Без QR коду• 17 августа 2024
В селі не роблять айс латте. Ви вважаєте це нормою? Власники бізнесу, питання
Приїхала з подругою до її батьків в гості. Село не сказати, що забите. Міського типу.
Вийшла ввечері вчора погуляти, бачу генделик. Заходжу:
- Добрий вечір , можна айс латте, будь ласка?
- у нас такого немає
- як? немає айс латте? це просто кава з молоком холодна. лід є? давайте я вас навчу
- ні, льоду немає. Ми таке не робимо
- Добре, давайте раф
- що це? у нас такого немає
- це вершки з кавою і сиропом. навчити вас робити?
- у нас немає вершків
- та тут магазин поруч, можемо сходити
- ні, мені не можна касу залишати, тут люди
- добре, тоді капучіно.
- добре
*починає робити і бачу, що це з автоматичної кавової машини, а не професійної*
- чекайте, у вас що, автомат?
- так
- а професійна кавова машина де?
- у нас такого немає
- вибачте, давайте лимонад
- у нас немає
- а що є?
- американо, еКспресо, вода
- можна води, дякую
Попила води і пішла. Це просто шок. Нонсенс.
- у нас такого немає
- ні, льоду немає. Ми таке не робимо
- Добре, давайте раф
- що це? у нас такого немає
- у нас немає вершків
- та тут магазин поруч, можемо сходити
- добре, тоді капучіно.
- добре
- чекайте, у вас що, автомат?
- так
- а професійна кавова машина де?
- у нас такого немає
- вибачте, давайте лимонад
- у нас немає
- а що є?
- американо, еКспресо, вода
- можна води, дякую
Рожайтретьего• 17 августа 2024
Навіщо їм заради однієі притрушеноі дами змінювати щось?
Їм ок
Заела_пластинка• 17 августа 2024
Ответ дляLonda___
Если вы такая «паровоз» и «прогрессивная», открывайте свой «генделык» как вы выразились, развивайте культуру кофе в небольших населенных пунктах. Что вы всё на других пеняете? Прояви проактивность, создай что-то - тогда и интересно будет поговорить, обсудить. Пока этот аля-стендап сверху - ни о чем
Подождіть,автор ще поїде в Європу вчить їх работать в неділю)))
ХуАнита• 17 августа 2024
Да куда нам колхозникам к вам богеме подтягиваться. Сербаем своё пойло из железных кружек. Домой чешите, мамзель, пока коровью лепешку на голову не надели, вместо панамки.
кураГАЛЯ• 17 августа 2024
Ответ дляПослушная
Киевляне выехали за пределы объездной, шокужас, нет бананового молока и лавандового рафа
Ну вот не надо так о всех киевлянах, яв жизни такое не пила и не собираюсь)
Акукарача• 17 августа 2024
Боже, люди живуть в паралельній реальності!
Оце б мене більше всього турбувало!
УраганнаЯ• 17 августа 2024
А зачем вот это ваше «навчити вас?»
Оно ей нах не надо.
ЛайфФак для вас: в село с собой берете сливки 15% и капучинатор Икеа. Микроволновку вам найдут. Или на костре разогреют сливки
Оно ей нах не надо.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Кожному своє.
У нас у одному селі і айс лате,і бабл ті і тд.
В іншому кава з автомату.
Невже ви думаєте,що для вас однієї будуть змінювати своє меню.
Плюс ціни.
В іншому кава з автомату.
Плюс ціни.
Кринжова баба• 17 августа 2024
Вы давно были у психиатра? В кафе есть меню, что они подают, вы их него выбираете а не наоборот
Дідова баба• 17 августа 2024
У мене в свекруні в селі теж немає латте і кава з автомату, але там в генделику такий бомонд, що їм по шарабану. Вони туди не латте пити ходять, тому власнику та кавоварка професійна не потрібна, адже прибуток встановлює територіальний попит. Якось так.
Мавка• 17 августа 2024
Приїхала я в передмістя Парижа:
-латте, будь ласка
-каву з молоком?
-ок, давайте каву з молоком
-латте, будь ласка
-каву з молоком?
-ок, давайте каву з молоком
Мавка• 17 августа 2024
Ответ дляЧаюри
Гарбузове пюре валять до кави, то для хіпстерів з підкачаними штанами напій, вони просто каву не можуть пити.
Було у нас поряд таке хіпстерське.. заходиш і знать і знаєш, що замовить, суцільні дропи, фільтри та матчі на безлактозному. Нічо, олди їх доконали, з´явилося латте в меню))
Иванка Бур• 17 августа 2024
- Мамо, а шо на десерт?
- Доця, ти що, в городі вже забула де серти? Як завжди, за сараєм! (с)
Добра всем!• 17 августа 2024
Вони продають те на що в них є попит. Ви вже вибачте, що не підготувались до приїзду цариці. Ви в Києві теж заходите в заклади і коли вам кажуть в нас такого немає, розповідаєте, що зараз навчите? Або кажете кидай робоче місце зараз підемо в супермаркет вершки чи ще щось купувати? Ви пробили дно своєю надмірністю і поведінкою.
Добра всем!• 17 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
А зачем вот это ваше «навчити вас?»
Оно ей нах не надо.
А самореалізуватись за рахунок інших?
Штора с кисточкой• 17 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
А самореалізуватись за рахунок інших?
Цікаво що авторка історію-вкид зробила. А сама жодного разу в коментах не зʼявилась.
Чи не троль вона?
Пиши-пропало• 17 августа 2024
Ответ дляLonda___
та кто туда ходить будет. Там потолок - кофе из пакетиков, а кофеек по 50-100 грн никто не будет брать. Я и в городе никогда не беру, ведь чашка кофе стоит почти как пачка молотого кофе.
Есть богатые села, но там уже давно и суши, и доставка пиццы, и кофейни.
Ответ дляПиши-пропало
То я брала автора на слабо
120-120-120 (не худею)• 07 сентября 2024
Еспресо и Експресо правильно і так і так. Експресо від слова Експрімер, чавити, видавлювати.
Лорка-хлорка• 06 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
не говоріть так, вона чудова людина
Автор ,то что вы назвали -10% выручки , смысл ?
Я и в киевских кофейянях не делаю такое
Экономики-0
Я и в киевских кофейянях не делаю такое
Экономики-0