А що таке?• 17 августа 2024
Купи ребенку учебники и учителям купи!
А если делят один урок на две группы с двумя учителями то обоим учителям купи!
Школа. Украина.
У меня нет слов.. нормальных уже!
Школа. Украина.
У меня нет слов.. нормальных уже!
Баба Йога• 17 августа 2024
Ответ дляВикупана
Скільки? Впевнені, що вистачить на безкоштовні школу, медицину, пенсії Вашим батькам?
Уверенна на 100% что ещё и останется
Сусановна• 17 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Интересно, сколько детей в школе у вас.
Мы ВПО. Не знаю точно прям во всей школе. У дочки на паралели 3 класса. В нашем классе 31 ребенок.
Там не 19л кулер. Большая бочка и краник на первом этаже. Дочка бегала пила, если забывала свою бутылку.
Здесь город маленький. Привыкли бежать жаловаться мэру сразу. Вот директора и бояться
Мамина корзиночка• 17 августа 2024
Ответ дляСусановна
Я представила себе кулер на 20 л. Думаю, это ж за перемену улетает)))
Слухи-руки не распускаю• 17 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
У кого них? Я тільки своїй дитині купавала
У вчителів, мається на увазі
Ответ дляУдачная
Ну мы были в Германии, там в школе вообще интернета не было 😂
Украинские учителя со своего телефона раздавали немецким учителям
А наш Київстар працює краще, ніж місцевий. Підручники купляють самі батьки
А що таке?
• 17 августа 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Бла бла бла
Від того що ви тут ниєте нічого не зміниться))) відкрию вам страшну таємницю
Або пишіть місто і школу, керівника класу. Я зателефоную в упрпвління освіти за вас безкоштовно
Чем это все закончиться? Или ничем вообще или увольнением красного руководителя, школа отморозится типа не в курсе.
Ответ дляА що таке?
С чего мне врать?
И воду, и мыло, и туалетную бумагу в клас купи...
А хто має це купувати для дітей? Це лише для комфорту дітей. Можна без усього цього, але дупи витирати папером, руки мити чим? Це не входить в навчальний процес. Воду можуть в туалеті з-під крана пити.
Ответ дляBilenkova
за англ в нас так само. Але коли оптом береш 15 книжок для учнів + 1 книга для вчителя безкоштовно шла. Ну тобто враховувалась в цю суму звичайно. Відповідно, якщо замовляли 30 екземплярів , то +2 книги методички для вчителя
Але в більшості батьки хочуть копії дешеві купити, тоді немає комплекта для вчителя
А що таке?
• 17 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так по сути в начальный процесс кроме информации данной от учителя ничего не входит.
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляСусановна
Це виділено міською владою. У нас вся молодша школа має безкоштовне харчування (гарячий сніданок)
Светка-пипетка• 17 августа 2024
Я вчитель англійської, купую собі підручники сама. Жоден не був куплений за кошт батьків. Безкоштовно отримую лише з бібліотеки. Так що не міряйте, будь ласка, всіх під одну лінійку.
Mira29-c3c3• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Походу и интернетом тоже не обеспечена раз родителей вынуждают по почти 500 грн ежемесячно оплачивать такую сумму от каждого класса.
Крім порадниці куди зверталися з цього приводу?
А що таке?
• 17 августа 2024
Ответ дляСветка-пипетка
У нас английский (учебник плюс тетрадь) ежегодно 600-700 грн.
А що таке?
• 17 августа 2024
Ответ дляГейСюда
Ооо, горячая тема питание в школе.
70 грн. заплати чтоб покушать в обед. Часто берут дети или первое или втором с чаем. За короткую перемену покушать не успевают. Но обед стоимостью 70 грн оплачен.
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Ооо, горячая тема питание в школе.
У нас можна і не обідати. Ніхто не примушує. Але попередити, щоб не замовляли порцію.
А скільки перерва триває? Є санітарні норми перерв. Не може бути найбільша менше 15 хв.
А що таке?
• 17 августа 2024
Ответ дляГейСюда
Спуститься со второго этажа, занять очередь, оплатить, забрать еду, помыть руки, найти место в столовой присесть покушать..
(Первое, второе, и чай) Вы сами то вложитесь вот в эти 15 минут и это если ещё вас не задержал учитесь на пару минут.
Ластовиння• 17 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
У нас только анг покупается учителям
Замовляємо англ. та нім. додатково, бо шкільні слабкі. Замовляємо самі, бо це мінус 15-20%. На кожні 15 екз. обов´язково іде безкоштовний комплект вчителя. Німецька Das Neue Deutschmobil та англійська English Plus Students Book. Всі
oxford-book продає так.
Біле пальто• 17 августа 2024
Дитина в 7 класі. Жодного підручника не купували. Зошити з друкованою основою - так. Вчителям ніколи не купували ніяких підручників. Україна
Білка в колесі• 17 августа 2024
Ответ дляКукарикуууууу
І скільки коштує рік навчання в платній школі хоч в курсі?)))
Ми платимо 17 тис в місяць. Передмістя Києва. А ви?
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Тобто? Так а хто примушує? Який клас? Власне обід у нас мало хто замовляє або час розкидають на класи і нема черг
А що таке?
• 17 августа 2024
Ответ дляБілка в колесі
У вас наверное программа и учебники очень сильно отличаются.
Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
НУШ
А, это личные заморочки вашей школы, класса, учителя и родителей. Как вы позволяете, так они и делают
А що таке?
• 17 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
Я тоже так понимаю, что школа и учитель сами решают как и из чего проводить урок.
Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мило та туалетний папір має купувати школа. Кулер не зобов´язана, але зобов´язана забезпечити питний режим.
Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляГейСюда
У нас з минулого року залишились лише пільгові категорії, навіть у молодшій школі
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
Питний режим- кип´ячена вода у столовій
Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляГейСюда
Питний режим- кип´ячена вода у столовій
Нехай так, але вона там має завжди бути і безкоштовно.
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
Ну а десь і на воду виділяють. У нас вся молодша і пільгові у старшій. Проїзд міським комунальним транспортом теж безкоштовний. Дуже жалію, що англійська за дебільним підручником, а не платному
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
А десь нема?