Говорю відверто• 18 августа 2024

Белье

Два базовых простых комплекта белья, бюстик и трусики, 3000 грн
Помню, когда за 400 грн можно было купить Триумф и носить с удовольствием.
Перша скрипка• 18 августа 2024
Ответ длямесяцкие
На розпродажах абсолютно нормально.
Я теж не фанат, але люблю їх модель без кісточок, мені супер комфортно сідає і мікрофіброві трусики з серії пінк, наче синтетика, але геть не парять навіть в спеку.
Ну мне ненормально, когда бюст за 600грн сносился быстрее того, что за 150

Инстагра_мерша• 18 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
за 150 дубовый, не удобный, давит, на коже следы когда снимаешь. зато не сносится? логика п-ц
Перша скрипка• 18 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Странный вывод, ну да фиг с вами
месяцкие• 18 августа 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Нормально. Ще беру Jadea теж в таку вартість
Ну то для мене , бо більшість беру бавовняні комплекти в спенсер, іноді Джордж.
А які jadea ви берете, бавовну чи мікрофібру, як вам якість?
месяцкие• 18 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
У нас різний досвід, але я з бюстів беру одну конкретну модель, ніби нормально носиться.
В сінсеї і інших супер бюджетних магазинах я собі не підберу (70 D).
ЧорноброваЯ• 18 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Спенсер і некст теж беру. Jadea тільки бавовна, дуже якісні, носяться роками а ж набридає. Безшовні теж там
Теща дочки• 18 августа 2024
1500 грн за набір,то така ціна зараз.Я минулі роки вс брала,то по 1 т бюст на розпродажі,але мені вони подобаються,просто доставку потрібно чекати і вгадати з розміром.А це купила hm,десь по 1100-1200 бюст,трошки інші,я люблю трикотажні,але мені сподобалися.Зайшла за купальником і побачила білизну,хороша якість і дуже зручні.
Теща дочки• 18 августа 2024
Для чого взагалі згадувати те що колись було.Пішов вперед і вперед,то ж життя таке.
bagira25• 18 августа 2024
Ответ дляПані з калабані
Я тоже часто интимисси беру намного дешевле чем автор пишет.
А цього року вже був розпродаж по таким цінам ,я шукала і не знайшла ? Теж хотіла прикупитись )

автор Говорю відверто • 18 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Зараз в жасмін -40% , та й ніби у них не так дорого було.
Раніше я любила їх, але зараз у них нема мого розміру майже (70D), ті моделі що є, чашка дещо маломірна.
у них вся линейка маломерит )))
но мне понравились некоторые модели, и сели хорошо
на базовые коллекции у них нет скидки ))