Вмію заміряти найкраще• 21 августа 2024

А Хвилювалочки немає?

Зазвичай до ранку всі мопеди винищені і Ваньок радить пісяти і лягати спати. А зараз вже 7 ранку і цих гидот ще багато. ( У нас триває тривога і хз, коли закінчиться. Не знаю, чи вести дитину у садок. А ви як, хвилюєтесь?
Физрукая• 21 августа 2024
Ми вже звикли і просто живемо
Реанимация• 21 августа 2024
Йду з пробіжки
автор Вмію заміряти найкраще • 21 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Ми вже звикли і просто живемо
Так, але сьогодні якось ну дуже їх багато і довго літають, хіба ні?
Реанимация• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та було і більше, і довше.
Не так давно було 89
Нервогенератор• 21 августа 2024
Нормальні хвилювалочки створювали у відповідному розділі і без анонімів. Зараз вже не те і не ті (
Физрукая• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Їх кожного дня багато. І кожного дня хвилюватися просто нервів не вистачить
Не гоню• 21 августа 2024
Если есть возможность оставить ребенка дома , зачем тратить свои нервы и тащить в сад?
Країна мрій• 21 августа 2024
А що вас у зв´язку з цим хвилює стосовно краси та здоров´ я? Відсутність ваги модераторів?
ЛолитаНеРазлита• 21 августа 2024
Немає коли хвилюватися. Життя триває, вже їду на роботу.
Ответ дляКраїна мрій
Стрес, який впливає від хвилювання на красу та здоров´я. А взагалі раніше не звертала увагу, що Хвилювалочка лише без анонімів робиться. Я тут хотіла поскаржитися, що хвилююсь і спитати, як інші. Це хіба політична тема?
Злюсь до кипіння• 21 августа 2024
Ответ дляРеанимация
Та було і більше, і довше.
Не так давно було 89
Ми тоді уже на роботі були, коли десь збивали ще шахеда.
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Може, мою область минуло тоді
ЛолитаНеРазлита• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вы тільки повернулися?
Не знаю тих кого хвилюють ті тривоги. Хто в Україні з початку війни, вже давно на них не звертають уваги.
Ніби їх і немає.
Не зацілована• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Похвилювалися і що? Вас же не хвилює, якщо тривога в іншій місцевості , а у вас тихо? Без анонімів, щоб гівнождуни не набігли.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вы тільки повернулися?
Ніби їх і немає.
Ні, не тільки, але з Харкова виїхала від початку війни і на тривоги реагують трохи нервово
Ответ дляНе зацілована
Що їм тут робити? Тут не політичні новини, а просто питання, як реагують на тривогу інші. Судячи з коментів, норм реагують
Девальвация• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Скуда пишеш?
Фіфачка• 21 августа 2024
Если есть возможность и вам так спокойнее -не видите .
У нас тревога 9й час идёт, планы менять не собираюсь ,если ничего экстраординарного не произойдёт.
Реанимация• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В чому проблема створити без анонімів?
Хочу наколоти губи• 21 августа 2024
Ответ дляРеанимация
В чому проблема створити без анонімів?
Мне тоже нравится без анонимов, тогда общение здоровое
Нервогенератор• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Що їм робити? Зловтішатися. В темах без анонімів матрьохи робили це мовчки, принаймні
МатьЧасть• 21 августа 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вы тільки повернулися?
Ніби їх і немає.
Не говорите за всех.

Я всегда мониторю что и где летит.

Сегодня в Киеве уже тривог 5 было(
МатьЧасть• 21 августа 2024
Ответ дляРеанимация
В чому проблема створити без анонімів?
Сказал аноним
Хочу наколоти губи• 21 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
Не говорите за всех.

Я всегда мониторю что и где летит.

Сегодня в Киеве уже тривог 5 было(
Ужас 😱))) в Киеве тревоги, в других городах их больше, каждый день
Реанимация• 21 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
Не говорите за всех.

Я всегда мониторю что и где летит.

Сегодня в Киеве уже тривог 5 было(
Так, а теж моніторю. Але хвилюватись за всі тривоги - ніяких нервових клітин не вистачить.
Реанимация• 21 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ооо, кайф. Зараз будемо тривогами мірятись
Ответ дляРеанимация
Я не пишу, що хвилююсь за всі.
МатьЧасть• 21 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Не скажите.
Я до недавнего тоже так думала и практически всегда писала без анонимов.
Типа смысл?
А потом в какой то теме аноним начал активно мне припоминать мою позицию с разных тем.
Поняла, теперь я тоже аноним
Жерица ночи• 21 августа 2024
До праці приступаю
АнтиТанкист• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Норм реагують
Чоловік на роботу поїхав
Я на стрижку збираюсь
Дитина вдома спить
Звикли вже. Погано до такого звикати але..