энциклопУдия• 21 августа 2024
Шукаю репетитора з математики
Добрий день, порадьте вчителя З математики, алгебри, геометрії 7 клас, онлайн. Це повинна бути одна людина.
Дякую.
Щось не спиться• 21 августа 2024
В нас класний, але я не впевнена, чи буде в неї час. Можу дати контакти, запитаєте.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 августа 2024
Ответ дляEntyal
Добрий день! я репетитор математики, працюю онлайн, якщо цікаво звертайтесь в особисті повідомлення.
А кто вы? Ноунейм? Как понять, что с вас будет толк? Есть какое-то резюме, сколько лет, образование, где работаете?
энциклопУдия
• 21 августа 2024
Ответ дляЩось не спиться
Дякую. У нас Був супер вчитель, але війна змусила її поїхати.( онлайн не виходить.
Просто болталка• 21 августа 2024
Є хороша студентка для репетиторства онлайн, можу дати координати
Кусман Сиру• 21 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
Напишить мені, будь ласка
Щось не спиться• 21 августа 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Наша теж за кордоном.
Доречі мені тут її радили років 8 тому, ще коли репетитора для старшої дитини шукала :))
Елена Шадура• 21 августа 2024
Напишіть в особисті, маю контакт чудового репетитора, дуже задоволена результатом.