Десь так, але...• 21 августа 2024
Безнадійно самотні
Чи є такі тут, які ніколи не були заміжні і живете переважно без відносин ? У чому знаходите радість ?
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Не знаю. У мене по маминій лінії купа таких унікальних випадків. Так в ті часи ще більше засуджували, бо у 20 незаміжня вже ’стара діва’.
Значить у Вас теж є шанс - хороша спадковість)
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так это осознанное решение? Вам так удобно?
Это меняет все дело. Думала страдаете...
Страдания как правило начинаются после выхода на пенсию.
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Якби зустрівся класний чоловік, то була б згодна легко розпрощатися з самотністю) А якщо бути аби з кимось, то тут самотність набагато більш вигідна. Бачу в ній переваги у таких випадках.
Ви так говорите наче б то самотність це якийсь скарб.
Трафик должен быть из людей желающих построить семью. Нет трафика нет результата. Время летит очень быстро особенно после тридцати.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3580504-1#a...
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Ви праві, життя непередбачуване і все може статись. Тому в мене ще є маленька надія зустріти ’свого’ чоловіка.
На жаль, щодо народження дитини - тут уже без варіантів. А у Вас іще є шанс хоча б народити для себе. Звичайно, для цього потрібна сміливість і відповідна матеріальна база.
Знаю кілька прикладів, коли жінки свідомо народжували дітей без надії на створення сім´ї і вважаю, що вони вчинили правильно.
Напишіть хлча б у особистих повідомленнях скільки Вам років.
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Я теж так мріяла - щоб у дитини були тато і мама. А ось зараз, коли розумію, що в мене нікого немає - ні чоловіка, ні дітей - то інколи сумно стає...
Думаю, що може не треба було чекати кохання і оту свою ’половинку’, може правильно робили ті дівчата, що намагались швидко вискочити заміж хоч за кого-небудь. Тепер у них є діти, а в декого навіть внуки.
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
А навіщо це Вам знати?
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
А навіщо це Вам знати?
Интересно в каком возрасте женщины уверены что уже не могут забеременить, выносить и родить.
сЛАдКОежКА• 23 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Откуда такие познания? Давно на пенсии?
Vladimir1978• 23 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Откуда такие познания? Давно на пенсии?
Из опыта других людей.