АсобеннАя• 21 августа 2024
Бородавки, чутливим не дивитися
Дівчата, з´явилися маленькі наче бородавки між грудьми. Помітила, що поширюються, стає більше і вже під молочними залозами, іноді чешуться. Що це. Бородавки? Вірусні? Не розумію, звідки взялися. Яке лікування можливе, мазати чимось чи тільки видаляти?
А я нівроку• 21 августа 2024
С возрастом они у многих, понаблюдайте. Только удалять,мази от них нет
АсобеннАя
• 21 августа 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Мне кажется это впч, просел иммунитет
Впч це папіломи? В мене більш пласкі по формі. А звідки вони можуть бути? Як лікувати?
Щира українка• 21 августа 2024
Якщо це ВПЛ , то він не лікується. По фото не дуже зрозуміло, що у вас.
АсобеннАя
• 21 августа 2024
Незламна Україна• 21 августа 2024
По фото не видно. Думаю это кератомы. У меня после 40 посыпались кератомы, ангиомы, папиломмы ((((
Хропочка з гривкою• 21 августа 2024
Ответ дляАсобеннАя
Да, папилломы,они могут быть разных форм.
Впч не лечится,только поднимая иммунитет загоняете его в спящий режим.
Невгамовна Бу• 21 августа 2024
Ответ дляАсобеннАя
Ось ближче. Вони дрібні, але відчуваю рукою
Похоже на кератомы,но я не дерматолог.
АсобеннАя
• 21 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
Погуглила. Все ж таки, на папіломи більше схожі
АсобеннАя
• 21 августа 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Блін, але ось за місяць буквально їх стало багато, як розмножуються. Прочитала про ВПЧ, це ж жахіття якесь.
Замулена ріка• 21 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
После 40ка вылазит вся нечисть
Хропочка з гривкою• 21 августа 2024
Ответ дляАсобеннАя
Не так страшно как кажется, сходите к дерматологу,он точно скажет что это такое у вас.
У меня в беременность всю шею обсыпало папилломами и бородавками, мне даже смотреть на себя было неприятно.
А где-то через 2 недели они стали пропадать, я так подозреваю иммунитет восстановился
АсобеннАя
• 21 августа 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
До дерматолога йдіть
Вони якось діагностують чи тільки візуально визначають? Буду шукати лікаря.
АсобеннАя
• 21 августа 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Сподіваюся, бо це ж все тіло може захворіти. А якщо інфекційне, то і вся сім´я
Гидроусилитель руля• 21 августа 2024
Ответ дляАсобеннАя
Дерматоскоп
Хропочка з гривкою• 21 августа 2024
Ответ дляАсобеннАя
Ой, поверьте)
Главное чтобы не онкогенные , а то ещё и шейку матки надо будет мониторить постоянно
АсобеннАя
• 21 августа 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ой, поверьте)
Ого. Не хочу. Займуся завтра
Хропочка з гривкою• 21 августа 2024
Ответ дляАсобеннАя
Ого. Не хочу. Займуся завтра
Та не нервничайте,может это вообще не оно.
Главное будьте спокойны,эти впч есть у 80% населения планеты
успокойте_Меня• 21 августа 2024
Ответ дляАсобеннАя
Я такое поудаляла и забыла. Хожу раз в год меня осматривать и все одним махом удаляют. Да 40 и погнали расти)))
Пушкининиана• 21 августа 2024
У мене повно і таких, і червоних гемангіом в районі живота, груді (мені 40). У відкритому купальнику комплексую. Бачу, що в ровесниць такого нема. Була в дерматолога, не онко. Звісно що хочеться їх прибрати.
Пушкининиана• 21 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Лазером удаляли? Скільки коштує процедура?
успокойте_Меня• 21 августа 2024
Ответ дляПушкининиана
Я иду и на гривен 400-500 все тело и даже спину. Они мелкие. Это если какую-то отдельно крупную родинку там и цена другая. Это даже не лазер я бы сказала электрокоагулятор. Даже глаза смотрели и там штрыхнули. Главное не отращивать больше, пока мелочь. Вот снова осень похолодает, пойду снова. Даже подмышки показывала. И там нашли но было больно, паппилома была уже темная. Все зажило без пятен и рубцов
Сонячний день• 22 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А где вы за такую цену делаете всё тело? Прям интересно. Если Днепр, дайте контакты, пожалуйста. Тоже надо поудалять.
АсобеннАя
• 22 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Цікаво, а де робите? Ось клініку придивилася поряд, так там стільки 5 штук видалити коштує
АсобеннАя
• 02 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Похоже на кератомы,но я не дерматолог.
Дівчата, сьогодні була в лікаря. Кератоми. Видалила. Але ж, не можна якось запобігти їх появі. Постійно можуть розростатися . Тому, або не звертати уваги, або видаляти.