Тётушка Лошадь• 18 августа 2024

Крайности

Кто-то может сказать что за странность, когда вполне обеспеченный МЧ никогда не делает девушке приятных презентов, ни-ког-да, ни не копейку.
Они прекрасно проводят время, вместе интересно, строят планы на будущее (обозримое будущее), очень много общего.
Он организует всегда интересные свидания. Если ужин, то только в дорогом ресторане, если поездка, то только в супер-пупер-отеле. Отвезет, привезет, всех подружек ее с посиделок по домам развезет.
В общем парень - мечта.
Но вот такой прикол
автор Тётушка Лошадь • 18 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Потому что вас восхищают банальные вещи. Что он сделал лично для вас, не для него?
Ничего
вооот об этом я спросила в старт посте. Заметили? В этом и была суть вопроса

ЧукИГеки• 18 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Так где вопрос?🤣
автор Тётушка Лошадь • 19 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так где вопрос?🤣
он точно не к вам адресован), разбирайтесь со своими травмами
ЧукИГеки• 19 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Хотелось помочь вам с вашими травмами))
Удачи!)))))
Бронетапці• 19 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
ви наче його описали. Про раціональність та ромашки...
Ви обговорювали зі своїм хлопцем це, чи просто зневірившись пішли? Я думаю поговорити. Не зараз, можливо, через пів року, рік. Будуть на заваді свята, дні народження. Його, мій.
Але ви описали настільки схожу людину, що стало сумно.
Я його кохаю
Постійно обговорювали, були завіряняя, що все зрозумів, і тепер буде інакше, бо теж кохає, так 10 років і пройшло. Це людина така, ви його не переробите, тільки промучаєтесь. Кидайте, переболить і знайдете свою людину. Я себе умовляла, що то ж не головне в житті, він гарна людина, порядна, розумна, працьовита, але.. потім були стосунки з іншими чоловіками, і я зрозуміла, що це дуже важливо, і як я сама себе обікрала. Не тягніть, шукайте свою людину
автор Тётушка Лошадь • 19 августа 2024
Ответ дляБронетапці
Дякую. Мені здавалося що я у ньому найшла такий важливи для мене якості, ось все, що ви написали про свого хлопця. Думала, що чимось, можливо, можна знехтувати, щось виправити, щось він зрозуміє сам...
Бронетапці• 20 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Мені теж так здавалося. І Вам тільки здається, нажаль. Від всієї душі бажаю Вам якнайскоріше відірвати цей пластир, і мати в житті лише люблячих, уважних, близьких, рідних чоловіків на одній хвилі з вами. Не просріть молодість, як я) ви не зможете пояснити (щоб не виглядати попрошайкою або меркантильною, або невдячною....) а він не зможе зрозуміти