Ms. Откровенность• 21 августа 2024

На власній вечірці залишилась без права голосу

Терміново потрібна порада.
На вихідних плануємо вечірку на честь нашого одруження. Ми з чоловіком запрошуємо тільки друзів, і їм було надано вибір або гриль вечірка з барбекю меню, закуски та салати з кафе, звичайно алкоголь, або ми їх вгощаємо в ресторані. Всі вони проголосували за гриль. В групі в WhatsApp скинули їм гриль меню та салати, щоб кожен вибрав щось на свій смак. Друг чоловіка та його подруга написали нам що вони все організують та привезуть їжу з кафе яке їм подобається і салати будуть домашні бо салати в кафе це дорого. (Я не хочу домашніх салатів, мені не важливо стільки вони коштують) Що за це кафе ми не знаємо, і що саме вони хочуть привезти теж. Вони роблять "сюрприз" Але мені це вибило землю з під ніг, на наше свято ми планували одне а тут нам заявляють що наша ідея кака, і вони самі організують. На своє "весілля" я ніби гость який не має права голосу і вибору. З одного боку вони добрі люди і не зі зла це роблять, але я відчуваю себе за бортом. Інша частина гостей замовили з нашого меню. Я радувалась можливості організації нашого свята з чоловіком. А тепер в мене бажання 0. Що робити? Як мені на це все реагувати?
Мудрецыха мира• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Це ідея чоловіка. Спитати гостів де і що вони хочуть. Ось будь- ласка що виходить
не валите на него. На его ’идею’ у вас всегда должно быть десять ваших представленных так чтоб он думал что это он придумал

Вилами по воде• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Мене образив тон, ваша їдея це хрень, ми знаємо краще місце, і ми все вирішили, вони і ще 2. Тобто 4 людини вирішили як нам свядкувати, і поки ми не скинули меню навіть нам не сказали що вони нам щось планують. Ми могли би просто все замовити і в день вечірки нам би такий ’сюрприз’ виплив
А какая у вас годовщина свадьба, сколько лет ?
успокойте_Меня• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Це Німеччина. Тут є вегани, є ті хто свинини не їдять і так далі
ваш муж - ухилянт?
как вывезли ?
автор Ms. Откровенность • 21 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
ваш муж - ухилянт?
как вывезли ?
Він німець
Мудрецыха мира• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я з чоловіком хотіли в ресторані. Зійшли на барбекю, а тепер ще салати якісь домашні. Як ніби їм за них платити
если вы хотели в ресторан то почему сразу не пригласили гостей в ресторан?
Вилами по воде• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А, так это не Украина ? А муж немец ?
Ответ дляВилами по воде
Ніяка ми тільки розписались
Барвіночка• 21 августа 2024
Подякувати їм за турботу, сказати, що ви дуже ціните їх хвилювання та бажання зробити свій вклад у ваше свято, але у вас вже є план та напрацювання, як і що буде і ви робите все найкраще для ваших гостів і впевнені, що їм дуже сподобається. Запросити їх на святкування дня народження вашої сім´ї у ресторан Ромашка, дата та час.
Ответ дляВилами по воде
А, так это не Украина ? А муж немец ?
Да

младокошкина• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я не понимаю. Если вы вдвоем хотели в ресторан, зачем вообще давать право выбора гостям?
Якось так і живу• 21 августа 2024
Кто все это оплачивает?
Мудрецыха мира• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
и что? с учетом их и заказывается меню, а не у них спрашивают кто что хочет
Ответ дляЯкось так і живу
Кто все это оплачивает?
Ми самі. І то що вони привезуть я думаю ми маємо заплатити. Явно на 17 чоловік не подарують святковий стіл
Мудрецыха мира• 21 августа 2024
Ответ длямладокошкина
никто не поймет, но где ж еще похвастаться что она за немца замуж вышла
Я розумію що вибір за нами. Але після того як сказали що меню кака, то як мені тепер святкувати? Як святкували якщо обісрали ще до свята?
Ло Шарик• 21 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Не верю, немка готовит дома салаты вы троль
вре_Динка• 21 августа 2024
Тю. Готуйте гриль меню, а ті незай їдять що привезуть та і все. Ото проблему знайшли. Я також наприклад на окремому меню, бо не їм багато чого
Ответ дляМудрецыха мира
Я скину вам фото з круїзу
Ответ дляЛо Шарик
А ви всіх німок особисто знаєте? Чуть що і троль.

dreamsunny• 21 августа 2024
Просто відмовтеся від салатів та їхньої участі в організації, напишіть їм, як вище порадили, що це ваше свято і ви хочете його влаштувати на свій розсуд і смак.

Це ваше свято і вам обирати заклад , меню та формат. А домашні салати нехай собі залишать.
Мудрецыха мира• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я скину вам фото з круїзу
та понятно что вам неймется всем об этом сообщить
куркулиха• 21 августа 2024
Зачем вы вообще напрягали гостей и морочили им голову.
Просто прислали приглашение, максимум указали дресс код
Зубная фея• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Да його близькі друзі. Але для мене не настільки щоб замість мене вирішувати
а що вам заважаэ сказати, що ви вже про все домовились і все організували? А з їхнього кафе замовите іншим разом на іншу подію?

Вам люди запропонували так, як вважали буде краще для вас, але вони не вміють читати ваші думки. І щоб не злитись і накручувати себе краще розкажіть їм, як це все буде. І подякуйте за активність. Все.

Ви так себе почуваєте, тому что не вмієте говорити про свої бажання чітко і внятно.
Ответ дляМудрецыха мира
Обов´язково,тому чекайте
Ответ дляЗубная фея

Ви не знаєте цих людей, вони як трактор. Вони припруть цю їжу хоч кіл на голові теши.
Мудрецыха мира• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Обов´язково,тому чекайте
та вы с салатами и гостями не можете сама разобраться. Смотрите осторожно в круизе чтоб вас пираты не похитили, а то еще влюбитесь в молодого задорного пирата и все - немцу и его друзьями рукой помашете с пиратского судна, которое вас будет увозить в голубую лазурь
Зубная фея• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
ну нехай і пруть, вам то що. Просто повідомте, що то все за їхні кошти і за їхнім бажанням. Бо ви вже всі витрати спланували.
Вчіться відмовляти, стане в нагоді.
Щаслива Я• 21 августа 2024
Шопопало делали шопопало и получили! Счастья молодым!)))
младокошкина• 21 августа 2024
А будущий муж что думает по этому поводу?
Я б сказала, данкешон, но мы уже выбрали заведение, из которого будем делать заказ мяса и овощей на гриле. Если очень хочется свой домашний салат, приносите, какие вопросы. И хай едят сидят
Зубная фея• 21 августа 2024
автор, бажання всім догодити зазвичай закінчується погано)
Навіщо взагалі ви пропонували вибір, якщо вечірка ваша?
Навіщо ці голосування? Ви запрошуєте, гості приймають запрошення або не приймають.