Ms. Откровенность• 21 августа 2024

На власній вечірці залишилась без права голосу

Терміново потрібна порада.
На вихідних плануємо вечірку на честь нашого одруження. Ми з чоловіком запрошуємо тільки друзів, і їм було надано вибір або гриль вечірка з барбекю меню, закуски та салати з кафе, звичайно алкоголь, або ми їх вгощаємо в ресторані. Всі вони проголосували за гриль. В групі в WhatsApp скинули їм гриль меню та салати, щоб кожен вибрав щось на свій смак. Друг чоловіка та його подруга написали нам що вони все організують та привезуть їжу з кафе яке їм подобається і салати будуть домашні бо салати в кафе це дорого. (Я не хочу домашніх салатів, мені не важливо стільки вони коштують) Що за це кафе ми не знаємо, і що саме вони хочуть привезти теж. Вони роблять "сюрприз" Але мені це вибило землю з під ніг, на наше свято ми планували одне а тут нам заявляють що наша ідея кака, і вони самі організують. На своє "весілля" я ніби гость який не має права голосу і вибору. З одного боку вони добрі люди і не зі зла це роблять, але я відчуваю себе за бортом. Інша частина гостей замовили з нашого меню. Я радувалась можливості організації нашого свята з чоловіком. А тепер в мене бажання 0. Що робити? Як мені на це все реагувати?
Перемелица• 21 августа 2024
Блін. Порахуйте чи воно того варте. З одного боку наче і непогано що люди заплатять та куплять їжу, все організують. Але з іншого, якщо вам принципово, то скажіть їм, що свято ваше і організатор ви.

Блін, це фігня. Я б спочатку спокійно сказала б, а якщо треба посварилася б, бо не люблю такого. Хай собі на вечірку куплять і готують що завгодно.

младокошкина• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ви не знаєте цих людей, вони як трактор. Вони припруть цю їжу хоч кіл на голові теши.
Так пусть муж с ними поговорит. Что если припрут, заберут домой назад и платить вы за это точно не планируете
Сама купляю квіти• 21 августа 2024
Оце люди заморочуються щодо свята. Автор, а для чого це все, оці розсилки, голосування, обирання страв. Ваше свято, готуєте, замовляєте, обираєте, тільки Ви. Для мене такого не існує щоб гості вирішували що буде на столі, хіба що в когось є особливі вподобання і тоді людина приносить своє. А купувати, готувати я буду тільки те що я хочу і вважаю за потрібне.
coloritka• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Мене образив тон, ваша їдея це хрень, ми знаємо краще місце, і ми все вирішили, вони і ще 2. Тобто 4 людини вирішили як нам свядкувати, і поки ми не скинули меню навіть нам не сказали що вони нам щось планують. Ми могли би просто все замовити і в день вечірки нам би такий ’сюрприз’ виплив
Лайфхак. Замовляєте ресторан, меню самі, запрошуєте друзів на 19:00. Не дяку йте
Перемелица• 21 августа 2024
Нормально запропонувати вибір. Можна було б інше спитати - чи є побажання чи обмеження. Веган чи ні, чи будут рибу. Все!

Шліть тих друзів. Хай купують що хочуть, але я так розумію, що вони будуть самі по собі.
ТрамвайGirl• 21 августа 2024
Очень любезно скажите им, что это слишком широкий жест с их стороны и вы не можете себе заставлять своих же гостей так быть загруженными в этот праздничный день, навешайте им комплиментов какие они молодцы и скажите, что вы и муж хотите, чтобы все отдыхали. А на следующую годовщину сделаем барбекю :)
Каляка маляка• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Він німець
Тоді зрозуміло.
Якщо німецька вечірка, что це норма щоб німці приносили свої салати.
Автор не переймайтесь так.
Усе меню на вас, робіть як запланували.
Нехай ті приносять салати та з задоволенням їдять їх.
Що тут ще обговорювати?
Творю чудеса• 21 августа 2024
боже де взяти таких друзів? щоб все організували, привезли, кайф
Каллипсо• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Це ідея чоловіка. Спитати гостів де і що вони хочуть. Ось будь- ласка що виходить
Очень зря вы это сделали, зачем было давать выбор еды гостям? Ладно ещё поинтересоваться форматом проведения - ресторан, пикник и то можно было этого не делать. Это ваш праздник, но еда? Хм, вы странные, а теперь вам приходится это разгребать

Яйцеголовая• 21 августа 2024
Ответ дляКаляка маляка
Тоді зрозуміло.
Автор не переймайтесь так.
Усе меню на вас, робіть як запланували.
Що тут ще обговорювати?
а какие салаты готовят немцы? и почему у них такая норма?
Редиска Я• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
это идея провальная. зачем Вам этот геммор?
пригласили и все
Попадалочка• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ви дивна, виглядає все так, що вони вирішили допомогти вам в підготовці. Якби ви не влаштовували ті масові обговорення, кому що подобається , а просто запросили б на обрані вами час і місце - вони б просто прийшли. Але і зарплати ви можете мовчки злитись, а можете, нарешті, взяти підготовку на себе і прямо про це сказати
Попадалочка• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я з чоловіком хотіли в ресторані. Зійшли на барбекю, а тепер ще салати якісь домашні. Як ніби їм за них платити
Чим далі, тим цікавіше. Якщо ви ’з чоловіком хотіли в ресторан’, нащо той референдум влаштували?!
Мюллерная• 21 августа 2024
Ответ дляЛо Шарик
Не верю, немка готовит дома салаты вы троль
А что не так? По вашему они не готовят? Готовят ещё и как.
Пьяная вишня• 21 августа 2024
а можна просто сказати - дякую за поміч, але ми самі хочемо організувати?
Саджу все зарання• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ми самі. І то що вони привезуть я думаю ми маємо заплатити. Явно на 17 чоловік не подарують святковий стіл
а, то справа не в салатах і ’наше свято’ так би і відразу писали, а то заходите здалеку
Саджу все зарання• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я скину вам фото з круїзу
та ми віримо, Проня Прокопівна, віримо тільки так без мила в одне місце не варто німцю лізти. щоб бува п’ятами не накивав
Мадам Подлинник• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Вы изначально странно поступили,дав выбор посторонним.Вы сами не можете решить шашлык или ресторан и определиться с блюдами.Зачем эти голосовалки
Саджу все зарання• 21 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
та вы с салатами и гостями не можете сама разобраться. Смотрите осторожно в круизе чтоб вас пираты не похитили, а то еще влюбитесь в молодого задорного пирата и все - немцу и его друзьями рукой помашете с пиратского судна, которое вас будет увозить в голубую лазурь
а пірати чим завинили? тут вже німець буде гріхи до сьомого коліна покутувати з такою жоною)))

Саджу все зарання• 21 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
ну нехай і пруть, вам то що. Просто повідомте, що то все за їхні кошти і за їхнім бажанням. Бо ви вже всі витрати спланували.
Вчіться відмовляти, стане в нагоді.
А її хтось питати буде чи слухати?
Саджу все зарання• 21 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
автор, бажання всім догодити зазвичай закінчується погано)
Навіщо взагалі ви пропонували вибір, якщо вечірка ваша?
Навіщо ці голосування? Ви запрошуєте, гості приймають запрошення або не приймають.
автор взагалі нічого не пропонувала. Там всі заправляє німець-жоних, автор може лиш тут повозмущатись
автор Ms. Откровенность • 21 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
В вас явно є проблеми з тим що я заміж вийшла за німця, бо вже дуже акцентуєте на це увагу.
ЕлькиПальки• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Да його близькі друзі. Але для мене не настільки щоб замість мене вирішувати
Або ви,або вони,хто буде главним рішать вам
Ответ дляКаляка маляка
Тоді зрозуміло.
Автор не переймайтесь так.
Усе меню на вас, робіть як запланували.
Що тут ще обговорювати?
Справа не в довбаних салатах, а в тому що вони ВСЕ МЕНЮ на їх розсуд зібралися замовляти!
Ответ дляСаджу все зарання
А ви з власного досвіду судете? Мило не допомогло вам?
Мадам Подлинник• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Так вы первая начали
Саджу все зарання• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
ні, суджу виключно за Ваших постів
Ответ дляСаджу все зарання
ні, суджу виключно за Ваших постів
Явно ні, вже один від вас втік, раз ви так впевнено розказуєте куди лізти не треба. Пропрацюєте свої травми, я говорю за вечірку а в вас тільки мій німець в голові
Саджу все зарання• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
скажіть це чоловіку? Чи сикотно?
Ответ дляСаджу все зарання
скажіть це чоловіку? Чи сикотно?
Підгорає одне місце в вас да? Важко жити з такою заздрістю.