Евга-9246• 15 августа 2024

Із чату біженців... А ви як думаєте?

Прочитала в чаті однієї з країн таке повідомлення (хай вибачить мені автор). Давайте поговоримр. Як ви думаєте?

"Я вже другий місяць в Україні, і це вже 3й раз за рік. І ось що я зрозуміла. Нас тут вже не приймуть..ніколи. І ніяк. Людям не важливо скільки ви були за кордоном і чому, що ви бачили війну не в екрані, а з віконечка підвалу, що в них є житло і майно, а ви все втратили, що ви робите,кому допомогаєте і скільки донатите. Якщо за кордоном- то це сприймається як зрада. Люди вимірюются горем. Тому якщо хтось і повернеться, то вони будуть усе життя відчувати себе чужинцями в своїй країні. Нажаль горе, не всіх робить чуйними(("
Жменятко• 16 августа 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Так.Це правильно.
Дивна? А ви не дивна?
Удалено администрацией...

Миззери• 16 августа 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Тема какая-то странная. В реале никого выехавшие не волнуют, ну кроме тех, кто воинственность и принципиальность за чужой счёт хочет показать и чужими ногами и жизнями до границ 1991 дойти.

И да, я согласна с форумчанкой Кактус. Обсуждаемая женщина не является медийным лицом и создала тему не на Советчице, а в комфортном для неё месте интернет-пространства. И тащить это сюда - поступок не очень, мягко говоря.
Вообще люди слишком преувеличивают свою значимость для других , всем похер что ты надел , с кем ты спишь , сколько весишь и куда выезжал
О теле забудут через секунду потеряв тебя из видимости
Надо просто понять это и жить так как комфортно без оглядки что люди скажут