Десь так, але...• 21 августа 2024

Безнадійно самотні

Чи є такі тут, які ніколи не були заміжні і живете переважно без відносин ? У чому знаходите радість ?
сЛАдКОежКА• 21 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Дякую, але вже нікого шукати/брати не буду )
Так это осознанное решение? Вам так удобно?
Это меняет все дело. Думала страдаете...
Я-ваш шанс• 21 августа 2024
Я вас старша (трішки за 40), у вас чудовий вік і ви можете побудувати відносини(якщо захочете), в мене така ж ситуація. Може и зустріну когось).
Заикальница• 21 августа 2024
Я теж старша, у мене вже точно немає шансів створити сім´ю і народити дітей.
Вважаю, що в 35 років ще зарано ставити на собі хрест і відмовлятись від спроб створити сім´ю чи народити дитину.
Маю кілька прикладів, коли жінки під 40 років знаходили чоловіка і народжували дитинку.
автор Десь так, але... • 21 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Якби зустрівся класний чоловік, то була б згодна легко розпрощатися з самотністю) А якщо бути аби з кимось, то тут самотність набагато більш вигідна. Бачу в ній переваги у таких випадках.
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бажаю вам зустріти якомога швидше свою любов, свого чоловіка ;)
Ответ дляЗаикальница
Чому немає ? Хто зна.. можете і зустріти .У світі все можливо. Я,чесно, нічому вже не дивуюся))
Я-ваш шанс• 21 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Дякую). Вам також бажаю виконання бажань).
Стриптизерка• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Вже ні. Закрила для себе це питання. Не хочу ні відносин, ні заміж. 35. Робота, навчання (аспірантура), повно хоббі, допомогаю родичам. В принципі є що робити завжди.
Та ну, вам всего 35. Я в 35 встретила своего будущего мужа.
сЛАдКОежКА• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Научитесь любить не ’классного’. Тогда будете счастливы. Он будет только для себя, классным.
О себе расскажите. Вдруг тоже, не бог весть что...
автор Десь так, але... • 22 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я вже щаслива і у переважно радісному настрої, незважаючи на те, що самотня ) а насилувати себе полюбити чоловіка, який мені апріорі не подобається, вважаю непотрібним та навіть шкідливим.
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Це я.
Просто живу. Працюю. Курси англійської. Нещодавно отримала водійські права. Весь час чимось займаюся, вивчаю щось нове.
Радість у вдосконаленні мозку і тіла.
Ось бачите ,ви весь час щось намагаєтеся робити ,а це говорить що внутрішню порожнечу ви ніяк не взмозі заповнити
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Ви праві, життя непередбачуване і все може статись. Тому в мене ще є маленька надія зустріти ’свого’ чоловіка.
На жаль, щодо народження дитини - тут уже без варіантів. А у Вас іще є шанс хоча б народити для себе. Звичайно, для цього потрібна сміливість і відповідна матеріальна база.
Знаю кілька прикладів, коли жінки свідомо народжували дітей без надії на створення сім´ї і вважаю, що вони вчинили правильно.
Ответ дляЗаикальница
Для себе народити це для мене не варіант, бо хочу, щоб дитина з´явилася у шлюбі. Але жінок, які на це наважилися, не засуджую і розумію на всі 200%.
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Я теж так мріяла - щоб у дитини були тато і мама. А ось зараз, коли розумію, що в мене нікого немає - ні чоловіка, ні дітей - то інколи сумно стає...
Думаю, що може не треба було чекати кохання і оту свою ’половинку’, може правильно робили ті дівчата, що намагались швидко вискочити заміж хоч за кого-небудь. Тепер у них є діти, а в декого навіть внуки.
Ответ дляЗаикальница
Це дуже важко та я б не змогла себе примусити жити з чоловіком, якого не люблю. У мене були відносини з хорошою людиною, але фізично відчувалося ,що не мій і дійшло до соматичних проявів важких. Просто поруч з ним мені погано було, я просто не витримувала вже. Так це ж зовсім трішки спілкувалися, а якщо жити разом постійно? Я не уявляю..
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
А Ви теж ніколи не були заміжнім???
Цікаво, що робить чоловік опівночі на жіночому форумі в темі про жіночу самотність?
А Ви вважаєте, що, якщо починати своє повідомлення з якихось образ то опонент обов´язково відповість на решту Ваших запитів ?
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Ой, а я і не звернула увагу на нік взагалі.
А що з віком не так ?
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Скільки Вам років ?
Ответ дляVladimir1978
А що з віком не так ?
Малося на увазі, що питання жінкам,а не чоловікам.
сЛАдКОежКА• 22 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Вы мне сейчас напомнили одну девочку знакомую, которая искала себе жениха, но оставалась одинокой. На мой вопрос, а каким он должен быть? Она, с вожделения подняв глаза к потолку, сказала: ’Красивым!’
И это правильно, любимый, всегда красивый. Но эта девочка, не здорова, и имела в виду, внешние данные.
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Це було лише уточнююче запитання. Жодних образ я не писала.
Абонент має право вибору - відповідати чи ні.
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Скільки Вам років ?
Хіба у жінок запитують про вік? Та ще й привселюдно на весь форум.
Це теж якесь образливе питання
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну, що ж тут поробиш, якщо такі асоціації . Я, нащастя, здорова і нікого не шукаю.
І коли говорила про ’не подобається’, то мала на увазі не тільки зовнішньо , а й взагалі в цілому. Енергетика, запах, характер, почуття гумору або його відсутність. Симпатія формується не настільки лінейно як у вашому прикладі з нездоровою дівчиною.
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Для людини зовнішні дані теж є важливими.
І дійсно, кохана людина завжди здається красивою або ж просто не звертаєш уваги на недоліки і не помічаєш їх.
Vladimir1978• 22 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Абонент це термін, який як правило використовують в телекомунікаційних компаніях. Ви працюєте в телекомуніаційній компаніїї ?
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Ні.
Просто поспішала і сллутала слова. Але суті це не міняє.
Vladimir1978• 22 августа 2024
Есть женщины которые беременеют и рожают после сорока. Моя знакомая забеременила и родила в 46 лет первого ребенка. Хотя все врачи в ютубе утверждают что первого в таком возрасте выносить и родить не возможно.
Ответ дляVladimir1978
Все можливо, якщо здоров´я дозволяє.
Заикальница• 22 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Це швидше виняток із правил.
Я теж бачила в жіночій консультації вагітну - їй було 47 років і це її перша вагітність. З розмови лікарів зрозуміла, що у них це унікальний випадок.
Ответ дляЗаикальница
Це швидше виняток із правил.
Не знаю. У мене по маминій лінії купа таких унікальних випадків. Так в ті часи ще більше засуджували, бо у 20 незаміжня вже ’стара діва’.