Просто каралева• 18 августа 2024
Де винаймати житло якщо чистий дохід 15 тс.
Впо. Жінка і дитина
На західній скромне 7-8 , Одесса 5-6 але там наче життя дорожче
Яку область би ви обрали?
Незнакомлюся• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
А робота? А Школа? А дитині знову стрес?
За 15 000 роботу знайдете будь де
Ангел-предохранитель• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
А ви мабуть в Києві живете?
Трохи відірвані від реальності
Ну так ешьте в Киеве, снимете квартиру за 6-8 и найдете лучше работу, одни плюсы
Ответ длямимАпроходила
Містечко в Вінницькій області ціни на оренду такі ж як у Києві. Однокімнатна квартира 8 тис, двох кімнатна 12 тис. А зарплатню пропонували максимум 8 тис. Так що може десь у селі і буде дешевше, але ж інфраструктури для школярки буде мало.
Это за какой город вы пишите?
Намакушка• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Мені бажано перспективи. По перше розвиток і дозвілля для дитини, наявність мереживних магазинів ( бо в них ціни нижчі і розпродажі).
І треба , якщо втрачу роботу, відразу шукати по місцю
Мережевні - це ті, що мереживом торгують, чи що?
Не гавкаю- но охраняю• 18 августа 2024
Ответ дляАюшка
Ну так там сарай. Написано же - без ремонта, старая мебель. Кто захочет в таких условиях жить особенно с ребенком?
Ну сарай или ремонт 90х не известно. А район там с очень хорошей инфраструктурой.
Даха-сваха• 18 августа 2024
Ответ дляНамакушка
А які ’зашкварні’, що б це не означало, вимоги трохи західніше?
Может цены имеет ввиду автор
Виниловая пластинка• 18 августа 2024
Ответ дляЧумачечая_
М Боярка, Київська обл, є все для дозвілля,квартиру можна зняти за 5-7 тис грн
Є де працювати
Богом забите місце
Краще вже, Буча чи Вишневе
В тій Боярці наче повертаєшся в совок. Потім депресія . Дядько там живе
Краще вже, Буча чи Вишневе
Тріль!• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Я выехала, ВПО , полтора года пыталась.. наладить жизнь . Не вытягивает моя зп 18 т -аренду.
Все нормально ,дети как раз проще всего адаптировались И тут я могу себе позволить нормальную жизнь.Социальное жилье-двушка. Финляндия.И у вас не маленький ребенок , в 15 вполне сама может на кружки и т д.Я уже вышла на полдня на работу ( посильную) складской учет ( офис)
И финское образование -одно из лучших в мире.
Смысл вам сидеть в Украине? Мое жилье тютю, когда освободят непонятно . И 18 т нормально было при своем доме, саде, продуктами из села и локальными ценами Скадовска и долл тогда 25, а не 42
Просто каралева
• 18 августа 2024
Ответ дляНамакушка
Дякую що вказане мені на помилку. Ви мені дуже допомогли
Просто каралева
• 18 августа 2024
Ответ дляДаха-сваха
Может цены имеет ввиду автор
Ні, при дуже скромних умовах і високій ціні будуть приходити раз в місяць, вивчення твоє родословноої і аналізу крові , звісно ніяких тварин, дітей, гостей. При цьому ванна синьою фарбою поварбована в 87.
Звісно це не всюди. Але в маленьких містечках вже надивилась трешу.
Просто каралева
• 18 августа 2024
Ответ дляHomom
Днепр не рассматриваете? Сдавалась квартира недорого там. Девочка искала квартирантов.
Дніпро ще не вивчала ціни.
Намакушка• 18 августа 2024
Ответ дляДаха-сваха
Может цены имеет ввиду автор
Ну, в Чернівцях однушку можна зняти за 5500-6500, не набагато дорожче Одеси.
Просто каралева
• 18 августа 2024
Ответ дляТріль!
Можливо. Вам не страшно було їхати? З Фінляндії не можна працювати віддалено?
Намакушка• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Думаєте, в Одесі такого немає??
Ангел-предохранитель• 18 августа 2024
Ответ дляПліткарка
Это ложь. Ну святая советчица может и не такое рассказывать.
Я сдаю 12 двушку. И то мало сейчас. Но повышать не будем- квартирант очень приличный
Нет, несколько знакомых снимают квартиру на Борщаговке и виноградаре за 6 к.
Я сдаю на демееаке однушку за 8.
Повітруля• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Не Знаю, но если порассуждать-может в города центральной Украины и немного западней? Типа Винница, Черновцы, Черкассы, и крупные их городки?
Тріль!• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
я попробовала-не тяну Украину сейчас , я пробовала.
Нет не стращно, я тут устала. Смысла работать уаленно нет, снимают с пособия эту сумму.
Можно, но зачем?
Просто каралева
• 18 августа 2024
Ответ дляНамакушка
Думаєте, в Одесі такого немає??
Не знаю. Я вперше в житті орендувала житло. І досвід так собі.
В мене багато знайомих і друзів на оренді. Ніхто до них не ходить з перевірками, і гостей родичів спокійно приймають
Даха-сваха• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Ого
Просто каралева
• 18 августа 2024
Ответ дляТріль!
Можно, но зачем?
Логічно. А дитина українську школу покинула?
Анонім Завгосп• 18 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Я б обрала Київ. Тут можна найти житло за 7-8 тис, і зарплатню вище 15
100% однушку можно снять за эти деньги. Плюс работа, если автор работает удаленно то спокойно может найти подработку
Анонім Завгосп• 18 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Шо ж вам киевляне жизни то не дают?
Все думают, что киевлянам манна небесная на голову падает
Просто каралева
• 18 августа 2024
Ответ дляДаха-сваха
Ого
Ого, одна панянка в 22 році здавала в оренду двухкімнатну за 12. тис. І! Посадка зачинена в короб. І за неї треба було доплачувати 1500 в місяць
Моль Моллівна• 18 августа 2024
Ответ дляАюшка
В Киеве реально аренда сейчас 7-8 тыс с нормальными условиями проживания?
Троещина можно глянуть, можно, думаю, найти
Тріль!• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
смысла в ней нет .. надеюсь, получится тут поступить. Возвращаться не хочу