Весела бджілка• Изменено 19 августа 2024

Гірськолижний курорт в Україні

Доброго вечора. Вже продумую дитячі канікули. Порекомендуйте, будь ласка, або гірськолижний курорт або якийсь гірськолижний витяг, але великий. Не Буковель, а щось простіше. Я не катаюся, а дитина - катається (займався з інструктором, потім з нашими друзями на Буковелі з´їзджав). Маленькі витягі йому вже нецікаві. А на Буковелі я гублюся і побоюся з інструктором кудись відпустити далеченько.
І щоб можна було якось поїздом або автобусом доїхати до того курорту
Перекус беру завжди• 19 августа 2024
Плай, щиро рекомендую
автор Весела бджілка • 19 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Плай, щиро рекомендую
Дякую, читаю, вперше чую
Перекус беру завжди• 19 августа 2024
Ответ дляВесела бджілка
Дякую, читаю, вперше чую
Почитайте, там гарно і не так пафосно як в Буковелі
Та_все_ок_будет• 19 августа 2024
Закопане
Язвочка• 19 августа 2024
Драгобрат только если очень хорошо катается
автор Весела бджілка • 19 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Супер, дякую, підходить
автор Весела бджілка • 19 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Дякую, важко оцінити, все одно буде тільки з інструктором кататися, не відпущу семирічну дитину саму
автор Весела бджілка • 19 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Закопане
Я до Закопане ще не готова Як мінімум польською розмолвляти трохи навчитися треба, щоб хоча б інструктора для дитини знайти
Та_все_ок_будет• 19 августа 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ой, зря ви! Там все так просто, не пафосно зовсім. Я також не катаюся, чоловік з дитиною катались, наша може трохи старша була, то я по горах не можу підказати, але дитина каталась. Ми були і в Буковелі і там, порівнювали ціни, то Польща була дешевшою, що до мови, я часто буваю у Польщі, взагалі не проблема, зрозуміти можна.
Жерица ночи• 19 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Там есть несложные спуски
Жерица ночи• 19 августа 2024
https://tonkosti.ru/Горнолыжные_курорты_Украины?ut...
Завидую уверенности в снежную зиму
Имхо, я б выбирала курорт, где есть пушки
автор Весела бджілка • 19 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Там есть несложные спуски
Подивилася, дякую, теж і доїхати можно поїздом, і готелі поруч
Перекус беру завжди• 19 августа 2024
Ответ дляВесела бджілка
Драгобрат краса нереальна але там колись з медичною допомогою було геть зле. Але можливо вже налагодилося