ТатьянаИгоревна• 17 августа 2024

Колективний разум

Дівчата, відчайдушно потребую допомоги і колективного розуму. Одна голова добре, а...
Дано: дівчинка 13 років. Місячні з 11 +- регулярні, не обільні.
Щитовидна: доброякісний вузол. Гормони були в нормі. Йодомарин+ контроль УЗД раз на 3-6 міс.
Фактично хвора з вечора 11.08: біль за лівим оком + темп. 37-37.2. Так 2 дні. На ніч 13.08 лягаємо щасливі, бо нічого не турбує. О 4-й ранку сильний головний біль який закінчився блювотою. Після цього полегшення. Швидка сказала спазм. Приїхали додому і знову головний біль- блювання+ діарея. Зранку до сімейного. Експрес на ковід негативний. Тести на менінгіт негативні. Сеча в нормі. Аналіз крові, зі слів лікаря, запалення бактеріального характеру. Лікування симптоматичне. Від голови-нурофен, від нудоти- ондасетрон, смекта, рео, боржомі. Також даю Бетаргін.
Наразі то головний біль без нудоти, то нудота без головного болю. Температура то є 37-37.2, то озноб при 36.7. Ще вона якась плаксива. Раніше такого при захворюваннях не було.
Додатково зробили ПЛР на ковід. Негативний
Я не розумію, що з дитиною.
Зранку хочу здати ще раз аналіз крові та на гормони щитовидної.
Які ваші думки? До якого лікаря ще звернутися? Наш педіатр не варіант. Сімейна гарна але донька без діагнозу. Я розгублена. Дякую.
сою не люблю• 17 августа 2024
Може МРТ голови? Перше, що на думку спало. Дуже підозрілий біль за оком
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Так, про це теж думаємо...
Рубаю олівлє• 17 августа 2024
Переукладіть декларацію з іншим сімейним або педіатром. Так ви отримаєте думку іншого лікаря.
Не займайтеся самолікуванням.
Чучало яблуні• 17 августа 2024
Памятаю вашу тему. Нічого путнього не пораджу, окрім створити тему вдень. Здоров,я доньці.
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Не займайтеся самолікуванням.
Хіба займаюся самолікуванням? Все за призначенням лікаря. А переукласти це треба знати з ким. Це ж не все так просто.
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Дякую.
Чучало яблуні• 17 августа 2024
А в невролога були?
Сумка з негодою• 17 августа 2024
В моєї від температури теж сильно може боліти голова, і рвота при гол болі була неодноразово (саме в підлітковому періоді), але мрт гол. мозку робили, там чисто, просто тонкі судини (вона сама дуже худенька), мігрене якийсь там синдром…
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляЧучало яблуні
А в невролога були?
Ще ні.
Рубаю олівлє• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Що саме не ’просто’?
Переукласти декларацію можна за п´ять хвилин.

І чим вам допоможуть рандомні жінки з форуму, якщо лікарі не допомогають?
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
В тому то і справа, що температура невелика. І голова болить без температури. А коли не болить, то нудить з температурою. Якісь такі гойдалки, що я не зберу усі симптоми до кучі 😭
Рубаю олівлє• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Ще ні.
Тобто ви ніде не були. Елементарні обстеження не робили, а аже купу тем наклепали.
Ну-ну.
Здоров´я дитині, а вам - мудрості.
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Що саме не ’просто’?

Ще раз. Щоб переукласти треба знати з ким. Я не знаю цсих педіатрів міста. + Зараз стільки переселенців, що у багатьох вже просто немає місць для нових пацієнтів.
Питання моє не у лікарі, а у діагнозі.
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ну-ну.
Здоров´я дитині, а вам - мудрості.
Ви точно уважно читали? Швидка і сімейний це ’ніде’?
Сумка з негодою• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Застуди нема зараз, просто температура і гол.біль?
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Зараз то головний біль без нудоти. То нідота без головного болю. То є температура але невелика 37-37.2, то каже морозить, але на градуснику 36.7.
Я ще зверталася до нашого онко- гематолога. Вона каже, що може бути просто пубертат такий. Гормони скачуть. Радила міряти тиск зранку пару днів. І швидкій був 110/55. Дома 91/59...
Pelmeshek• 17 августа 2024
Автор, пусть дочка побыстрее поправится🍀
Я бы поступила так:
1. Невролог. МРТ мозга
2. Эндокринолог. Гормоны щитовидки
3. (Обширные анализы? Какие? Может семейный или невролог, или эндокринолог подадут идею?)

Плаксивость - как вариант, стресс от болячки. Непонимание что происходит с ней.
LoroPiana• 17 августа 2024
Якщо запалення бактеріальне немає антибіотика?
Сумка з негодою• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Так, може бути і гормональне, але мрт краще зробити
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляPelmeshek
Я бы поступила так:
1. Невролог. МРТ мозга
2. Эндокринолог. Гормоны щитовидки

Дякую. План поки такий:
1.Розгорнутий аналіз крові
2.Аналіз на гормони щитовидки
3.МРТ мозку.
Далі з результатами по лікарнях.
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Не радив жоден лікар. 😔
Сімейна прописала гропринозин. Онко-гематолог відмінила. Але я і не встигла дати.
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Так, вирішили з чоловіком зробити. Хоча наш онко- гематолог мене заспокоює, що це те, що ми собі надумуємо.
LoroPiana• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Не радив жоден лікар. 😔
Ви ж пишете кров бактеріальна, то треба тоді шукати що дає інфекцію й без антибіотиків не обійдетесь.
LoroPiana• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
А ще, здайте на епштейн бара, мононуклеари в крові не підвищени? Може бути мононуклеоз, він так розмито може починатися, тоді точно антибіотик не можна. Но там по крові видно, мононуклеари ростуть. Епштейн бара підтверджує
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Так сказала сімейна. Але якось...невпевнено...ну тобто не сказала чітко: у вас бактеріальна інфекція. Пийте це і це.
Бо гропринозин, що вона прописала, від вірусів.
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Загальний аналіз це показує?
Почитала по симптомам наче не схоже але запитаю у лікаря. Дякую
LoroPiana• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
У нас так мутно починалося мононуклеоз, невелика температура пару тижнів, дали антибіотик, обсипали і висока температура, і кровь теж була і вірусна і бактеріальна. В аналіз крові гляньте, якщо мононуклеари вище норми, то просити направлення на епштейн бара, а краще до інфекціоніста, бо сімейна нам ставили все що завгодно, тільки не моноклеоз. А при ньому не можна антибіотик може бути реакція у вигляді сипу
LoroPiana• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Загальний аналіз це показує?
У вас тільки початок, в аналіз показує підвищени моноцити
автор ТатьянаИгоревна • 17 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Який саме аналіз на епштейна ви здавали?
LoroPiana• 17 августа 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Я не пам´ятаю вже, лікарі знають, особливо інфекціоністи, але я думаю і сімейна повинна знати. У вас аналіз крові на руках є? Гляньте моноцити якщо є там показник