Настасья Пицун• 18 августа 2024
І я запитаю) ви б дозволили спілкуватися своїй дитині з
Дітьми які говорять тільки про попи, бойфрендів і всякі такі дурощі матюки. За умови що то ваша родина. То хлопчики. В мене дівчинка.
Також їхня мама (цих хлопчиків) дозволяє вибачте попісяти будь де на людному місті при тому що малому вже 7 років і не говорить про те як себе поводити. Для мами все ок. А в туалет коли хлопчики йдуть то там зайти неможливо - вода не злита і все по унітазі
Ще і нахамити можуть вам
Результат:
вже голосів:
47 (79.66%)
Ні
12 (20.34%)
Дозволила б бо це родина
Прибираю щодня• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Діло не в мені а в дітях
Тоді питання, чому вашій 7-річній дитині цікаве спілкування про попи, бойфрендів та матюки?
Настасья Пицун
• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Так, ви будете лише поливати брудом їх на форумі разом з дітьми.
Всього навсього,
Ні я вже неодноразово говорила то все в обличчя
На що відповідь одна - то ок . То хлопці і посмішка на її обличчі
Скромняшка• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ні .
Пояснити своїй дитині де і як треба пісяти. В закритій школі для дівчат в Англії я так розумію вона навчатися не буде, тож вчіть з дитинства не брати поганий приклад і думати своєю головою.
Прибираю щодня• 18 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
а місцеві жінки про шось інше говорять? Більшість вище сексу, жрачки і срачки не розвивається, так шо.
Не судить всіх по собі
Цвірінь• 18 августа 2024
я бы этих мальчиков дочке показывала, как обезьянок в зоопарке, с комментариями - посмотри, каким НЕ нужно быть, посмотри, КАК выглядит былота
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А як вони повинні реагувати на це? Плакати?
Зліпок ступні• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Вони псих хворі?Поясніть раз і назавжди.Вибачте,не приходьте.
Прибираю щодня• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Автор, а ви про що спілкувалися в 7 років?
Чи розмовляли про театр, балет і вищі матерії?
Я їла шовковицю з дерева, ганяла в Козаки-розбійники, водою з бризгалок обливалися, халабуди будували, в мʼяча багато грали, в резинки стрибали, а ще у нас стояв у дворі стіл для тенісу і ми у вертухана грали
Радостина• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Вона просто приходить і стукає поки аж не відкриють
Так не открывайте. И все. Знаете, есть такой шуточный прикол. Если вам звонят в двери, а вы не знаете кто там, одеваете куртку и открываете двери. Если нежеланные гости, говорите «ой, как жаль, а я как раз уходить собралась». Если желанные «ой, как здорово, я только пришла домой»)))
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Нормальний двіж, ми ще курили в кукурудзі сигарки діда і піськи показували один одному і нічого.
А автор намагається дитину огородити від реальності.
Прибираю щодня• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Відчиняєте двері і кажете, що ваша дитина зараз вийти не зможе, що у вас інші плани. А родичці при нагоді скажіть, що гуляти можете лише якщо заздалегідь домовитесь, щоб не відправляла до вас свою дитину, що вам незручно їй відмовляти
І не сидить вдома, не чекайте поки вони прийдуть. Йдіть гуляти в парк, до річки, на майданчик тощо
Радостина• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я не хочу спілкуватись а вона весь час навʼязується . Бо вона теж розумом далеко не втекла .
Ну то и вы не намного умнее, если сами не можете пресечь общение. Не нравится - не общайтесь.
И вообще, в 7 лет мальчики не говорят про бойфрендов и попы. Им интересно майнкрафт, Лего, браво Старс, хот видос. Это вы для сгущения красок добавили?
Смячиком• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
По-вашему, в 7 лет разоваривать про половые органы, бойфрендов и материться - это нормально?
Прибираю щодня• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ми не курили і точно не показували піськи. Напевно тому, що не було у нас кукурудзи. А взагалі то в селі діти раніше дорослішають і в недуже гарних районах теж тема сексу та всього що з ним повʼязано виживає зацікавленість. Якщо дитину вчасно просвітили на нормальному рівні, то в неї немає зацікавленості про це шушукатись по кутках та хімікати від слова «член»
Настасья Пицун
• 18 августа 2024
Ответ дляРадостина
От якраз ні. То те про що вони говорять моїй дитині
Там ще максимум роблокс цікаво. Яке лего😂
Смячиком• 18 августа 2024
Ответ дляРадостина
Некоторые говорят
Радостина• 18 августа 2024
Ответ дляСмячиком
Не половые органы, а про попы))). Это немного другое. А матерятся дети все, когда мам нет. И мальчики, и девочки. Потом это проходит.
Радостина• 18 августа 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не знаю, мой сын любил Лего, ну не дупло, естественно.
Смячиком• 18 августа 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Это зависит не от места проживания, а от ’испорченности’ того или иного ребенка
Смячиком• 18 августа 2024
Ответ дляРадостина
Не все. Лично я в детстве не материлась
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Кукурудза була в селі діда і то найкращий час мого дитинства 😀😀😀 літо в діда згадую і памʼятаю.
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляСмячиком
Так. Нормально.
Якщо ви думаєте, що ваша дитина не буде матюкатися, то ви дуже сильно помиляєтеся. Через це проходять всі діти, в незалежності від родини. Просто такий період.
В мене в садку на тихому часі взагалі піськи показували всі один одному і від цього ніхто не вмер, не був травмований і тд. Це просто етап пізнання світу.
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляСмячиком
Не все. Лично я в детстве не материлась
Візьміть пиріжок
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляСмячиком
Не все. Лично я в детстве не материлась
А ті хто матюкався мабуть виросли маргіналами 😀😀😀😀
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляСмячиком
Так, якщо в 7 років діти розмовляють про піськи, то то браковані діти 😀😀🥹
Повинні про Моцарта говорити.
Смячиком• 18 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Может, кто-то из них и вырос маргиналом. Откуда мне знать
Сумчатая кошка• 18 августа 2024
Ответ дляСмячиком
Тобто все ж таки діти, які в 7 років матюкаються можуть вирости нормальними людьми, чи вже все? То маркер по якому визначають, що дитина 100 % виросте маргіналом?