Божий одуванчик• 22 августа 2024

Скільки необхідно підгузників NB і не тільки.

Підкажіть, скільки необхідно підгузників розміру NB, до 5 кг за умови не крупної дитинки (2,5 дівчинка ). Та чи хтось підкаже, в японських, в яких марках є отвір для пупка та добре по спинці прилягають ( резинка )
Та може хтось користувався підгузники Eco by Naty, як вам.
Дякую
Гуляю босоніж• 22 августа 2024
Беріть 1 упаковку, не факт що вони підійдуть дитині

Фрикаделька• 22 августа 2024
Не набирайте. Растут и набирают по разному.
курасаны• 22 августа 2024
Моя тоже была мелкая 2600, до 5 кг пользовались до 3х месяцев, хотя прибавляла по ок. 1 кг в месяц.
автор Божий одуванчик • 22 августа 2024
Ответ длякурасаны
Вам скільки упаковок вистачило на перших два місяця хочаб, може памʼятаєте ?
За умови 80-90 шт в упаковці
Лялькодзьоб• 22 августа 2024
Ответ дляБожий одуванчик
За умови 80-90 шт в упаковці
Первые дни стабильно закладывайте 10 шт в день. Потом может чуть меньше, но из расчёта 5-7 минимум. (я уже слабо помню, сын большой, но вроде 1 приём пищи и меняемся, если никаких неплановых ’дел’)
Но лучше не набирать много пачек сразу. Всегда новое брала маленькую пачку, так как было, что или подгузники воняли(памперс очень сладко химозно воняют мне, не смогла привыкнуть), какие-то не очень удачно сели, подтекали, от каких-то попа красная. Ну правда обидно будет, если у вас будет лежать несколько сотен подгузников, которые не подошли по какой-то причине?
Без комплексів• 22 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Нам також в 1 місяць треба було 10 підгузків в день )
З 1.5 до 2 міс день 8 штук на добу.
Я не Тролль• 22 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
З 1.5 до 2 міс день 8 штук на добу.
Навіть не уявляю, навіщо так багато.
Я не Тролль• 22 августа 2024
Першому сину зовсім не пригодилися, народився 4200 і вони були малі (чоловік купив 5 штук). В місяць важив 6 кг. Двом іншим дітям, вони народилися з меншою вагою, то наче тижні на два-три, потім більший розмір купували.
автор Божий одуванчик • 23 августа 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Тому я зробила наголос відразу, що дитина не крупна)

Я не Тролль• 23 августа 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Мені теж казали, що вага буде 3600, а народився 4200
автор Божий одуванчик • 24 августа 2024
Ответ дляЯ не Тролль
🤦🏻‍♀️
При чому тут це ? Чітке питання, невелика дитина, скільки NB..