Хата на мати• 20 августа 2024
Як красиво бортанути колишнього?
15 років шлюбу, двоє дітей, розлучилась 1,5 роки тому через його зради і те, що казав, що більше не кохає. Важко переживала, досі болить. Весь цей час була тиша, тепер з´явився, хоче зустрічей, запрошує додому. Каже, що багато чого зрозумів, але не каже, що саме. Думаю, що шукав краще і просто не знайшов такої зручної дури, якою була я. Тепер зачухалось одне місце і згадав, що є такий собі запасний варіант. Є бажання помсти, зробити його так, як він тоді зробив мене. Хтось скаже "Злопам´ятна. Навіщо мстити, просто відпусти", але я сама себе збирала по кусках, і сама витягувала ніж із своєї спини, тепер хочу щоб він теж хоч частину цього болю відчув на собі. Як це зробити? Морозитись і відмовити одразу, чи переспати і потім кинути?
Деловитая• 20 августа 2024
Я бы даже не общалась с ним. В игнор и все.
Жалеть будете. Лучше нацеливайтесь на нормального человека и спутника жизни
Lilian-nochka• 20 августа 2024
Никак.просто жить свою жизнь,и найдется человек,на которого можно положиться
Дідова баба• 20 августа 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Переспати,потім вирішите
не хватало еще с этим грязным членом спать, фу
Хата на мати
• 20 августа 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Переспати,потім вирішите
Боюсь, що після сексу я зроблю боляче собі а не йому, так як в мене ще є якісь почуття і я хочу перекрити їх ненавистю і злістю на нього
Не обижаюсь• 20 августа 2024
Думаю , якщо переспите та кинете, то не дуже він і замутиться, ну не вийшло - так і не вийшло, але спроба в нього була… вам потрібно щось придумати з грошима , щоб витягнути з нього побільше , або з житлом або з авто щось ….
Деловитая• 20 августа 2024
Если переспите с ним, то он будет думать, что вас использовал, так как уже с его стороны были попытки и страдали вы, а не он
Стетоскопуло• 20 августа 2024
Проблема в том, что за 1.5 года вы ещё не вошли в новые отношения.
Потому как если бы у вас был партнёр, то вы бы не строили планы мстительного секса с бывшим.
Лучше пустите ресурсы на поиски нового мужчины
Желаю вам самого лучшего😉
миссДавеча• 20 августа 2024
Про ’переспати’ - месть конечно мощная.
Не забудьте весь набор - анал, орал, золотой дождь.
Мстить так мстить
Їжак в панчохах• 20 августа 2024
Какая боль ? Ему в принципе Вы не нужны, нужен комфорт и удобство.
Не примите Вы, с лёгкостью будет искать новую кандидатуру.
Вам не с кем заняться сексом ?
Мама Чели• 20 августа 2024
Ответ длямиссДавеча
Про ’переспати’ - месть конечно мощная.
Мстить так мстить
Обисцять виртуально и в блок.
Хата на мати
• 20 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Желаю вам самого лучшего😉
Дякую. Так, ці 1,5 року навіть не шукала нікого, так як боліло дуже. Та і не хотіла кимось замінювати його, це б б завдало біль і мені, і новій людині. Як на мене, треба спочатку пережити це, а потім входити в нове. Думаю, може Всесвіт чи Бог перевіряють мене, чи вступлю знову в це болото, перед тим як дати гідного чоловіка?
Хата на мати
• 20 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Вам не с кем заняться сексом ?
Ні, ні з ким(
Їжак в панчохах• 20 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Я понимаю, что изголодались по сексу, но не бывшего же набрасываться.
Мама Чели• 20 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Гоните бывшего, насмехайтесь над ним
Малинка• 20 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Вот я только хотела об этом написать. Нельзя начинать отношения с таким прошлым и с такими установками
Стетоскопуло• 20 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Вы и так не вышли ещё из зависимости от бывшего. Мести точно из этого не выйдет.
Вы сами же вляпаетесь в свою западню.
Снова поверите, вспыхнут чувства
Ведь вы говорите ещё жо сих пор болит вам.
Не выйдет из этого ничего хорошего.
Не делайте хуже себе же
Вы сами же вляпаетесь в свою западню.
Снова поверите, вспыхнут чувства
Не выйдет из этого ничего хорошего.
Не делайте хуже себе же
Хата на мати
• 20 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
стати порно акторкою
Постраждає моя кар´єра
Деловитая• 20 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Закрийте з ним взагалі тему. Поставте на ньому хрест. Ви коли зустрінете нормальну людину і побачите нормальне відношення, і що ви на першому плані в нього, то потім з жахом згадаєте цього мудака і дуже будете жалкувати, що витратили час на нього. Відволікайтесь як тільки можете, але не повертайтесь і не спілкуйтесь з ним - це буде сама найкраща помста, повірте
Гостра на язик• 20 августа 2024
Ответ длямиссДавеча
Про ’переспати’ - месть конечно мощная.
Мстить так мстить
и подружку для жмж позвать
Хата на мати
• 20 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Вы сами же вляпаетесь в свою западню.
Снова поверите, вспыхнут чувства
Не выйдет из этого ничего хорошего.
Не делайте хуже себе же
Вы сами же вляпаетесь в свою западню.
Снова поверите, вспыхнут чувства
Не выйдет из этого ничего хорошего.
Не делайте хуже себе же
Що робити?
Мама Чели• 20 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Постраждає моя кар´єра
Пообещайте ему разнузданный безудержный секс...и не придите, заблокируйте везде.
Тумба-юмба• 20 августа 2024
Не спіть з ним. Повний ігнор.
Я вам ще в попередній темі писала - нехай привезе ті нещасні 5 тис під ваш під´їзд. Ви тим спанням собі гірше зробите
Малинка• 20 августа 2024
Вы пишите, что 1,5 года тишины. Он и детей игнорировал? Какая помощь от него была?