Осень и её сказка• 21 августа 2024
Постоянный шум в ушах. Длительное время..Довожу себя, боюсь что у меня опухоль
Опухоль мозга
Уже не один год шумит в ушах иногда(
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Отиты были?
Или высокое давление.
Нет, не было
Давления тоже нет, возраст 24, проблем с давлением не было никогда (
Екатерина1801• 21 августа 2024
Ну и доводите, вместо того чтобы сходить к врачу и сделать МРТ. Кто ж вам виноват
Sk-kik-mango-tesco• 21 августа 2024
Ответ дляОсень и её сказка
Нет, не было
Слышите плохо?
Rolovskaya• 21 августа 2024
Шия болить, спина? Маєте сидячу роботу, мало рухаєтесь? Остеохондроз може бути, через нього також буває шум у вухах.
Сходіть обов´язково до лікаря, але тільки не накручуйте себе. У моєї доньки недавно була дуже схожа проблема, також періодично шуміло у вусі, виявилось, десь глибоко застрягла сірка і, крім того, був отит. Промили їй вуха, тиждень прокрапала антибіотик, і всі симптоми зникли.
Роксолана-ebbc• 21 августа 2024
Ответ дляRolovskaya
Так, шия болить, і спина, народила пів року тому, то спина тепер від того що ношу дитину часто болить, таке було 5 років тому, сказали власне що справа в шиї і кровообігу, зараз знову зʼявився шум і тепер накручую себе що це вже інша причина, розумію що треба йти зробити мрт, а не можу себе заставити через страх(
Rolovskaya• 21 августа 2024
Ответ дляРоксолана-ebbc
Значить я права, у вас проблема із спиною та/чи шиєю, попробуйте масаж, мав би бути ефект. І точно не накручуйте себе, заспокойтеся, якби була пухлина, вас би боліла голова, ви б могли втрачати свідомість. У вас же таке не траплялось?
Роксолана-ebbc• 21 августа 2024
Ні, зовсім, тільки вот шум у вухах, і тепер ще буває вухо закладає, як нагинаюсь внизу, пчихну чи щось таке(