Наша взяла• 18 августа 2024
Чому в наших школах по 7 різних предметів вдень.. чому не як в сша
Там якось все по простому
Ніяких книжок ніхто не тягне в школу
Все в них в ноутах
Не треба Дз робити кожного дня по 7 уроків
І не дурні ж люди.. і забезпечена країна
А в нас над тими дітьми знущаються. Зробіть акценти англ мова, математика , укр мова
А не мільйон предметів і все треба вивчити бо всі предмети важливі
Що не так в нашій освіті? Чому діти вільно не спілкуються на англ мові?
Ніяких книжок ніхто не тягне в школу
Все в них в ноутах
КАПСЛОЧНИЦА• 18 августа 2024
Чудова у нас освіта, донька навчалася в школі, думали нащо та фізика, наразі студентка, і та фізика дуже виявилася потрібною
КАПСЛОЧНИЦА• 18 августа 2024
Ответ дляНаша взяла
Що це за навчання де діти по англійські у 7 класі не можуть вільно нею володіти????
Нащо треба ваша фізика якщо елемонтврно англійської вони не знають
Ви й справді дивна. А в США вільно спілкуються українською?
Цукрові вишні• 18 августа 2024
Ответ дляАноним_Русалка
гаджеты не влияют на зрение , откуда эти пережитки прошлого
Влияют. Как и другая чрезмерная нагрузка. Но учебник с планшета в школе - это не тот уровень нагрузки, что может повлиять.
100%• 18 августа 2024
Ответ дляКавуся
В нас у школі по 3 предмета в день парами
Оце клас!
Де це?
Бо у нас хімія,фізика,біологія,алгебра,геометрія,історія, англійська і на наступний день може бути таке саме,і з купою д/з
Це зашквар😡😡😡😡😡
Де це?
Це зашквар😡😡😡😡😡
100%• 18 августа 2024
Ответ дляНаша взяла
Дуже згодна!!!!!
Я ще й в школі працюю,то навіть наша вчитель з англійської перевіряє зі словником роботи дітей.
Зробіть ,бляха,по парам ці уроки,дайте дітям вивчити спочатку одне,потім інше,а то намішали з 7 класу все в купу і в результаті ніхто ніх не знає,окрім пари дітей
Накладні мюслі• 18 августа 2024
Ответ дляКлевотница
В нас теж є електронні книжки. Авторе, у США ніхто нікого не тягне, і тому більшість не має змоги піти до старшої школи, не отримує вищу освіту і живе на мінімалку. Ви хочете такої долі для вашої дитини?
Вы правы сша как и Европа с высшим образование очень мало людей, а электронные книги это горе у моей малой -5 зрение в 12 лет, мне на эти электронные книги плевать
Шукаю стакан• 18 августа 2024
Ответ дляАноним_Русалка
За два года онлайн обучения у ребенка зрение с 1 упало до 0.4. За первый год до 0.8, за второй до 0.4. И вы говорите, что гаджеты не влияют. Компьютер меньше даёт нагрузку на глаза, потом планшет, а вот телефон больше всего влияет. Может у каждого индивидуально, но у на такой результат. Теперь ходим повышать постоянно на тренажёры.
Мальдивирую• 18 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Добре, що вам зір дозволяє такий варіант. Зараз у багатьох дітей порушення зору, тому гаджет на пів дня у школі - це не вихід. Нам лікар сказала, що не більше години на день планшет і то в окулярах. Тому це тільки для виконання домашки.
Між книжкою електронною і паперовою різниці немає. Якщо дитина має рекомендації щодо зменшення зорового навантаження, паперова книга проблеми не вирішить. Зверніться до питомого лікаря і отримаєте таку ж відповідь
Булку Дай• 18 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Тут треба вибирати Здорова спина чи здоровий зір. Чи здоровий глузд.
П .С. наша дитина перенесла операцію на очі