ПуГоФФка• 22 августа 2024
Почему самокатчики неадекваты?
Сейчас опасно ходить даже по тротуару, ведь тебя и там могут сбить. Сегодня наблюдала как девушка ехала на самокате с ребёнком! через дорогу по зебре. Вот что в голове?
Недавно иду, навстречу женщина на самокате и мопс на поводке. Как грохнулась, встаёт и говорит главное собака моя целая. Мопсу повезло, что не на него упала
Фантазерша• 22 августа 2024
Да, у них мозгов часто нет. Летят,нарушают, в глазах ужас, но едут
. На пешеходные переходы вылетают не глядя вообще никуда.
ПуГоФФка
• 22 августа 2024
И классика когда ты идёшь, никого не трогаешь и мимо тебя пролетает на бешеной скорости на самокате и ты понимаешь, что если б вдруг не дай Бог, ты отклонился на миллиметр в сторону в этот момент, был бы звиздец
Фантазерша• 22 августа 2024
ПДД они не знают и не планируют. Бывает смотришь, летит в крайней левой и скорость ,как на боинге..
Фантазерша• 22 августа 2024
Я когда вижу ,как по дороге летят с маленькими детьми, мне становится плохо, они же на светофоры не смотрят даже
успокойте_Меня• 22 августа 2024
На мене наїхав самокатчик, у прямому сенсі, я йшла до метро з роботи по тротуару і він наїхав ззаду мені, ледь задник босоніжка не відірвав.
Я йому почала казати, що очі бажано відкривати, він вибачився і далі полетів.
Хворі, для мене самокатчики навіть гірше, ніж доставка на мопедах
Прикуси Язика• 22 августа 2024
Ответ дляПуГоФФка
Велосипедистів було мало.. додались самокати.. це реально треш. Бачила і по 2, і по 3 влізали. І підлітки перегони по тротуарах влаштовували.. коли дорослий з дитиною на тому самокаті теж.. я не знаю де їх мозок…
А основне питання - чому автомобілісти зобовʼязані знати пдр, а велосипедисти та самокатчики не зобовʼязані..
Цим літом чула що в місті відкрили заняття для дітей, де вчать правила їзди на велосипеді. Але мало туди ходять..
післявчора ввечорі коли їхала додому вимкнули світло. ліхтарі не працюють, світлофори не працюють - темінь вирви око, ще й зустрічний транспорт сліпить. і пішоходи бігаючі в темному одязі без світловідбивачів не по зебрі, а просто так, через 6 полос - ото мені також цікаво що у них в голові) та і вцілому багато переходило в закоулках дороги а ще велосипедисти переїжджаючи дорогу так - що в людей в голові не зрозуміло. мабуть те що і в самокатчиків)
я також в свій час гоняла на самокаті, але по дорозі, із всіми вимогами пдд.
Ответ дляуспокойте_Меня
то вам в на світлофорі не падав під колеса гловоскутер)
Верочка 100%• 22 августа 2024
Да, самокатчіки, то страшні люди. І ладно себе не шкода, інших же під гріх підводять
Мамаша в бигудях• 22 августа 2024
Те саме що в пішоходів на велосипедних доріжках чи перебігаючих дорогу в недозволеному місці. Те саме що у водіїв автомобілей котрі вперто не бачать пішохода на зебрі чи ганяючих 100 км на годину в населеному пункті. Мозок, або є, або його не має. Від способу переміщення це не залежить.
Я каталася 2-3 рази в житті і не стаю на самокат після того, як, не розібравшись з тормозом, з´їжджала вниз схилом і підвернула щиколотку. Добре, що їхала сама, без пасажирів.
Мене ще забавляють ті, хто їде вдвох, особливо парочки. Сміємося з хлопцем, що когось жаба задавила орендувати окремий самокат (хоча звісно, в першу чергу така їзда небезпечна)
ПуГоФФка
• 22 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Ой по двое это жесть(
ПуГоФФка
• 22 августа 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Некоторые прям идут по велосипедной дорожке, хотя рядом пустой тротуар. У нас в городе они красного цвета, может люди думают, что там нужно идти или, что там красивее, пройду ка там)))
Блакитне небо• 22 августа 2024
особливо коли по нашим дорогам з вибоїнами їдуть на самокатах і не самі, а з дітьми. Йшла минулого року з роботи повз старе кладовище закрите, летить на самокаті дама з дитиною і намагається підрізать перед поворотом грузовик... Це був повний капець. Я думала водій ту красотку закопає на старому кладовищі ) Він так її матами обклав. І з-за такої дуринди три людини як мінімум постраждали б ((
Я лише одного чоловіка бачу вже декілька років на самокаті - в шлемі, з налокотніками їде собі ядько на роботу ) В костюмчику, черевиках.
Мене ще лякають ті товариші, що на моноколесі по дорозі їдуть, хоча в нас наприклад бульвар Шевченко викладений плиткою, рівний - їдь собі спокійно по алеї, ні - потрібно виперти на дорогу на тому колесі
Ответ дляПуГоФФка
Я нещодавно бачила, як зірка-велосипедист налетів на такій самій червоній доріжці на капот авто. Злізти з карети йому було ну дуууже важко, зате розбиратися з водійкою легше і приємніше
Мамаша в бигудях• 22 августа 2024
Ответ дляПуГоФФка
Так і я про це. Часто бачу там мам з колясками, котрі парочками неспішно прогулюються по такій доріжці. Ну а що, колеса ж є.
Ответ дляБлакитне небо
Хіба на моноколесі можна законно їхати тротуаром? Я думала, це як з велосипедом
ПуГоФФка
• 22 августа 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
У нас возле остановки, бабки устроили базар на дорожке, торгуют стоят прям на ней
Мамаша в бигудях• 22 августа 2024
Ответ дляGoku5927
Так на червоній доріжці велосипедист і не повинен злазити з велосипеду.
мегамоСГ• 22 августа 2024
Самое в этой ситуации неприятное - это то, что водитель несёт ответственность за рулём, а #ер с горы на самокате- нет. Нет у нас в пдд ничего про самокаты