Добра всем!• 16 августа 2024

Вы рады что скоро школа начинается?

Молода і нерозважлива• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Пойду своему расскажу что он отдохнул. Так тетя сказала
И его друзьям тоже

Много каникул. Особенно когда осенних нет👍
Може ви не вмієте організувати відпочинок. Осінні є, в нас канікули в середньому кожних 6 тижнів

Залізна пані• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Сори.
А я первый раз встречаю маму, которой жалко денег на рюкзак для первоклашки

И которая перед школой задалбывает ребёнка треней

А потом ребенок потный ии ватный в школе

И лучше б это была ваша фантазия чем в реальности дите на 6 утра куда-то ползет

Буду рада если это ваша фантазия
я ж кажу - фантазія буйна. Ви хоч почитайте, хто писав про тренування на 6 ранку. По перше. Але я не проти, якщо тренування будуть на 6-у
І по друге, якщо Ваша дитина кудись повзе і Ви задовбуваєте свою дитину тренуваннями... То повірте - не для всіх дітей то так, і що на тренування діти можуть бігти і о 6-й ранку із радістю і задоволенням
Більше не відповідаю, бо з Вашою фантазією мені важкувато сперечатися
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Круто. У нас нет осенних

А как организовать чтоб ребенок быстро отдохнул? Расскажите?
Молода і нерозважлива• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Может им дома не рады?

Иначе как объяснить что дети не хотят в парк и на озеро а хотят в жару сидеть в школе?
Вони в школі цікаво час проводять, постійно кудись їздять. Парком чи озером дітей не здивуєш, в нас відпустка насичена
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляЗалізна пані
За трешку сорои

А вот за рюкзак- понимаю
Когда ппц как надо сэкономить
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Да дома не ездят?
ВільнаНазавжди• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Первоклассники?
Мне их жаль. Им не уделили время
И не рассказали про важный этап в жизни

Хотя... после трени в 6 утра понятно. Какойнафик рюкзак
А мне жаль детей,которые обращают внимание на тон аксессуаров
Важны этап это одно, а рюкзак в тон это другое)
И чего вы к той женщине прицепились с тем рюкзаком, называя его тряпкой. Может у людей нет возможности купить? Или они не считают нужным.
Молода і нерозважлива• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Круто. У нас нет осенних

Діти і не втомилися, першу частину літніх канікул проводили з однолітками - табори, екскурсії, потім - спільні поїздки з нами і далі в школу з новими емоціями і враженнями. В них нема такого, щоб не хотіли в школу
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну написала бы что нет денег. Понятно тогда

Тримбулька• 16 августа 2024
Нет. Такому радоваться невозможно.
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
И это все за 1.5 месяца
Молода і нерозважлива• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Да дома не ездят?
Їздять, але це інше, ніж поїздки з друзями
ВільнаНазавжди• 16 августа 2024
Ответ дляСекретница
Живемо в Києві, але школа далеко, бо в іншому районі міста, спеціалізована з поглибленим вивченням іноземних мов, син вільно в свої 11 розмовляє, хоча це не заслуга школи взагалі.
Я працюю, чому таке питання? При тому, що я викладач, моя мама вчитель в школі, вважаю, що в Україні навчальний процес- просто жах і знущання над дітьми в теперішніх реаліях. І такий обсяг навантаження не потрібний.
Я про нагрузку согласна.
Просто вы пишете, что ребенок ничего не успевает, на кружки не ходит,вот и спросила, работаете ли Вы.
Ну школу же с углубленным языком вы выбирали,понимали, что будет не легко....?
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляТримбулька
Нет. Такому радоваться невозможно.
Нада.
Вон мамы сказали что 1.5 месяца и хватит😄
Молода і нерозважлива• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
И это все за 1.5 месяца
Так, більше, ніж досить
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Как вы все за 1.5 месяца успеваете что дите за школой уже плачет?
ВільнаНазавжди• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Может просто ребенку нравится тот рюкзак и все. Какая вам разница? Рюкзак это просто рюкзак....
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Так, більше, ніж досить
Это ребенок сказал?
Или маме дома дите надоело?
Молода і нерозважлива• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Що саме можна не встигати?

З бісиками• 16 августа 2024
Ответ дляПусин Кукин
Дітям канікул не вистачає, треба більші.
В школі вони як у таборі суворого режиму. Закрили їх зранку, щоденно гімн, після обіду відкрили, деякі пізнього вечора повертаються з продльонки.
То інший режим повинен бути у школі, навантаження розподілено ще на 1 міс., а не все до купи. Вчилася моя дитина в школі в Польщі 2 міс. Відчули різницю. У них нема 3 міс. канікул, але протягом учбового року цікавіше і не так навантажено.
ВільнаНазавжди• 16 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Так, більше, ніж досить
Достать вам чи дитині? Ви в Україні? Подобається,коли діти по підвалах бігають протягом року?
Я не Тролль• 16 августа 2024
Немного да. Хоть делом все займёмся.
А то младший уже совсем разленился
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Мне вообще чисто потрындеть
Я про спортрюкзак уже и забыла

Мне больше интересно стало как выгулять ребёнка за 1.5 месяца чтоб он захотел в школу
Молода і нерозважлива• 16 августа 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ні,ми не в Україні, дітям школи дуже подобаються, дефіциту канікул нема взагалі
Барвіночка• 16 августа 2024
Даааааа, так як працюю разом з 8річкою. За літо навчила його читати листи на пошті, коли щось роблю по дому, він мені читає чи важливий лист чи ні і навчила совати мишкою, щоб на заснув екран😂😂😂😂
Я не Тролль• 16 августа 2024
Ответ дляМамин тріль
Так, і канікули всього 6 тижнів влітку
Вы вспомните, что в остальное время года длинные каникулы - и осенью, и зимой, и весной.
Подруга там - нормально
ВільнаНазавжди• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Мне вообще чисто потрындеть
Я про спортрюкзак уже и забыла

Я тоже не знаю, как 1.5 месяца може хватить для каникул.
Холодная каша• 16 августа 2024
Ответ дляAllein74999
Нет, я еще не отдохнула от школы
Я от нее никогда не отдохну.
Как вспомню все эти ранние вставания, сборы, уроки, потерянные вещи, кружки, поделки и т.д. ужас
Единственный плюс не сидят дома целыми днями, но оно того не стоит
Цвіпканя• 16 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
В этот и весь секрет

С друзьями веселее.

Конечно в школу побежит

А есть дети, которые и с родителями любят время проводить))
Залізна пані• 16 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
За трешку сорои

А вот за рюкзак- понимаю
Когда ппц как надо сэкономить
Та тут не в економії діло (але навіть якщо в цьому, то нічого зазорного нема), ще не знаю чи взагалі у нас буде офлайн. Чекає влада до останнього