Ким хоче бути не знає. Вона активна, останні два роки волонтерить. Любить весь цей навколополітичний двіж, в усіх заходах, що організовуються в місті для молоді приймає участь. Приймає участь в різних онлайн семінарах та навчальних програмах, по типу академія лідерства тощо. Розумна, вчиться добре. На даний момент для себе виділила дві спеціальності - 281 публічне управління та адміністрування, 081 право. Хоче вчитись в цих ВНЗ - Шевченко або Могилянка. Я сама заканчувала економіку, але їй цей напрямок зовсім не цікавий. У кого дівчатка не могли визначитись зі спеціальністю, на кого вступали до ВНЗ.
Тю. Ещё целый год впереди. Смысл сейчас принимать какое-то решение? Вдруг она вообще решит кондитером стать.
Все може бути. Але я хочу зараз більш детально ознайомитись з цими спеціальностіми. Якщо чесно, я не бачу зараз для неї перспектив працевлаштування. Хіба що покаже себе гарно при навчанні і зможе влаштуватись на підробітку.
Складе нмт на 190+ чи ви готові платити контракт? Бюджет на ці спеціальності от з таким конкурсним балом. І на бюджет можна 5 заявок + ще 10 на контракт, тому можна і туди, й туди податися.
Не факт, що на наступний рік буде бюджет. Уже цього року хотіли скасувати бюджет і запровадити гранти, але не встигли.
Вы имеете представление что делает судмедэксперт ?
Конечно имею. Она с детства говорила, хочет быть криминалистом. И ничего больше она не хочет, когда я начала ей объяснять, что это очень тяжело, подруга моя, которая юрфак закончила, на следователя училась, общалась с криминалистами, тоже ей объяснила. Хочет и точка. Я направила в сторону судмедэксперта, тоже интересно ей
Має всі шанси здати НМТ на високий бал. Зі свого боку ми їй пояснили, якщо бюджет, то буде жити в окремій квартирі, якщо контракт то прийдеться тусити в общазі з купою сторонніх людей.
Ну, то готуйтеся до нмт, а там уже глянете реально на конкурсний бал і подачі. Четвертий предмет тут не специфічний. Знаю випадок, коли рік дуже хотіли на журналістку, а потім нмт написала так, що передумала і на міжнародні відносини на бюджет вступила дитина, вирішила, що якщо що, з цим дипломом журналістом зможе працювати, а от навпаки навряд чи
Гранти ввели цього року, залишивши бюджет, як експеримент. Причому абсолютно неочікувано, бо в останній момент. Плани були інші. Моя дитина вступала цього року, тому я моніторила всі новини, з цим пов´язані.
Якщо обирати лише з цих двох, то обрала управління. Мені здається на юрфак може вступати тільки той, у кого є гарні звязки щодо майбутнього працевлаштування. Я сама юрист вже більше 20 років. Серед моїх однокурсників гарно влаштовані ті, хто з сімей посадовців, та діти багатих людей, які можуть дозволити подарувати дитині нотаріат або власну справу, або продовжувати напрацювання батьків. В мене не було звязків, тому я особливих успіхів не набула, працюю ин-хоум юристом. Також, юрист це вузька спеціальність, з дипломом, затребуваним лише в Україні. Якщо думати наперед, то не вважаю ії перспективною. Та й багато нас дуже-дуже
Я знаю юриста, которая в начале войны пошла работать в проекты ООН в Украине, прекрасно себя чувствует. С точки зрения выезда, обе эти специальности не перспективны.
Ті спеціальності, які перспективні в плані виїзду її не цікавлять, бо вони в основному технічні. Як на мене, то краще б вона на якісь харчові технології вивчилась.
З двох вузів краще Могилянка. Там у плані патріотизму все нормально і гуманітарні науки добре викладають. Навіть якщо вона на історичний вступить, не пропаде. КНУ ж як наша держава у мініатюрі. Корупція і бюрократія. От по спеціалізації не підкажу.
Дякую, в мене душа теж більше до Могилянки лежить. Мені ще у Львові подобається Франка, але вона не хоче у Львів, хоче в Київ.
Якщо вам не цікава моя тема нащо ви себе силуєте і тут щось пишите. Я вже прочитала декілька цікавих думок і дякую дівчатам, що відповідають по суті питання.
Ось те, що планували: https://osvita.ua/vnz/91924/ Навряд чи право або управління належить до спеціальностей, яким держава надаватиме особливу підтримку. Ну, і з нашим МОН можна чекати сюрпризів коли завгодно, в останній момент особливо. Почитайте, як змінювали правила гри вже в процесі вступної кампанії до докторантури, зокрема піднімали поріг, коли люди вже здавали ЄВІ. Розподіл бюджетних місць туди аж учора чи позавчора оприлюднили 🤦. Тому дуже важко щось планувати і приймати рішення в таких умовах.
уніврсальна відповідь для будь - якого питання на порадниці. Як зовнішність ?І що вам дадуть думки інших? Свекруха дура. І що вам дадуть думки інших? Переказ грошей з рф в Україну. І що вам дадуть думки інших? Как вам платья? Кто брал у них? І що вам дадуть думки інших? А как у вас было с детьми? І що вам дадуть думки інших?