Научительница• Изменено 18 августа 2024

Мазня зі згустками всередині циклу, ановуляція

Дівчата, не знаю, що робити. Дуже налякана.
Пішла до гінеколога, бо не вдається завагітніти більше, ніж 1,5 року.
На УЗД на 7 ДЦ не виявили фолікулів..
Поставили ановуляцію.
Все інше в нормі, немає поліпів, міом та кіст. Все ок.

В січні, березня та квітні робила фолікулометрію, овуляція присутня приблизно на 15-16 дц при циклі 27 днів.
Я потім захворіла на ковід. І з того часу якісь глюки. То маже всередині циклу по 1 дню. То маже перед місячним пару днів.

Останні 2 цикли місячні починаються вчасно, без мазні практично.
Але на УЗД немає ознак овуляції, яка відбудеться.

Але налякало не це. Сьогодні 3 день мазні всередині циклу!!
2 дні мазало коричневим. Сьогодні вийшли мікроскопічні згустки крові та трохи свіжої. В мене паніка, такого ніколи не було. Далі, наче не йде кров. Не розумію, що зі мною відбувається. І що робити 😭

Що це може бути? Вагітність виключена, бо ановуляція, поліпів нема. Тоді що?
Можуть бути такі симптоми через збій циклу?
Є тут лікарі? Буду дуже вдячна 🌿
Вчителька з мікрорайону• 18 августа 2024
Тест делали?и при чем тут диагноз,мало ли

Вам хорошего гинеколога
Может быть тысяча причин для такой картины

автор Научительница • 18 августа 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону

Вам хорошего гинеколога
Ні, не робила. Бо минулі місячні були рясні і прийшли вчасно, а відразу після них на УЗД поставили відсутність овуляції.
Сливочная пенка• 18 августа 2024
При миоме такое
МаринаХ28• 18 августа 2024
При ендометріозі таке може бути. В мене не мазало серед цикла, в мене по іншому проявився, у дівчат таке було, і до і після і серед МЦ мазня. Але УЗД не покаже на 100% що то воно. І зробіть на всякий випадок тест.

Бажаю знайти хорошого гінеколога🥺
дожену і ощасливлю• 18 августа 2024
До 4 циклів в рік без овуляції вважається нормою. А така мазня без ознак по УЗД овуляції може бути при міомі, поліпі, ендометріоз і. Сходіть на інше УЗД, не завжди компетентні лікарі. Мені малювали поліпи, 3 різні лікарі, а їх не було. В держ. Лікарні 5 лікарів не бачило лівий яєчник, а він є, просто оперований, у мами немає одного яєчника, все життя бачать той яєчник. І тільки один лікар запитав-а він у вас є? Тому... Йдіть до інших уздістів