Ksenia-4238• 19 августа 2024

Ми з чоловіком подали документи на ВПО йому прийшли виплати а мені ні

Деякі знайомі кажуть що виплати приходять чоловіку на мене також
Перша виплата 10 000
Друга 5 000
Він інвалід але в коментарях до виплат пишуть тільки його дані …
Підкажіть чи може бути що на його карту платять за двох ?
бЭйбА• 19 августа 2024
Скорее всего так и есть, что он получает за двоих. Он как инвалид получает 3000, вы - 2000. Всего 5000. Вы при подаче документов указывали один счёт или два разных? У моих знакомых взрослые чужие выплаты только на детей на свою карту получали. Все совершеннолетние получали только на свои

Мстящий за Зайца• 19 августа 2024
Нам виплати приходили на одну карту, мою. Донька доросла , повнолітня ( 27 років), але ми подали разом всі, як родина, я неповнолітній син і донька. Сказали виплати одною сумою.
автор Ksenia-4238 • 19 августа 2024
Ответ длябЭйбА
Так різні рахунки
Мстящий за Зайца• 19 августа 2024
А взагалі, зателефонуйте у ЦНАП , чи де ви оформлювали, вони пояснять.
бЭйбА• 19 августа 2024
Вы можете уточнить там, где подавали документы. Но судя по сумме 5000, то выплаты приходят на двоих
Мстящий за Зайца• 19 августа 2024
5000 тис, це чоловік ваш 3 тис отримує, і ваші 2 тис. А 10 тис, то ж за 2 місяці мабудь. 5000 тис на одну людину не платять.
автор Ksenia-4238 • 19 августа 2024
Дякую я звернусь