Однозначная• 19 августа 2024

У скільки років ви одягли окуляри по віковим змінам?

У кого весь час була 1, а потім почали погано бачити? Що рекомендували лікарі?
Це обов´язково буде далекозорість чи може бути короткозорість?
В 40 років ходила, лікар сказала прийти , коли зовсім погано буду бачити. Але мені здається, що у мене короткозорість розвивається
Порадьте щось, будь ласка
Сірничок• 19 августа 2024
Майже 50, поки без окулярів.

Кукусик• 19 августа 2024
Ответ дляА я нівроку
Автор, просто проверьте зрение. Сейчас так много крутых очков, что это может быть модным аксессуаром. Еще линзы можно купить.
Та ну их эти ’модные’ аксессуары. Оправы по 6-8. А оптика хорошая стоит как крыло самолета.