ПоЗиТиВнАя• Изменено 19 августа 2024
Про зарплату та витрати
Яка у вас зарплата? Чи вистачає її лише на обов’язкові витрати, типу комуналки, медицини, їжі, одягу, навчання дітей чи своє, а може маєте змогу доглядати за собою, подорожувати, харчуватися у закладах, займатися у залі і тд? Невже всі зараз айтішники та бізнесмени із зарплатами від 100000 гривень? От цікаво навіть для звичайної статистики серед людей, які тут присутні)
АнтиТроль• 19 августа 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це звичайна цікавіть і не більше. До чого зараз хто і що прогулював?) В університеті є предмет ’статистика Порадниці’? У мене такого не було, я не у тому навчалася
Автор, чем больше доход, тем больше «надо». 10 лет назад я была рада обычному шопингу в тц и отдыху на Шри-Ланке. Теперь же мне надо отложить минимум 50-60% дохода, а траты помимо этого у нас немаленькие. И уже не Шри-Ланку подавай, а дорогие остова и шопинг не в тц, а не авеню Монтень. А кому-то и этого мало. И подавай яхту круче чем у «соседа». Мне кажется абсолютно всем людям на свете кажется, что денег не хватает, надо больше. Ну ок, может не всем, но большинству, если быть искреннему самому с собой. Наверно только монахам каким-то с аскезами хватает всего потому что они лишены всех этих пресыщений. Сознательно конечно
АнтиТроль• 19 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Не багато. Але особисто мені з такою сумму було б набагато легше жити. І те так легко заробити 100 000 в Україні
Вам так кажется ) было бы 100, хотелось бы 200 и так до бесконечности )))
Вчителька з мікрорайону• 19 августа 2024
Ответ дляМурзилка
Медицина в України безкоштовна
Якщо ти здоровий - то так, платити за медицину не треба
Свекруховна• 19 августа 2024
Ответ дляАнтиТроль
Нет,я говорю о покрытии базовых потребностей и ипотеки, плюс оплата обучения ребенка. Мне моих 50 на меня и двоих детей вообще не хватает, поэтому 100 значительно улучшило бы положение и да, не считаю эту сумму капец какой большой при нынешних то ценах на все
АнтиТроль• 19 августа 2024
Ответ длявре_Динка
це точно. бабуся на дачі перепахала - 150 тисяч за півтора тижні лікування в добробуті
при тому що кажемо не треба їхати на дачу - але ж ні) звичка
У нас там страховка от работы мужа, то хоть в этом не тратим. С мужа ни копейки не взяли, даже за палату. Операция была серьезная
Відкушу все що стирчить• 19 августа 2024
За серпень. Найбільше на здоров´я, була операція, та відпочинок - квитки та передплата за готель. Живу вдвох з підлітком.
Оксана -1f11• 19 августа 2024
Зарплати моєї та чоловіка вистачає виключно на комунальні, харчі, ліки. Якщо десь щось типу похід до стоматолога - все, вже не вистачає (
Мурзилка• 19 августа 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Навіть якщо щось сталось приймають безкоштовно і консультації лікарів безкоштовні тощо
Мурзилка• 19 августа 2024
Ответ длявре_Динка
А хто оплачував ці 150 тисяч?
Ответ дляМурзилка
Я доки дочекалась це «безкоштовно» - в мене мало флюс не прорвало
Мурзилка• 20 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Ми з чоловіком звісно ж
А чому образи саме добробут?
Чому не звичайний травмпункт?
Мурзилка• 20 августа 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я мала на увазі не стоматологію
Мурзилка• 20 августа 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Стоматологія в нас платна незалежно від місця
Вчителька з мікрорайону• 20 августа 2024
Ответ дляМурзилка
Швидка стоматологічна допомога у нас безкоштовна
Мурзилка• 20 августа 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так в чому тоді проблема у вас?
Мурзилка• 20 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Тому що це не травма, а проблема з диханням, тому що бабусі майже 90 років, і в добробуті кращі лікарі ніж в державній, де будуть розводити руками і казати старість що ви хочете
Це просто одні і ті ж самі лікарі
Мурзилка• 20 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Тільки відношення різне, обладнання різне
Це із розряду запорожець також машина, на ній пожна їздити, але я не збираюсь пересідати на нього з ауді
Відношення інше тільки через великі гроші,самих лікарям там пофіг