А що таке?• 17 августа 2024

Купи ребенку учебники и учителям купи!

А если делят один урок на две группы с двумя учителями то обоим учителям купи!
Школа. Украина.
У меня нет слов.. нормальных уже!
Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Я тоже так понимаю, что школа и учитель сами решают как и из чего проводить урок.
И тем не менее есть утвержденные стандарты. Самоуправничать, даже если так действительно лучше, никто не может. НУШ имеет обязательные параметры и обеспечивается государством
Просто болталка• 17 августа 2024
Ответ дляГейСюда
Ну а десь і на воду виділяють. У нас вся молодша і пільгові у старшій. Проїзд міським комунальним транспортом теж безкоштовний. Дуже жалію, що англійська за дебільним підручником, а не платному
Даже добре, коли в громади є кошти і добре розуміння, куди їх витрачати
Мамина корзиночка• 17 августа 2024
Ответ дляЛастовиння
Замовляємо англ. та нім. додатково, бо шкільні слабкі. Замовляємо самі, бо це мінус 15-20%. На кожні 15 екз. обов´язково іде безкоштовний комплект вчителя. Німецька Das Neue Deutschmobil та англійська English Plus Students Book. Всі
oxford-book продає так.
Я это и имела ввиду, мы покупаем на класс, и какие то экз идут бесплатно учителям.
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
Та не дуже є розуміння. Окремий треш. Мова про Полтаву. Місцеві зрозуміють.
Злюсь до кипіння• 17 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Не говоріть дурниць - ви не витрачаєте 200-400 євро щомісяця на оплату мед.страховки. і навіть якщо за кордоном навчання безкоштовне, то сума додаткових платежів на ті ж підручники, студентський і т.д. становить як у нас оплатити один семестр.
В якій країні така ціна на страхування? Уточніть, будь-ласка. Бо шось в Канаді от дешевше)
маска Ілона• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
НУШ
Все учебники (кроме рабочих тетрадей и специфических каких -то, по которым работает учитель) завезены во все библиотеки школ. Включая до 6 класса. Даже на этот год, на 7-й класс НУШ уже много учебников 24 года завезли
Злюсь до кипіння• 17 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Хто платить? Я свого часу бачила статистику і дослідження про те як у нас платять податки. Дуже сумна картина.
А звідки тоді гроші в держави?)) може десь відпрацьовує?)
Кусачая Я• 17 августа 2024
Я училка английского, все рабочие тетради покупаю сама, не связываюсь с родителями, себе дороже быть должной 4-5 грн.какой-то мамке.
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Лампочки в клас закупить и ремонт класса тоже требуют от родителей. Я не хочу уже не о какой школе говорить.
Лампочки в класс, вот это вас обдирают, зато светло наверно, как на центральной улице Манхеттена.
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляГейСюда
Не брешіть. Все є. Тільки ви хочете з англійської не Карпюк і не Несвіт. ВСІ предмети мають безкоштовні підручники.
У нас smart junior и full blast школа заказала для нуш, на сайте издательства есть аудио и контрольные, частично рабочая тетрадь, но если хочешь ее не виртуально - это стоит 130 грн., не так уж и много.
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
С чего мне врать?
И воду, и мыло, и туалетную бумагу в клас купи...
А кто этим пользуется?
Пенек Возмездия• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Без грошей батьків на посібники і т.д. - із ...овна і палок. Образно. Бо ж не всі вчителі погоджуються вкладати гроші із зарплатні
Пенек Возмездия• 17 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
У нас з минулого року залишились лише пільгові категорії, навіть у молодшій школі
Бо фінансування на харчування, мило, папір, воду і т.д. покладено на місцеві бюджети. А вони в різних громадах ой як відрізняються(((
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляБілка в колесі
Ми платимо 17 тис в місяць. Передмістя Києва. А ви?
А они 20 гривен на мыло, воду и туалетную бумагу и 5 грн. учителю на рабочую тетрадь раз в год. (Не факт)
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А они должны из десятки зарплаты вкладывать? У меня были младшие классы нуш, которые не покупали рабочие тетради даже в первом классе, ксерила для каждого на своей бумаге, а сейчас ум наконец в голову пришел, что имеем, то имеет, перефразируя классика, значит больше вам не надо, работаем с учебником и что-то пишем в обычной тетради в клетку.
Пенек Возмездия• 17 августа 2024
Ответ дляКусачая Я
Так я ж про те і кажу. Не погоджуються, бо мають право.
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляПенек Возмездия
У нас питание только платное, даже для младшей школы, мыло в туалетах есть, бумаги нет, вода кипяченая из чайника в столовой.
Пенек Возмездия• 17 августа 2024
Ответ дляКусачая Я
У всіх по Україні по різному. Деякі громади і ремонтні роботи в кабінетах за літо проводять. І потім тут лозунги від таких мам: ’Ми ні на що не здаємо, нам все дає держава, і вам дасть, вимагайте’. Не дасть. Бо то не держбюджет виділяє.
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Да, у нас выделяет мер себе на премию 100 т.каждый месяц, у меня летом сломался в кабинете карниз, от старости потрескался пластик, вышла, сказала, а в ответ - это вы его сами сломали, я говорю нет, не я, берите и делайте за счет школы, надоело, дают несчастные копейки и то нужно или в наглядности вложить или в раздаточный материал. Не работа, а призвание.
автор А що таке? • 17 августа 2024
Ответ дляКусачая Я
Что?)) Шутите что ли?
Почти 300 грн ежемесячно и это пока ещё без учёта денег на подарки учителем на все праздники, и без стоимости учебной литературы (тетради, учебники, атласы)..
Понимаю что это мало по сравнению с частными школами но а если у кого трое детей?
Кусачая Я• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Что?)) Шутите что ли?
Кто доится - того и доят.
Нога на ногу• 17 августа 2024
Автор, звідки ви?

Донька закінчила 11 клас.
Жодного підручника не купили.

Харків.
Не стесняюсь• 17 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Те дети, который в 2022 году были в 4 классе ?первый всеукраинский набор НУШа) остались без учебников на 5 и 6 класс практически.
В этом году они идут уже в 7.
В прошлом году часть учебников печатали, что-то успели раздать.
В 5 были только онлайн или родители в типографиях сами себе печатали (кустарным способом).

Младшим классам выдают те, что остались и печатались ДО войны
Син йде в 7 клас. Це перший набір НУШ в 2018 році. 4 клас закінчив в 22 році.
Друковані нові підручники зʼявилися в 5 класі в другому півріччі. В шостому класі всі підручники були. Купували лише англійську, бо у нас школа з поглибленим вивченням іноземних мов.
Так що не треба розповідати, що немає книжок.
Не стесняюсь• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
С чего мне врать?
Ну тут вже, вибачте. Можете не купувати. Тільки хай не користується милом та папером, які купили інші діти.
Не боюся осуду• 17 августа 2024
Ответ дляСнегопадка
ха-ха
вы хоть знаете, сколько стоит обучение в действительно платных школах?
15-20 в місяць. Франик, я взнавала😂 мені дорого. Якби 7-10, то я б перевела дітей. А так, мені дешевше оплачувати гуртки і репетиторів.
Ksusci• 17 августа 2024
Ответ дляУдачная
Ну мы были в Германии, там в школе вообще интернета не было 😂
Украинские учителя со своего телефона раздавали немецким учителям
Ну да, у Німеччині вчителі ж не можуть собі дозволити моб. інтернет.😂 в молодшій школі дітям інтернет не потрібен.
У гімназії є WLAN безкоштовно.
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляКусачая Я
Небагато, тим паче є варіант віртуального зошита. Того і пишу, що є вибір школи.
Не стесняюсь• 17 августа 2024
Ответ дляBilenkova
за англ в нас так само. Але коли оптом береш 15 книжок для учнів + 1 книга для вчителя безкоштовно шла. Ну тобто враховувалась в цю суму звичайно. Відповідно, якщо замовляли 30 екземплярів , то +2 книги методички для вчителя
А якщо кожен буде купувати окремо, то дешевше не вийде.
Ми купували комплект (підручник +зошит) в червні за 815 гривень. Найдешевший тоді був 860. Оптом дешевше. Ще й вчителю якісь матеріали будуть. Всі в вигоді.
ГейСюда• 17 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Что?)) Шутите что ли?
Других школ нет? Официально не писали в УО. Моя старшая выпустилась в прошлом году, на школу пошло 150 грн, это с подарком школе и цветами директору. Младший в другой школе, то сдали 20 грн, так как делают скамейки и поддоны надо было купить. Красиво так, сад посадили еще. Мыло-бумага- сдаю, так как там 20 или 10 грн /мес и я точно знаю, что пользуются. Собирает и закупает мама, а не учитель. Кто не пользуется - не сдает, но это кто за границей или семейник
Рання пташка• 17 августа 2024
Так не покупайте. Вас де не принуждают