А що таке?• 17 августа 2024

Купи ребенку учебники и учителям купи!

А если делят один урок на две группы с двумя учителями то обоим учителям купи!
Школа. Украина.
У меня нет слов.. нормальных уже!
Хочу наколоти губи• 17 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
В якій країні така ціна на страхування? Уточніть, будь-ласка. Бо шось в Канаді от дешевше)
Крім Канади країн більше нема? Німеччина, Великобританія, Австралія, в США в залежності від штату .

Хочу наколоти губи• 17 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А звідки тоді гроші в держави?)) може десь відпрацьовує?)
Скільки вам років що ви задаєте дитячі питання? Є ті хто платить податки, соціальні внески, є дохід від державних підприємств, ще як опція є запозичення та емісія. Про видатки держави і про те, що відбувається коли доходи не покривають видатків самі знайдете, якщо захочете
Кукарикуууууу• 17 августа 2024
Ответ дляБілка в колесі
Ми платимо 17 тис в місяць. Передмістя Києва. А ви?
Річна оплата 210 тис
Білка в колесі• 17 августа 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Річна оплата 210 тис
А чого питали скільки інші платять? Порівнюєте?))
Удачная• 17 августа 2024
Ответ дляKsusci
Ну да, у Німеччині вчителі ж не можуть собі дозволити моб. інтернет.😂 в молодшій школі дітям інтернет не потрібен.
У гімназії є WLAN безкоштовно.
Дійсно не можуть , бо мобільний інтернет дорогий. Наприклад безлімітний мобільний інтернет коштує 30 евро на місяць, німці не витрачають на таке. проти лайфовського 8 евро.
Це доречі в гімназії було. А інтернет був потрібен що б наші вчителі могли скачати учбовий матеріал для інтеграційних класів. От виявилося що в цій гімназії немає інтернету.
Правда німці залюбки користувалися нашим , лайфовским
Olenka_bum• 17 августа 2024
Ответ дляБілка в колесі
Освіта та медицина в цій державі платні, зрозумійте вже нарешті.
А по Конституції?
А...вона ж на паузі
Голубец• 17 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
У нас только анг покупается учителям
Ми теж тільки англ. купуємо, але примірники для вчителя додаються вже безкоштовно. Так домовилися з продавцем.
Голубец• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
НУШ
І в якому місті немає підручників?
Голубец• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Походу и интернетом тоже не обеспечена раз родителей вынуждают по почти 500 грн ежемесячно оплачивать такую сумму от каждого класса.
Так ви би підняли це питання на загальношкільних зборах, директора спитали, місцеве управління освіти, чому мовчите?

Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Ну тут вже, вибачте. Можете не купувати. Тільки хай не користується милом та папером, які купили інші діти.
Якби ж то все було так просто
Невгамовна Бу• 17 августа 2024
А зачем вы выбрали школу с другой программой по английскому. Я думаю в вашем городе есть куча обычных средних школ которые учат английский по карпюк, математику по тому учебнику что есть, и так далее... да в этих школах контингент так себе, учителей тоже обычно не хватает, но зато покупать ничего не надо.
Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Вже скільки років більшість школу все таки не обирає, бо мають йти за реєстрацією
Хвігура мічти• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Что?)) Шутите что ли?
Почти 300 грн ежемесячно и это пока ещё без учёта денег на подарки учителем на все праздники, и без стоимости учебной литературы (тетради, учебники, атласы)..
Понимаю что это мало по сравнению с частными школами но а если у кого трое детей?
Вы из какого то села?, потому что вроде только в селах остались подарки учителям.
Научительница• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
У нас английский (учебник плюс тетрадь) ежегодно 600-700 грн.
займайтесь по безкоштовних державних.
Злюсь до кипіння• 17 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Хорошая математика, убедительная) но честнее будет все же в процентах от ЗП)
Злюсь до кипіння• 17 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Давно Вы интересовались цифрами? Доход от госпредприятий, ахаха, даже добавить нечего. А вот налог с каждого батона, знаете ли. Не нужно тут манипуляции накатывать)
Не стесняюсь• 17 августа 2024
Ответ дляБаба Йога
А в темах про долги государству вам будут писать ’ ОБРАЗОВАНИЕ БЫЛО БЕСПЛАТНЫМ!!! ’
То воно і є безкоштовним.
Ми нічого нікуди не здаємо.
Але класному керівнику квіти на перше вересня від себе подаруємо. Вона дійсно класна і син її любить.
Київ.
Галя із Дарниці• 17 августа 2024
Копии учебников будут стоить максимум 250грн, это учебник плюс рабочая тетрадь. Плюс доставка новой почтой 75грн. И это будет намного меньше оригиналов учебник плюс рабочая тетрадь от 700грн и выше.
То есть каждый может купить сам и ни от кого не зависеть. Если всем организоваться, то еще дешевле будет.
Ksusci• 17 августа 2024
Ответ дляУдачная
Ну то інтернет треба був не німецьким вчителям, а нашим.
Чому б не переслати електронною чи скинути на флешку?
Німці дійсно дуже рахують гроші. Нам це дико, але факт.
А ще німці дуже люблять халяву, у кожного з них був свій мобільний інтернет це 100%, просто вони ніколи його не роздадуть. А от коли хтось роздає на халяву-вони залюбки)
Ви ж бачите, що вони навіть дітей не вчать ділитися печивом чи цукерками, кожен їсть те, що сам приніс)

Bilenkova• 18 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Але в більшості батьки хочуть копії дешеві купити, тоді немає комплекта для вчителя
то ми на олх знаходили так само: друкували копії, але теж в комплект йшла книга для вчителя.