Чупа-чупс• 20 августа 2024
Донька не може визначитись куди вступати.
Ким хоче бути не знає. Вона активна, останні два роки волонтерить. Любить весь цей навколополітичний двіж, в усіх заходах, що організовуються в місті для молоді приймає участь. Приймає участь в різних онлайн семінарах та навчальних програмах, по типу академія лідерства тощо. Розумна, вчиться добре. На даний момент для себе виділила дві спеціальності - 281 публічне управління та адміністрування, 081 право. Хоче вчитись в цих ВНЗ - Шевченко або Могилянка.
Я сама заканчувала економіку, але їй цей напрямок зовсім не цікавий.
У кого дівчатка не могли визначитись зі спеціальністю, на кого вступали до ВНЗ.
Результат:
вже голосів:
17 (43.59%)
Управління
13 (33.33%)
Право
9 (23.08%)
Свій варіант в коментарях
Завжди мало• 20 августа 2024
Власне, укр. універи в міжнародному рейтингу [4010]&country=[UA]&sorting=[rankings_htol]
Завжди мало• 20 августа 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ми з чоловіком там навчалися, товариш зараз викладає. Мало що змінилося за 20 років, так і є.
Подруга викладає у Могилянці. Там до людей краще ставляться. Як до студентів, так і до викладачів.
Але. Гуртожитки у КНУ кращі і доїхати/дійти до корпусів ближче і простіше.
20+ років тому у мене в Шевченка були і совкові викладачі, але були і лекції від американських професорів (так. буквально приїздила професорка та читала три лекції англійською), і від канадського професора (одна, він був за обміном, здається), були і цікаві гості. Неоднорідно, але загалом було ок.
А от гуртожиток якраз був страшний, його відремонтували вже під кінець нашого навчання, тобто ми застали весь треш ремонту, жили в ньому вже практично інші. але вибирати універ за гуртожитком - не варіант. Друзі вчилися на юрфаку, в них краща ситуація була, знайома працювала в КІМО, тому і там бачила гуртожитки... ну, то окрема лакшері сторі була на той час
Майор Медуза• 20 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
Просто у Шевченка селять по 2-3 у кімнаті, у Могилянці нерівномірно зовсім, у 2-ку можуть 4 заселити.
Їхати реально дуже незручно з Троєщини на Контрактову.
Завжди мало• 20 августа 2024
Ответ дляМайор Медуза
автора цієї теми, здається, гуртожиток не дуже цікавить, та й загалом у. пріоритеті освіта. З Могилянки кілька толкових - соціологи, от правда толкові. правда, теж навчалися років 20 тому, ті, що 10 і ось нещодавно вже не такі, але, це невелика вибірка, можливо, просто саме ці слабші. З того ж ІЖ свіжа випускниця (навіть без червоного диплома) досить толкова, але менш амбітна й не певна, чи це плюс. О, згадла, що перетиналася ще з чинним студентом Шеви ф-ту політології - теж толковий. Загалом, я б таки дивилася на факультет і право в Шеві сильний факультет. Хто вчиться реально, того чиясь там корупція не цікавить
Форс мажор• 20 августа 2024
Ответ дляКукусик
я написала про ’всіх інших’. Вони також подавалися на додаткову сесію і не всім погодили.
Всі інші слілкували за сайтом мон і подалися на основну сесію вчасно. Якщо ще знайшовся хтось як і ви, це не означає, що вони стали ’всі’. В мене є троє вступників цього року на графічний дизайн, вони бачили проєкт закону ще в грудні і з січня знали, що й до чого.
АБВГДэшница• 20 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
про який саме факультет? Тут ще це важливо, бо справді універ великий. Я перетиналася з випускниками юридичного, ІЖ та КІМО. Якщо років 20 тому кімошники по снобізму могли тягатися з могилянцями, то останнім часом могилянці просто бʼють рекорди, а в міжнародном урейтингу саме Могилянка впала найбільше чомусь. Що там сталося - не знаю, бо Квіта поважаю і свого часу застала його ще в Шевченка. Хоча знаю, що чимало класних викладачів з ІЖ пішло, але й некласні пішли. Знайомі в Могилянці викладали, є ті, хто досі. Атмосфера там краща, але от ретинг...
ІЖ до речі, розклад пар староста з паперового листочка фотографує і викладає у групу, дистанційка просто 0, цифровий кампус 0 , викладачі ще Леніна бачили, тож знання відповідні дають
Завжди мало• 20 августа 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Жаль, 20+ років тому було інакше. Отже, недарма звідти повтікали толкові, кого пам´ятаю. Але автора цікавить право. Отже, варто шукати чинних студентів і свіжих випускників саме юрфаку з Шеви, Могилянки та ін.