DariaBonda• 21 августа 2024

Виплата декретних лікарняних для ФОП - хто отримав зайдіть, будь ласка

Ви платили ЄСВ постійно чи тільки коли дізналися, що вагітні?

Якщо тільки коли були вагітні, в розрахунок входили тільки ці місяці, коли ви сплачували ЄСВ чи дохід і за ті місяці, коли не було сплачено ЄСВ?
Мать драконов• 21 августа 2024
Так доход вроде роли не играет, только ЕСВ.
Ноу коммент• 21 августа 2024
Получала ещё 12 лет назад.
Фоп была 4 года до наступления беременности.
Платила ЕСВ всегда.
Кому там слова не давали• 21 августа 2024
Я разового заплатила есво за месяц до декрета и получила 33 с копейками
автор DariaBonda • 21 августа 2024
Ответ дляМать драконов
по ідеї, розрахунок такий: сума декретних = середньоденний дохід ФОП * кількість днів непрацездатності (вказаних у лікарняному)

от цікавить чи ось цей ’середньоденний дохід’ береться тільки за ті місяц, що було сплачено ЄСВ?)
автор DariaBonda • 21 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
дякую за відповідь) подавали документи самостійно чи з бухгалтером?
Ответ дляDariaBonda
Все бухгалтер делала
Джем Шакіри• 21 августа 2024
Можно сейчас заплатить за 1 месяц.
празники не помню• 21 августа 2024
Ответ дляDariaBonda

невірна у Вас ідея) звідки Ви взяли цю формулу?
автор DariaBonda • 21 августа 2024
Ответ дляпразники не помню
з гугла)
розрахунок декретних для ФОП 2024
автор DariaBonda • 21 августа 2024
Ответ дляпразники не помню
а з чого Ви взяли що моя ідея не вірна?) ви бухгалтер?
автор DariaBonda • 21 августа 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Можно сейчас заплатить за 1 месяц.
мене цікавить саме випадки тих, хто не платив ЄСВ до вагітності і почав платити одразу як дізналися)

тобто, з 12 розрахункових місяців я заплачу за 8, цікаво, як будуть розраховуватися декретні 😁

з урахуванням всієї інформації, що я маю, по ідеї мої декретні повинні розраховуватися по такій формулі:

дохід за період сплати ЄСВ (8 місяців) / 365 днів * 126 днів лікарняного 😁

от і цікаво чи правильно я все розумію)
автор DariaBonda • 21 августа 2024
все знайшла відповідь на своє питання, вгорі коментатор була права)

якщо сплачуєш ЄСВ мінімальний, то і нараховується по мін.зп - 8000 грн/місяць (2024 р)

щоб отримати з повного свого доходу, потрібно сплачувати ЄСВ в розмірі 22% від доходу, а не мінімалку 😁

а я ще й думаю, нічого собі «ніштяки» для ФОП за мінімальні сплати 😅 от наївна 🤣🤣🤣