Всіх підсаджую• 17 августа 2024
Чи обов´язково жінці займатися спортом?
Я скажу чесно, спорту зі школи не люблю. Не займаюсь ним взагалі. При рости 170 вішу 79 кг.
Киця-бриця• 17 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Спорт не люблю со школы(
Ви просто не знайшли свого)
Танці, пілатес, джампінг, сквош, пілон, йога, та хоча би просто гуляти по парку швидким кроком - всім потрібен не спорт, а фізична активність
Леопардові панчохи• 17 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
А самі жирні борови
Так. Був залицяльник в мене. Каже, в тебе животик. Я худа, але набрала трохи за війну. Кажу, в тебе теж є. А в нього живіт як на 8 місяці. В він каже, ні в мене все нормально.
Біле пальто• 17 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ну, років до 40 ще можна більш -менш виглядати у одязі. А ось після 40 тургор значно зменшується, і все тіло,навіть те, що все життя було худим, але не знало спорту, починає обвисати. І виглядає дуже сумно. Я вже не говорю про втрату функціональності. Навіть просто картинка разюче відрізняється із спортом та без
Если поправляться и худеть, то проблемы могут начаться раньше 40
Шкідлива молекула• 17 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
не нужно, потому что подтянутым приятно видеть дряблых)
Я підтягнута. Мені пофіг на дряблих. Дивлюся на красиві тіла
Всіх підсаджую
• 17 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
А для чого так близько їхать?
Потому что стало лень пешком идти) считаешь это плохо?
Сусановна• 17 августа 2024
Ответ дляБіле пальто
Ну, так, ми - жіночки, все життя тільки те і робимо, що як розправляємось, то зразу починаємо худати. І що тепер? Не худнути?
Біле пальто• 18 августа 2024
Ответ дляСусановна
Худеть, конечно. Удивила цифра 40
Путающаяся• 18 августа 2024
От тренированности людей зависит благополучие общества, так как физнагрузки улучшают интеллект