Мальчижка• 21 августа 2024
Makeup продав тестер. Для них це норма?
Замовляла на Мейкапі сироватку під очі виробника Beauty of Joseon. Замовила повнорозмірну версію та міні версію (міні - для поїздок). Приїхало замовлення, на "міні" версії вказано Not for sale. Тобто зрозуміло що це безкоштовний пробник, тестер. Ціна питання 168 грн. Небагато, але якось гидко що торгують безкоштовним товаром(
Чи це норма для Мейкапу?
Мальчижка
• 21 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ви помиляєетесь, я вже писала що купувала і купую набори і в Америці, і в Європі де були тревел версії із таким надписом, це означає не для Індивідуального продажу, а в складі набору, ви в любому випадку ваше право не купувати, вам ніякий магазин цей товар просто так Безкоштовно не віддасть, ви або купуєте його, або ні, не розумію що чого ви вирішили що тревел версію вам Безкоштовно мають дати, мейкап купив його набором, і просто розділив його, має право, ваше право не купувати, безкоштовно ви таке не отримаєте просто так, до речі 10 мл це непоганий объем, той же клінік робить по 5 мл
Можете навіть почитати статті з даного приводу
Яжемать Мне можно• 21 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Ви так розповідаєте, ніби ви єдина хто купував набори) всі промоакції, що діють в рамках одного бренду, є ініціативою саме виробника, а не продавця. Саме тому часто з´являються набори: основний товар + мініверсії у подарунок. І ні, мейкап не має права розділяти ці товари та продавати їх окремо! Саме для цього на семплах і пишуть Not for sale. Ікакше навіщо взагалі вказувати Not for sale?
І чому ви вирішили що я хочу тревел версію безкоштовно? Де я про це писала? Її має отримати той покупець, хто буде відповідати певним вимогам (купить певний товар виробника, або купить товарів на N суму, або зробить першу покупку і т.д.) Але сам по собі цей семпл ні в якому разі не має продаватися окремо.
А навіщо ви мені переповідає те що я із самого початку писала?
Мальчижка
• 21 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Почитайте хоч законодавчу базу з цього питання, бо вона сильно відрізняється від вашої позиції ’мейкап купив його набором, і просто розділив його, має право’. Ні, вони не мають такого права
Яжемать Мне можно• 22 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Я дуже рада що нарешті до вас дійшло що це не безкоштовний пробник, нарешті щось почитали, це прогрес. Чому ви не позвонить в мейкап і не повернете злочинний тюбик?
Мальчижка
• 22 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ахах, ’советчица’ в своєму стилі🤣 ще забули написати ’мне вас жаль’🤣
Опля Картопля• 22 августа 2024
Ответ дляМальчижка
В мене є повнорозмірна версія товару і в мене є тревел баночки, тож легко можна перелити. Купувала лише з міркувань зручності міні версію. І ні, я не готова підтримувати продавців, що продають семпли. Бо це жлобство. В більш розвинутих країнах нікому в голову не прийде продавати безкоштовні семпли, але у нас багато хто ще й вважає це нормою
Какие страны вы считаете более развитым? Великобритания подойдёт?
Тогда посмотрите на адвент календари от Harrods, Fortnum, Selfridge. Они стоят больше 200 фунтов и наполнены пробниками и миниатюрами not for sale.
А календарь neiman marcus в США вообще забит одними только пробниками который год подряд, при цене 300 долларов
Мальчижка
• 22 августа 2024
Ответ дляОпля Картопля
А вы правда не видите разницы между адвент календарями, где вы получаете полноразмерные версии косметики + пробники и продажей отдельно взятого пробника?)
Опля Картопля• 22 августа 2024
Ответ дляМальчижка
А вы правда не видите, что я написала? В neiman marcus одни пробники not for sale и ни одного полноразмера. И это уважаемый универмаг, а не интернет магазин.
Опля Картопля• 22 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Квест: найди полноразмер, потратив 800 долларов)
Яжемать Мне можно• 23 августа 2024
Ответ дляМальчижка
))нічого не зрозуміла, якщо чесно, із вашого зливу, ну хоть навчилися пробники від тревел версії у наборах відрізняти, уже хліб