18 мнеУЖЕ• 21 августа 2024

Чи вірите ви в реінкарнацію

Результат:
вже голосів: 55
31 (56.36%) Так
24 (43.64%) Ні
ФрекенБок• 21 августа 2024
Особисто я в це вірю , хочеться ще сеанси регресії пройти
Помаранчова душа• 21 августа 2024
Ответ дляКриниця щастя
я скептик, не верю... но дать объяснение одной ситуации я не могу. В нашей семье был пес, он щенком провожал меня замуж и не дожил трех месяцев до выпускного сына, я была до последней минуты рядом... Не могла вести машину, останавливались - рыдала так, что с сердцем плохо стало.И мне приснился сон, что мой пес мне говорит - я приду 1 или 4 апреля, к слову пес породистый. 4 апреля мы первый раз приехали на дачу после зимы... и тут выходит грязный пес, вылитый наш Ханни, очень больной, видать зимовал у нас в подсобке, все повадки, характер...Привезли к нашему вету - врач в шоке, дома сразу повернул в столовую... где стояли миски...
У животных, ч где то читала, что есть коллективная душа, поэтому собаки, бывает, возвращаются.
Криниця щастя• 21 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
хочу в это верить!!
Помаранчова душа• 21 августа 2024
Ответ дляКриниця щастя
значит что там за облаками есть!!
У меня перед войной, летом умерла любимая любимая собака. Осталась вторая и мелкий пёс. Мне приснилась первая и сказала, что для 2-й уже готова комната в доме. И через 2 месяца ,2 я умерла. Резко стало плохо. И через 3 дня усыпили. Даже врачи не поняли, что с ней.

Пришло ее время(
Криниця щастя• 21 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа

Пришло ее время(
сочувствую вашему горю...так тяжело их отпускать... У меня второй собаке 17 лет и три месяца (на фото), держится!! ждет хозяина с войны.
Фима Собак• 21 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Бесы и не такое расскажут, чтобы отвлечь от Бога.
Я в вашу чушь не верю
Фима Собак• 21 августа 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Емае, маленькие дети чего только не рассказывают
То он котик, то человек паук, так себе свидетели, чесс слово😝
Для вас любой свидетель будет так себе.
Даже куча тех, кого описывал в своей книге Нютон.
Я бы могла вам рассказать о личном опыте, но не вижу смысла
Помаранчова душа• 21 августа 2024
Ответ дляКриниця щастя
ого! достойный возраст! Пусть живет долго!

Спасибо.
У меня остался старый мелкий пес с неизвестным возрастом. Прошлой зимой он ослеп. И резко сдал. Веты говорят старость. Я думала, что он молодой.
Он у меня то ли с 2014, то ли с 2016 года
Барвіночка• 21 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Не дуже. Чесно? Треба прийняти той факт, що людина живе і помирає. Все. А не фантазувати, що там ще щось є чи реінкарнація. Є — добре, але не треба жити сліпою надією, а жити тут і зараз
А до чого тут надія? Із умовою реінкарнації треба жити тут і зараз, ми для цього і народжуємося весь час, щоб жити.
Барвіночка• 21 августа 2024
Ответ дляviter33
Навпаки
Якщо людина за 60+ років не змогла зробити нічого корисного - навіщо їй давати ще один шанс?
П.С. Людське життя - як життя кожної живої істоти, смерть - безповоротна.
Ще велике питання що таке та користь і в чому вона полягає. Для кого корисне і нашо воно взагалі.
viter33• 21 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Суспільна користь
Для інших, для загалу
Бо якщо людина прожила ’для себе’ - користь від її життя нічим не більша, від користі від життя горобця чи мишки
Тому і потреби в ’проживанні життя ще раз’ ( в будь-якій формі) - ніякої
П.С. не вірю в жодне воскресіння, реінкарнацію, потойбічне життя,... Людина, як і кожна жива істота - народжується, живе та назавжди помирає.
Барвіночка• 21 августа 2024
Ответ дляviter33
Суспільна користь
Для інших, для загалу
Тут нада визначитися, якшо ви взагалі не вірите, то нашо ті розмови про користь.

Якшо таки допускати реінкарнацію, то користь для суспільства тут взагалі ні до чого, душа народжується, щоб здобувати досвід. По цій теорії, ще не раз народяться і гітлер, і сталін, і путін, і любий маньячело, і че гевара тоже)
viter33• 21 августа 2024
Ответ дляБарвіночка

Не вірю взагалі
Це нелогічно з точки зору життя живих істот
В існування душі, звісно, теж не вірю, як і в її вічне існування (чи існування поза тілом)
Народжуємося, живемо та помираємо один раз
Барвіночка• 21 августа 2024
Ответ дляviter33
Не вірю взагалі
Тут ніхто не каже, що саме фізичне тіло з мертвого стане живе. Шо вмерло то вже всьо.
Мова про втілення душі, кожен раз в новому тілі.
Ну але якщо впринципі в душу не вірить, то шо уж тут уж.)
viter33• 21 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Та розумію зміст слова ’реінкарнація’)))
В принципі в наявність душі (відповідно - її вічне існування (в т.ч. поза тілом), переродження, інші варіації з нею,...) не вірю
Пишна молодиця• 22 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
Вірю, бо без неї життя взагалі втрачає усілякий сенс.
А який сенс з нею?
Копирайторша• 22 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Це якась релігія таке наголошує? Хтось вірить в реінкарнацію, хтось в пекло та рай. Чесно? Справа ваша.