AnnaOst• 15 августа 2024

Давайте забанимо цю потвору у ютуб

Типа русская нємка, несе таке, що на голову не налазить. Я розумію що воно старе і хворе на голову, але поскаржаться будь ласка кому не лінь
https://youtube.com/@erikaklausberlin?si=R2krDP5XP...
Господи, яка ж огидна бабіща!
мимозка• 15 августа 2024
Так а як там скаржитись? Щось я не знайшла такої функції.

Sonne8752• 15 августа 2024
Сделала
отметила все видео
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ длямимозка
Ви з телефону?
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ дляSonne8752
Сделала
отметила все видео
Дякуг
мимозка• 15 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви з телефону?
Так
Sonne8752• 15 августа 2024
HupBaHa• 15 августа 2024
есть)

Аnnеt• 15 августа 2024
а что там? что говорит? не хочется лишние просмотры делать.
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Дівчата, якщо раптом не знає хтось як поскаржитися. Пишу для ’з телефону’: в верхньому правому кутку є три кнопочки, якщо на них натиснути, то випадає меню, там є ’поскаржитися на користувача’. У вас відкриється сторінка з інформацією про канал і там внизу самому є поскаржитися на користувача. Натискаєте. Вибираєте причину, на приклад ворожі висловлювання щодо певної групи’, обираєте які саме відео, в коментарі пишите ’ворожі висловлювання щодо українців’
Zerknij• 15 августа 2024
Функция ´пожаловаться ´?
Ochen_lubov• 15 августа 2024
А что она не так сказала? Что власть свой народ уничтожает не так это разве?
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ дляАnnеt
Українські бєженци шахраї і халявщики, азов нацисти, Путін маладєц. Та ви просто назви почитайте
Mittens• 15 августа 2024
Поскаржилася і на відео і на неї
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ дляOchen_lubov
Добре, ви тоді не скаржаться, а підпишіться на неї. А ми вас запам´ятаємо щоб не дай бог тут в діалог не вступати
Olvia1987• 15 августа 2024
Ответ дляOchen_lubov
Российская власть?
NYC• 15 августа 2024
Есть еще подобная « русская израильтянка»
Ебобо на всю голову.
Чтож они рассею-матушку издалека любят?
VA 11• 15 августа 2024
Ответ дляOchen_lubov
Рассейская власть уничтожает свой народ?
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ дляNYC
Ебобо на всю голову.
Чтож они рассею-матушку издалека любят?
А як називається? Щас ми і їй нарізаємо в панамку) думаю там в двох словах не поясниш оце от все
Ochen_lubov• 15 августа 2024
Ответ дляVA 11
Я говорю об украинской, я здесь живу и здесь работает угол приближенных интересов.

Olvia1987• 15 августа 2024
Ответ дляOchen_lubov
А та тётя с Ютуба какое имеет отношение к Украине?
Ochen_lubov• 15 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Почему вы диктуете мне что делать?
У вас это в крови- учительствовать? Так идите в школу, сейте разумное, доброе, вечное, сейчас и учителей дефицит. Даже в Академии моей дочки за год уволилось и покинули страну до 5 преподавателей. В одном только лицее, вы подумайте о цифрах..
vlad-svs• 15 августа 2024
зачем банить эту милую даму?
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ дляOchen_lubov
Почему вы диктуете мне что делать?
Якщо у вас виникає питання а что ага нє так сказала? То мені вибачте не а про що х вами говорити
Olvia1987• 15 августа 2024
Ответ дляOchen_lubov
Почему вы диктуете мне что делать?
Странные преподаватели у вашей дочки,в Украине мир и покой,ни тревог,ни ракет,люди не гибнут,а они взяли и покинули страну.Диво дивное.
NYC• 15 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Она в тик токе так и называется русская израильтянка.
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ дляNYC
Блін, нема у мене тік тока(
NYC• 15 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Блін, нема у мене тік тока(
Нашла на ютубе
https://youtube.com/@askalonka?si=YyECCNIBmBEAkgzR
автор AnnaOst • 15 августа 2024
Ответ дляNYC
Нашла на ютубе
Готово! Вони навіть схожі ці юродіві)
Malukidze• 15 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Краще англійською
Incitement to hatred, support for war and defamation on the basis of national origin
VA 11• 15 августа 2024
Ответ дляOchen_lubov
Пусть рассейская старая шлюшка на свою власть смотрит.