ПодругаМужа• 21 августа 2024
Якщо в дитини кашель і температура 38-39, обов’язково пити антибіотики?
Температуру гарно збивають Панадол та Нурофен, але температура піднімається знову. Чи додати до лікування антибіотики, якщо сьогодні ще почався кашель ? (Наш сімейний у відпустці).
Шпондєр• 21 августа 2024
антибіотиками лікують захворювання, що викликані бактеріальною інфекцією. можливо, я відкрила вам, авторе, великий секрет.
Херсон це Україна• 21 августа 2024
Антибіотики, противірусні , небулайзер і ще й прививку вколоти, щоб вєрняк подіяло лікування.
Королева спама• 21 августа 2024
Без призначення лікарем антибіотики не даю дитині. Є черговий лікар, або лікар який тимчасово приймає поки ваш у відпустці. Йдете хай слухає, за необхідності аналіз.
Оченьценная• 21 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
И к бабке сводить потом. Чтоб закрепить результат
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Я проти щеплення і противірусні теж не даю.
Дама_с_караваем• 21 августа 2024
Давайте, угробьте ребенка, Вы же для этого тему создали?
Совет спрашиваете, придётся ли Вам мучаться потом от содеянного.
Завжди недо...• 21 августа 2024
Температура з тенденцією до покращення до 5-7 днів при вірусі нормально, кашель може бути довго і навіть не потребувати лікування. Але все таки знайдіть чергового лікаря, нехай послухає дитину.Скіоьки днів температура?
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляЗавжди недо...
2 день сьогодні
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
🤦♀️
Дверной_Проем• 21 августа 2024
Авторе, антибіотики дають тоді,коли захворювання бактеріальне. Щоб про це дізнатися, треба здати аналіз крові
Шпондєр• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
2 день сьогодні
то ви вже впевнені, що запалення викликано бактеріями?
Завжди недо...• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
2 день сьогодні
Ви кумедна автор, навіть аналіз крові на 2-й день не інформативний
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляШпондєр
Я тільки питаюся, а не стверджую
Шпондєр• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Я тільки питаюся, а не стверджую
ну в вас же є якась мотивація для призначення АБ
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляШпондєр
Ну попередній раз в такій ситуації лікар виписав антибіотики малечі (без додаткових аналізів). Зате й питаю.
Майор Медуза• 21 августа 2024
Если Вы будете при каждой такой мелочи использовать антибиотики, то в какой-то другой раз, когда они действительно будут необходимы, в серьёзной ситуации, они не подействуют, организм привыкает. А самое главное, антибиотики это химия и их используют в крайних случаях, ибо каждый антибиотика той или иной мере лечит одно, а другое калечит, печень, поджелудочную и другие важные органы. То что у Вашего ребёнка поднимается температура, потом Вы её сбиваете и через некоторое время она вновь появляется это хорошо, организм борется с инфекцией, вирусами и т.д. Будете кормить ребёнка антибиотиками, мало того что будут страдать другие системы, так организм в будущем без антибиотиков уже никуда, он не сможет самоурегулировать, если каждый раз при мелочи поискать, а как известно дети болеют не раз в 10 лет. Я сыну сбиваю температуру только как достигнет 38.8 градусов, что бы организм боролся и научился регулировать. Себе вообще не применяю жаропонижающее никогда уже много лет, даже при температуре от 39 градусов, мой организм сам привык разбираться с температурой
Голубая фишка• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
на 2-й день болезни? без анализов? менять врача надо
Мая твая не панимать• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ну то змініть лікаря, він не компетентний
Бабця в мештах• 21 августа 2024
Ні.
Антибіотик потрібен тоді, коли здасте аналіз крові і він покаже, що є бактеріальна інфекція.
Бабця в мештах• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
2 день сьогодні
Так, давайте.
Але одного буде мало, давайте відразу два
Шпондєр• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
АБ це не ліки від ’кашлю’ чи ’температури’
це ліки, що мають діяти на конкретний збудник
дуже дивно, що сучасній людині треба такі прості речі пояснювати
Бабця в мештах• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Супер
У вас дуже класний лікар! Не йдіть від нього
Шпондєр• 21 августа 2024
Ответ дляМайор Медуза
не у крайніх випадках, а у випадках, коли хвороба викликана патологічною флорою.
Дама_с_караваем• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
🤦♀️
Вот Вы рука лицо поставили, а не задались вопросом, почему я именно такой комментарий Вам написала.
Почитайте для ознакомления.
Дама_с_караваем• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Если врач назначил антибиотики, для этого были причины и естественно результаты анализов, какие именно причины? уточните пожалуйста.
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляГолубая фишка
Ну так, на 2 день, без аналізів, тільки через те, що висока температура, правда ще лікар оглянув дитину стетоскопом.