Чупа-чупс• 20 августа в 13:30
Донька не може визначитись куди вступати.
Ким хоче бути не знає. Вона активна, останні два роки волонтерить. Любить весь цей навколополітичний двіж, в усіх заходах, що організовуються в місті для молоді приймає участь. Приймає участь в різних онлайн семінарах та навчальних програмах, по типу академія лідерства тощо. Розумна, вчиться добре. На даний момент для себе виділила дві спеціальності - 281 публічне управління та адміністрування, 081 право. Хоче вчитись в цих ВНЗ - Шевченко або Могилянка.
Я сама заканчувала економіку, але їй цей напрямок зовсім не цікавий.
У кого дівчатка не могли визначитись зі спеціальністю, на кого вступали до ВНЗ.
Результат:
вже голосів:
17 (43.59%)
Управління
13 (33.33%)
Право
9 (23.08%)
Свій варіант в коментарях
Чупа-чупс
• 20 августа в 13:31
Ответ дляЗначит надо
Так а когда ей поступать? Сейчас уже?
Наступного року
Точная копия плова• 20 августа в 13:32
У меня такая же.. Я толкаю в сторону судмеэкспетра, вроде согласна
Чупа-чупс
• 20 августа в 13:32
Ответ дляПетриківна
Дочка визначиться якось без нас
Звичайно визначиться, хочу послухати думки інших.
Чи тут тільки анал і коханок можна обговорювати
Завжди мало• 20 августа в 13:32
Складе нмт на 190+ чи ви готові платити контракт? Бюджет на ці спеціальності от з таким конкурсним балом. І на бюджет можна 5 заявок + ще 10 на контракт, тому можна і туди, й туди податися.
Значит надо• 20 августа в 13:32
Ответ дляЧупа-чупс
Наступного року
Тю. Ещё целый год впереди. Смысл сейчас принимать какое-то решение? Вдруг она вообще решит кондитером стать.
Форс мажор• 20 августа в 13:33
На право дуже високий конкурс, специфічне навчання і абсолютно некокурентна спеціальність поза межами України.
Перемелица• 20 августа в 13:33
Право - более широкий профиль. Там, куда берут с 281 специальностью возьмут и юриста. А наоборот - нет.
Форс мажор• 20 августа в 13:34
Ответ дляЗначит надо
Бо продумувати стратегію вступу і готуватися до нмт треба вже зараз.
Завжди мало• 20 августа в 13:34
Ответ дляЗначит надо
Ну, бо вже треба готуватися до нмт, хоча тут для обох спеціальностей підійде один і той самий 4-й предмет нмт, тому теж не розумію критичного моменту вибрати щось одне
Значит надо• 20 августа в 13:34
Ответ дляЗавжди мало
Я вас умоляю. Такое впечатление, что все только на бюджет поступают. Не такая уже и большая цена на контракт, что б рвать жопу за бюджетное место
Форс мажор• 20 августа в 13:35
Ответ дляЗначит надо
Ну, дехто і 150 поріг не долає.
После шести ни-ни• 20 августа в 13:35
Ответ дляSo_so
Умничка. Юридическое образование более универсальное, с ним можно работать и в сфере публичного управления.
Пусть пробует поступить в КМА и использует возможности Эразмус (программа обмена студентами).
В межах України. А якщо вїжджати з України (як от нас війна змусила) - то знання законодавства України абсолютно непотрібна річ закордоном, а от управління норм.
Хіба що вступати на міжнародже право.
Завжди мало• 20 августа в 13:35
Ответ дляЗначит надо
Дочитувати далі першого речення не всім дано, розумію
Петриківна• 20 августа в 13:35
Ответ дляЧупа-чупс
Ви дочку спитали, чи потрібні їй думки якихось порадниць?
Чупа-чупс
• 20 августа в 13:35
Ответ дляТочная копия плова
Моя на таке категорично не згодна, теж пропонувала.
Значит надо• 20 августа в 13:35
Ответ дляФорс мажор
НМТ как ни крути укр мова, история и математика обязательно для всех. Ну и один предмет на выбор можно писать любой.
Знаю бакси• 20 августа в 13:36
Ответ дляТочная копия плова
Вы имеете представление что делает судмедэксперт ?
Петриківна• 20 августа в 13:36
Ответ дляЗначит надо
На контракт в Могильнику, Шевченка та КПІ теж конкурс.
Леди_в_ночи• 20 августа в 13:36
Ответ дляТочная копия плова
Ого! А чего так ? В семье есть врачи ?
Значит надо• 20 августа в 13:36
Ответ дляФорс мажор
Ну, дехто і 150 поріг не долає.
И шо
Если на 100 написал, уже молодец. Куда нибудь можно и на контракт всунуться.
Ответ дляПосле шести ни-ни
Хіба що вступати на міжнародже право.
Я знаю юриста, которая в начале войны пошла работать в проекты ООН в Украине, прекрасно себя чувствует.
С точки зрения выезда, обе эти специальности не перспективны.
Форс мажор• 20 августа в 13:37
Ответ дляЗначит надо
Ви там про кондитера згадували, для нього нмт не треба взагалі :) треба визначатися протягом року, узнавати інілрмацію, читати відгуки, це не справа одного дня.
Чупа-чупс
• 20 августа в 13:38
Ответ дляЗавжди мало
Має всі шанси здати НМТ на високий бал.
Зі свого боку ми їй пояснили, якщо бюджет, то буде жити в окремій квартирі, якщо контракт то прийдеться тусити в общазі з купою сторонніх людей.
Майор Медуза• 20 августа в 13:38
З двох вузів краще Могилянка.
Там у плані патріотизму все нормально і гуманітарні науки добре викладають. Навіть якщо вона на історичний вступить, не пропаде.
КНУ ж як наша держава у мініатюрі. Корупція і бюрократія.
От по спеціалізації не підкажу.
Заместитель Анонима• 20 августа в 13:38
Ответ дляЧупа-чупс
І що вам дадуть ці думки інших?
Форс мажор• 20 августа в 13:39
Ответ дляЗначит надо
И шо
Кудись, але не на право. На право 150 мін.