НетЕщеНаверное• 20 августа 2024

Ви б пробачили подрузі, якби вона обі*рала ім´я вашої дитини

Історії вже 5 років, а я до сих пір не можу пробачити свою подругу. Спілкуюся з нею, але вже без того тепла і щирих жартів, що були раніше. Коли я народила дитину, вона сказала, що свою дитину так би ніколи не назвала і що ім´я їй не подобається. А коли я ще була вагітна, то взагалі мені була сказала, шо ім´я гавняне. Ім´я звичайне, доволі популярне. Не хочу писати, яке саме. До сих пір противно з нею спілкуватися тепер після того випадку. Хотіла все забути і почати спочатку, але на душі щость шкребе вже. Як би Ви себе повели в цій ситуації?
автор НетЕщеНаверное • 20 августа 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Вона ляпнула неподумавши, ви роками мучаєтесь.
У мене схоже є в характері, довго пам´ятаю образи і все інше. Не дам поради, бо сама не знаю якби мені спаскудили дитяче ім´я як би я реагувала
Це дуже образливо, якби на моє ім´я сказали, я б перевела на жарт і забула б про це. Але дитина то для мене найдорожче

YaЯна• 20 августа 2024
Ответ дляАйболитная
Моя кума много набрала веса, когда ребенок был маленький.
При этом на крестинах в 2 месяца она была стройная березка уже, а потом поправилась очень сильно.
Постоянно рассказывала, что с воздуха вес растет , а потом вместе мы провели пару дней и я на очередные ´вес с воздуха´ таки сказала, что она ест минимум на 3000-3500 калорий в день, сидит на месте днями и её сегодняшняя фигура - закономерность.
Не знаю, обиделась ли она на меня, но стала считать калории, ужаснулась и довольно быстро сильно похудела.
Излишняя тактичность часто граничит с пофигизмом, имхо.
Ви тактично проявили себе в цій ситуації. Ви ж не сказали: ого, Катька, ти така товста стала
Сосиска_Втесте• 20 августа 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ага, якщо Ви моя подруга чи кума... Я дуже сильно всередині тримаю образу. І мозок мій уговорює - забудь, а ні...голова розуміє, а всередині така фігня.... Це злопамятсво чи що...
І не жалко ж на хто що ’сказав/як подивився/про що подумав’ моральні сили витрачати
НичеНипанимаю• 20 августа 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Жалко. Як з цим боротись? Мозок розуміє, а всередині отака образа. Як боротись?
автор НетЕщеНаверное • 20 августа 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Тобто якщо я вам зараз скажу що ім´я дитини фуууу, некрасиве, не підходить зовсім дитині і ще якесь ви будете то роками пам´ятати???
Моє відношення до цієї людини точно зміниться не в кращу сторону
Сосиска_Втесте• 20 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ви, я бачу, теж відноситесь до ’такого’ контингенту🤪
Спробуйте подивитися з іншого боку.
В мене тітка така... Вона постійно на когось ображається. Через все життя суцільна образа, тільки об´єкти образ змінюються, але стан безперервний. Спілкування з такими людьми це адище, бо вони в будь якому слові/жесті/вчинку бачать негатив.
автор НетЕщеНаверное • 20 августа 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
І в мене таке ж. Особливо через те, що це мені сказала моя найкраща подруга, якій я все її життя допомагала. Вона мені постійно дякувала і говорила, що я їй як сестра. І тут на тобі.
Айболитная• 20 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Но это тоже неприятная правда, нетактичность.
Мне муж постоянно говорил не комментировать никак.

Мне во время беременности страшно нравилось имя Игнат и многие близкие мне тогда говорили, что имя ужасно. Муж не дал назвать, хвала небесам, не знаю, что за помутнение у меня тогда было.
Знаю - знаю• 20 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Я не автор, не до мене звертайтеся.
Я маю досвід з другом свого чоловіка, колишнім другом. Декілька разів як напивався нес херню, кожного разу все гірше, ображав мене, чоловіка, нашу дитину. Після чергового разу майже вибачився, ну через іншого друга, типа йому соромно і все таке, перегнув палицю. Ок, прийняли вибачення, знов запросили до нас. Чергові образи, ще й на новому рівні. Все. Після цього спілкування закінчилося. А саме неприємне в цьому те, що він просив мене бути хрещеною його дитині і я погодилась. І вже років 6-7 ми не спілкуємось. Перший час я ще намагалась якось підтримувати спілкування з його дружиною, цікавилася дитиною, але схоже що він цього не схвалював, а потім він взагалі майже зі всіма посварився і вони переїхали до іншого міста жити. А починалось все гарно, наче добрий друг був чоловікові. Тому не завжди вибачення гарантують, що подальше спілкування буде комфортним
Згодна. Ви дали шанс другу. Він не виправдав. Що мішає автору дати другий шанс подрузі? Якщо наважиться звичайно проговорити проблему з нею. 5 років нести в собі образу і спілкуватися має бути морально напряжно.

автор НетЕщеНаверное • 20 августа 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Спробуйте подивитися з іншого боку.
Не перекручуйте, моя ситуація зовсім інша.
Сосиска_Втесте• 20 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Сміюсяяяя.... У вас ситуація точно така, але звісно ’я перекручую’ :))))
Уявляю щоб з вами сталось якби хтось сказав що дитина окрім того що з некрасивим ім´ям так ще лиса, некрасива та з червоною шкірою (усі немовлята такі, це факт, але в мами так працюють гормони що дитина їй здається красивою).
Новопоштинская• 20 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Как будто её спросили ’нравится ли тебе имя моего ребенка?’.
А она, что робот, чтобы отвечать когда спросят?Услышала имя, высказалась, невежливо, но ничего страшного
Новопоштинская• 20 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Або цілеспрямовано ляпать і ляпать...
Так, щоб боліло більше)
А что может болеть от того, что сказали не нравится имя))?
ПешитеБесАшипок• 20 августа 2024
Я люблю кавун, їм його, мій чоловік заходить і каже ти знову завоняла кухню кавуном, або не купуй його, бо він завоюю холодильник. Я сміюсь, бо він взагалі кавун на запах , вид не переносить. Це нормально, що вашій подрузі не подобається імʼя. Для неї воно гімняне, як ви написали, але вона це каже від недостатку культури і почуття такту, Я не люблю наприклад імʼя Матвій чи Макар, а хтось ходить мотя, мотя, у кожного свої смаки, тому тут укор не на вашу дитину, а її некультурність. Інколи ви можете кепкувати, і називати її по батькові, якось з приколом, подивитесь її реакцію, чи вона образиться чи посміється
ПампушОК• 20 августа 2024
Треба дивитися по людині. В мене кума така нетактовна, рубає правду в очі коли просять і коли ні. Але я її давно знаю і знаю також що вона то робить не з метою образити і без хамства. А взагалі - людина вона золота. І є знайома, добре що не дуже близька, яка завжди намагається здаватися хорошою, допомагати, співчувати, але при тому постійно хоче завуальовано вколоти, піддіти, принизити.
Потужна махіна• 21 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Тобто людина, яка своєю нетактовністю ображає може вважатися гарним другом? Це так прийнято в дружбі ображати один одного?
Классно дружить с брехунами и подхалимами, правда? Всегда тебя сладенько так облизывают и лапшичку на уши вешают.
Новопоштинская• 21 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Нормальна подруга скаже , що ім´я гарне, щоб не образити, або промовчить.
Правду ніхто не любить , особливо якщо вона така, яка тобі не подобається. Якщо дружба в пріоритеті - мовчи
Нормальная подруга, как раз правду скажет. Не люблю хитромудрых.
СирОжино пирОжино• 21 августа 2024
Ответ дляНовопоштинская
Нет, она хамло