Самохвалова• 17 августа 2024

Розкладний стіл

Цікавлять відгуки про такий стіл, чи міцна конструкції, чи ці вставні дошки не перекидаються, якщо схилитися на стіл з однієї сторони. Потрібний стіл для "гостей" у вітальню-спальню, щоб займав небагато місця, порекомендуйте, може в когось є така модель або інша але зручна. Дякую
Цирк на дроті• 17 августа 2024
А смотрели диван-стол 3 в 1?Погуглите,очень интересные варианты есть
автор Самохвалова • 17 августа 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ми спимо на дивані, тому потрібний зручний і стіл який не буде займати багато місця або взагалі який можна винести на балкон
Швабристка• 17 августа 2024
Стіл-трансформер БАТТЕР Білий
Артикул
452210
В наявності
2 відгуки
2 870.00 грн

я не знаю, як дати посилання.
у моєї подруги такий, всім дуже подобається
Помилуйте мадам• 17 августа 2024
Є повно відео про цей стіл Пітон, там все фіксується гарно... Собі буду брати такий, 4метровий