Гуру троллинга• 21 августа 2024

Э якась фінансова допомога тим , кто ухаживає за онкохворим ?

У чоловіка виявили онкологію . Стан дуже важкий . Я пішла з роботи , бо одного його не оставлю .
Дівчата , підкажіть будь ласка, є яка небуть допомога ? Мені казала одна жіночка , що в ЦНАП треба йти.
Буду дуже вдячна за поради !
Самая СоветЧиваЯ• 21 августа 2024
нет

КвартираЧья• 21 августа 2024
В собесе можно написать заяву на допомогу с чеками на лекарства, но мало кому что дают. Или если мужу инвалидность 1 группы поставили, то можно подать на ежемесячную компенсацию по уходу
ФсеСама• 21 августа 2024
Якщо інвалідність йому оформите, тоді буде, без інвалідності ні. Тато хворів, мама доглядала, то єдине що виплатили, це від міської адміністрації допомогу єдиноразову у розмірі 3000 грн.
І по інвалідності там теж уточнюйте, бо наче було таке, що якщо отримуєте допомогу, то офіційно ви не повинні ніде працювати.
Разгуляшка• 21 августа 2024
Может в Германию на лечение? Если такая ситуация, то 100% там будет легче
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 августа 2024
Знаю, що від міської ради можуть виплатити якусь одноразову допомогу. Але там невелика сума. Якщо по інвалідності чи про довідці лкк доведете, що потрібен постійний догляд, то там також будуть виплати щомісячні.
Белоснежко• 21 августа 2024
Ответ дляРазгуляшка
А виїхати за які кошти?
Стопясят раз обсуждала• 21 августа 2024
Немаэ. И не было никогда. Зря ушли с работы. Жить за что будете
Белоснежко• 21 августа 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так моя сестра отримувала коли 5тис грн, коли 12тис грн , раз на рік подавала заявку
Prervana• 21 августа 2024
А от кого помощь должна быть? Разве что местные инициативы какие-то, меценаты...

Белоснежко• 21 августа 2024
Автор, чому Ви не пішли на лікарняний по догляду за хворим? Для чого розраховувалися?
Щебетуха• 21 августа 2024
В мене онкологія зараз, лікуюсь все за свій кошт. Бо держава ’типу дає безкоштовно ліки і послуги’, але запис до лікаря через 2 тижні, на МРТ - через 6 тижнів... Тому пішла в приватну клінікуі ні разу
не жалкую!

По інвалідності: поки не закінчиш лікування ПОВНІСТЮ, то МСЕК документи не приймає(((
Щоб Ви розуміли по срокам: я почала обстеження і лікування з квітня, курси хімії, потім буде операція і променева. Приблизно до кінця цього року(((

За що живе і лікується людина весь цей час, нашу ’прекрасну державу’ не цікавить(((
Такі реалії..

Бажаю Вам і чоловіку сил і витримки! Видужуйте!!
Белоснежко• 21 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
не жалкую!

Такі реалії..

Вам теж сил, якщо операція після лікування, то справа серйозна.
Брюлик в стразах• 21 августа 2024
А якщо оформити недієздатність хворому і компенсацію по догляду?
Сума невелика, але мабуть щось таки виплачують щомісяця?
Щебетуха• 21 августа 2024
Ответ дляБелоснежко
Так, пухлина була величенька, тому зменшують хімією. Після 6 курсів хімії вона зменшилась в 4 рази і зараз маленька. Надіюсь, операція буде малотравматична, ну так обіцяють принаймні.
Дякую Вам!
Белоснежко• 21 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Дляцього треба пройти все лікування.
Раз одела не бу• 21 августа 2024
Ответ дляКвартираЧья
У отца 1 гр, маме сказали, что ничего дополнительно не положено
Белоснежко• 21 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Дякую Вам!
Дай Бог здоров´я!. Головне потім слідкуйте за відновленням організму. Після лікування це довгий процес.
Обнимашкина• 21 августа 2024
Мой родной дядя присматривал за своим братом, вторым дядей, у которого была онкология, в помощи ему отказали.
Белоснежко• 21 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Залежить куди зверталася, може вона пенсіонерка, тоне положено, бо отримує пенсію

Ms. Доброта• 21 августа 2024
Ответ дляБелоснежко
А виїхати за які кошти?
Советчицы, которые раздают такие советы помогут
Ms. Доброта• 21 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Дякую Вам!
Будьте здоровы! 🙏
Щебетуха• 21 августа 2024
Ответ дляБелоснежко
Дякую Вам!
Знаю, вже зараз бачу купу того, що треба буде відновлювати. Але то дрібниці - головне пройти цей Level :)
Щебетуха• 21 августа 2024
Ответ дляMs. Доброта
Будьте здоровы! 🙏
Дякую!
Все буде добре, і лікарі, і я налаштовані позитивно. Вчасно знайшли, лікування допомагає - треба лише трішки витримки і багато грошей.
Астановитесь• 21 августа 2024
Даже если всё все оформить, на это не прожить и не пролечиться. После оформления инвалидности у него будет пенсия. Все чеки на лекарства собирать, но это зависит от бюджета города или громады,принимают они заявление на помощь по лекарствам или нет, и это раз в год, в нашей громаде онко больным дают 3700 раз в год, и одноразово 500 грн ко дню инвалида( справок много собрать на это надо). И ещё в собез, если Вы не работаете, можно оформить догляд, посчитают по составу семьи и Вашим доходам, в этом году за 1 и 2 квартал. Прожиточный минимум около 3 тыс на человека. Может около 2 тыс Вам и оформят. Здоровья Вашему мужу, терпения и сил Вам обоим. У моей свекрови положительный опыт лечения 3 ст рака лёгких. Уже 3 года ремиссии, после операции и химий.
автор Гуру троллинга • 21 августа 2024
Ответ дляБелоснежко
Дякую ! Я ще не зовсім пішла з роботи , поки що за свій рахунок в відпустці .Я і не знала , що так можна на лікарняний . Це мабуть к сімейному йти треба ? Ще раз дякую .
автор Гуру троллинга • 21 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
не жалкую!

Такі реалії..

Дякую . Бажаю Вам одужання і щасливого життя .
автор Гуру троллинга • 21 августа 2024
Ответ дляАстановитесь
Дякую ! Я розумію , що допомога така , що на лікування не хватить , але хоча б на пеленкі та інше .
Нажаль у чоловіка 4 стадія і вся печінка в метастазах ,після біопсіі та операціі він лежить , мало іст , не ходить . Та серце не витримає хімію , треба востанавлювати серцевий ритм , а нас кардіолог відправляє к хіміотерапевту , а хіміотерапевт к кордіологу .
автор Гуру троллинга • 21 августа 2024
Дівчата , дякую вам всім за поради !
Щебетуха• 21 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Боріться, не здавайтесь. Навіть при 4 стадії людина може увійти в ремісію, або прожити років з 5.
Хай Боженька Вам допоможе!
Бойцовская• 21 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Дівчата , дякую вам всім за поради !
Вам надо идти в УСЗН (не ЦНАП!!) своего района. Предварительно взять в поликлинике заключение ВКК о том, что ваш муж нуждается в постоянном уходе. В УСЗН вам все расскажут. Можно оформить уход - будет вам идти стаж и небольшая выплата - около 2500 грн