Кіма кепка• 17 августа 2024

Какой инвестиционный фонд выбрали вы

Альфасамка• 17 августа 2024
в себе. Пролікувати зуби, колоноскопія, тощо

Альфасамка• 17 августа 2024
Ше можна хату купити десь подалі шоб оточення не ...
Альфасамка• 17 августа 2024
І в сучасних реаліях - сонячну електростанцію, інвертор, батарей на 20 кіловат годин
автор Кіма кепка • 17 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Спасибо, очень интересные идеи
Гербарія сушу• 17 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
Спасибо, очень интересные идеи
Это вы как раз по адресу обоатились
Джинци на Флісі• 17 августа 2024
Для мене інвестиції це від 500 000 євро і вище. Якщо сума набагато скромніше, то це просто заначка. І найнадійніший варіант - рахунок в Європі. Бо якщо інвестувати без спеціальних знань, то вірогідність прогоріти величезна. Із останнього бачу, що люди купляють квартири в Туреччині, Іспанії ( Канари) та Болгарії під оренду. Всі задоволені дохідність. Але високий % беруть рієлтори за те, що займають цим на місцях. Тому смисл є, якщо це хоча б 2-3 квартири чи вілли, а не одна
автор Кіма кепка • 17 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Понятно, вам надо немного разобраться в теме.
Да, существуют инвестиции в недвижимость, дёшево купил и сдал или дорого продал. Но начинать инвестировать можно и с небольших сумм.
Мальчижка• 17 августа 2024
никакой, любой может лопнуть или забрать лицензию у куа
я Кукарача• 17 августа 2024
Ваш вопрос про etf? Тогда те которые повторяют sр500

автор Кіма кепка • 17 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
Да, спасибо
Штора с кисточкой• 17 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
Что?
Весотехник• 17 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Люди думають, що це та Туреччина, яка була років 10-15 назад. Зараз там все дуже змінилось в гіршу сторону((