ПодругаМужа• 21 августа 2024
Якщо в дитини кашель і температура 38-39, обов’язково пити антибіотики?
Температуру гарно збивають Панадол та Нурофен, але температура піднімається знову. Чи додати до лікування антибіотики, якщо сьогодні ще почався кашель ? (Наш сімейний у відпустці).
Голубая фишка• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ну так, на 2 день, без аналізів, тільки через те, що висока температура, правда ще лікар оглянув дитину стетоскопом.
ну врач перестраховался просто, не его ж ребенок-пофиг, без анализов ни один нормальный врач не назначит АБ, тем более на 2-й день болезни, потому что температура высокая
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Если врач назначил антибиотики, для этого были причины и естественно результаты анализов, какие именно причины? уточните пожалуйста.
тільки через те, що висока температура, правда ще лікар оглянув дитину стетоскопом.
Дама_с_караваем• 21 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Меняйте врача, то что он/она так безответственно поступил/а, говорит о том что, нехороший это врач, выписал/а, абы только быстрее покинули кабинет и не надоедали.
ПодругаМужа
• 21 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Дякую за пораду, майже так і є
пАлАвинкА• 21 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Антибіотики, противірусні , небулайзер і ще й прививку вколоти, щоб вєрняк подіяло лікування.
Ви проти небулайзера??