Однозначная• 19 августа 2024

У скільки років ви одягли окуляри по віковим змінам?

У кого весь час була 1, а потім почали погано бачити? Що рекомендували лікарі?
Це обов´язково буде далекозорість чи може бути короткозорість?
В 40 років ходила, лікар сказала прийти , коли зовсім погано буду бачити. Але мені здається, що у мене короткозорість розвивається
Порадьте щось, будь ласка
Швидкоруч• 19 августа 2024

Кракадэ• 19 августа 2024
Мы откуда знаем, что у вас
Врач пусть проверяет зрение
Марс атакует• 19 августа 2024
44 сейчас, ещё нормально вижу
Та_шо_ж_таке• 19 августа 2024
45, але можна було ще терпіти
автор Однозначная • 19 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
У Вас короткозорість чи дальнозоркість?
Гравіцапа• 19 августа 2024
46 пора уже, телефон читаю, отвожу руку вдаль. На компе в ворде тоже 110% поставила, стареем
Цветочница• 19 августа 2024
В 45. Для телефона, компа и чтения. Но пользуюсь редко, у меня один глаз близорукий, второй дальнозоркий. Намного быстрее закрыть один глаз, чем идти за очками
Любовь Калистратовна• 19 августа 2024
У мене після 30 зір трохи сів. Ходила до офтальмолога в міську, сказав « не вигадуйте» :)
От в 38 дійшла вже з сином. Вже на апаратах перевірили. У мене невеличкий мінус є, ввечері гірше бачу, вдень не сильно заважає. Окуляри ношу рідко, коли відчуваю що очі вже дуже втомились. Мені 40.
Доль Чекомбана• 19 августа 2024
в 52

Я-ваш шанс• 19 августа 2024
В 46 лет, теперь жалею, рановато. Без очков теперь не могу читать.
Я тут Живу• 19 августа 2024
В 43
Причому близько бачу кожну щілину, читаю і т.д. Не бачу через дорогу літер на бігбордах, машин попереду на відстані, світлофори ...
Вот Она Я• 19 августа 2024
У 44 роки почала одягати окуляри, коли треба почитати дрібний текст. Почала розвиватися далекозорість
ГугелП@лАмался• 19 августа 2024
в 46, документы некоторые 8 шрифтом уже не вижу
Все і одразу• 19 августа 2024
Без комплексів• 19 августа 2024
47-48, почала з +1,5. Тепер 52, вже +2.0
А я нівроку• 19 августа 2024
Надела очки для чтения в 37 лет. Сейчас чувствую, и для дали нужны. Мне 40. Много работаю за компьютером
Потішаюся• 19 августа 2024
43, поки не вдягла. Працюю з текстами постійно
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 августа 2024
До 30 бачила ідеально, зараз на вулиці далеко погано бачу, окулярів ще не маю.
А я нівроку• 19 августа 2024
Автор, просто проверьте зрение. Сейчас так много крутых очков, что это может быть модным аксессуаром. Еще линзы можно купить.

AnnaOst• 19 августа 2024
В 35, спочатку просто зоб водити машину, для театру. Зараз 42 і я на вулицю без окулярів не виходжу. Але я собі очі зіпсувала телефоном, комп´ютером і вишиванням
dulenok• 19 августа 2024
Мне 41, если очень близко, то все плывет. Решила проверить. Врач сказал, что очки ещё рано. Но возрастные изменения уже есть. Зрение в норме для моего возраста
Залетна Я тут• 19 августа 2024
В 50, но только в варианте, когда у меня в глазах минусовые линзы. Без линз, которые крректируют зрение вдаль, до сих пор читаю без проблем мелкий текст. А в линзах плохо вижу близко уже лет 5. При этом плюс ещё не такой, чтобы мультифокальные контактные линзы подошли( ужасно неудобно все это.
Близорукость моя за это период не изменилась.
Ms. Доброта• 19 августа 2024
Мені 42. Я без окулярів читаю та працюю за компом.
Але етикетки в магазинах вже не прочитаю.
Близько бачу гірше, ніж далі.
Сладкий лимончик• 19 августа 2024
Десь в 43 купила окуляри. Мілкий текст на упаковках не бачу. Окуляри використовую для телефону. Але не завжди.
ФФФФристайла• 19 августа 2024
Мені 45. Вже мабуть скоро треба буде окуляри щоб читати
Харчовий тріль• 19 августа 2024
в 43 роки. .Для читання, бо мілкий шрифт погано бачила (на упаковках,наприклад).
Пирожкиня• 19 августа 2024
Я в 43 бачу чудово, а чоловік у 43 купив окуляри для читання, не міг вже бачити маленький шрифт, дальнозоркість розвинулась
Пишу з калідору• 19 августа 2024
В 43, після ковіду зір почав різко падати (+1.7).
На днях пішла до лікаря - вже +2.7 і астигматизм.
Близько бачу лише великий шрифт
Показушница• 19 августа 2024
Мне почти 39. Зрение еще в порядке, хотя я много читаю с телефона и за компьютером работаю. Но появились темные точки в глазу, очень мешают. Прочитала что это возрастное и, скорее всего, постоянное теперь явление. Печально.
Спрашивала у мамы как у нее. Говорит зрение после 40 понемногу садилось, а затем после 50 появлялись тоже эти черные точки. Сейчас в 65+ их много, хотя зрение упало не так сильно, читает в очках.
Вкуси мене• 19 августа 2024
В 45