Наверняка• 16 августа 2024

Після пива коли можна ібупрофен?

Випила 500 мл пива і розболілась голова 🤯🤯через скільки годин можна ібупрофен випити , щоб не нашкодити ?
Разгуляшка• 16 августа 2024
Та хоч одразу. Нічого фатального не станеться
Точу ляси• 16 августа 2024
Одночасно
ніколи такого не було• 16 августа 2024
Одразу
автор Наверняка • 16 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
Одночасно
Ви серйозно??? Одночасно не можна , алкоголь 4-5 градусів 500 мл виходе через 3-4 години , але я читали що ліки треба не раніше 6-12 годин приймати після алкоголю 🤷🏻‍♀️🤯
Мerida• 16 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Тогда не пейте ибупрофен. Выпьете через 12 часов. Как раз голова пройдет
Пригощаю кашею• 16 августа 2024
Бахните тогда коньяк, вместо ибупрофена, пусть сосуды расширит))
Я инженер, меряю от 1• 16 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Пью парацетамол вместе с алкоголем, ничего не будет
Верочка 100%• 16 августа 2024
Взагалі то ібупрофен з алкоголем не бажано.
Лягайте спать
КошкинДом• 16 августа 2024
В вашей ситуации не нужно. Ложитесь спать.
У вас после ибупрофена на фоне алкоголя может наутро ещё сильнее голова болеть - чем если бы вы его не пили.