Юлиана Волшебная88• Изменено 16 августа 2024
Цікавлять відгуки про Першу українську школу в Києві біля Лаври
Вітання! Вчора з донькою ходили в нову школу на день відкритих дверей на Цитадельній. Називається Перша Українскька школа. Вони щойно відкрилися, але в Польщі вже працюють 2 роки здається. Мені сподобалася сама школа і підходи до навчання, але хотілося б почути думки тих, хто можливо знає про них більше. Буду вдячка за інфо)
Ответ дляIncol
А яка вартість, скільки дітей в класах, всі класи набирають ?
Казали 1-4, але якщо будуть діти на інші класи, теж відкриють. Вартість 14000 грн за міс. В класах максимум 16 дітей
Наталья Дондик• 17 августа 2024
Вітаю, так теж цікавить ця школа. Розглядаю її як варіант на наступний семестр. Мені теж сподобався підхід до навчання, приємна ціна, і нам з дитиною близько по розташуванню. Багато гарних відгуків зі шкіл у Польщі.