ЯсноВидящая• 23 августа 2024
Куда деть собак, если они не нужны?
Больной родственник насобирал собак дома,утром определили в психиатрию,собак на улицу выселили,но взбунтовались соседи,чтоб мы их куда то вывезли
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Собаки не автора и не ваши. Возьмите себе и отвечайте, вы же особь с высшим уровнем развития. Контакты автору напишете или только треп в теме?
Стоп, в той момент, коли автор прийняла рішення займатися родичем, вона взяла відповідальність на себе!
Пез Году Неделя• 23 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Не заберёт. Напыщенно помурчит и сольется
Пез Году Неделя• 23 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
За действия психов не отвечают. Если псих сожжет чужую квартиру вы пойдёте новую покупать?)))
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Ну так заберите собачек, адрес писать?)))
Я на в своєму місті за 12 років стерилізувала близько 150 собак. Також багатьом знайшла притулки, 4 забрала до себе. Але в мене приватний будинок і велика територія, тому можу собі дозволити таку розкіш, як тварини.
Далі продовжувати?
Чи ви думаєте, що всі такі ж, як ви з автором?
Далі продовжувати?
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
А чому я повинна це робити? Чи у вас аргументи закінчилися?
Ответ длявсегдаДаДа
Читаєш Ваші коментарі і диву даєшся.
Ви сьогодні щось толкове порадите автору, яка просить саме поради, а не засудження???
Якщо ви така яра захисниця 40ка безпритульних тварин, допоможіть їй знайти їм дім, візьміть собі чотирьох. Ну а що?
Як правило, хто дійсно допомагає тваринам, як Ви вище комментар залишили, то ці люди і далі допомагають, а не тицяють пальцем, засуджують та проклинають. Тим більш людина і просить допомоги. А Ви більше схожі на диванного героя.
Алгонавт• 23 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Автор обісрала вже сама себе, створивши цю тему.
Тобто собачок забирати не хочете? Зрозуміло все з вами.
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Так и вы возьмите, вы же так красиво трепетесь здесь буквами. Задолбали такие, как вы, только бла-бла, а дела ноль
Це не моя відповідальність, а відповідальність автора.
І не потрібно перекладати її відповідальність на мене!
Я ж кажу, хробаки!
Люди, які вміють бути лише споживачем.
Я ж кажу, хробаки!
Люди, які вміють бути лише споживачем.
Ответ длявсегдаДаДа
Я ж кажу, хробаки!
Люди, які вміють бути лише споживачем.
Я ж кажу, хробаки!
Люди, які вміють бути лише споживачем.
Нет и не ее. Это не ее собаки. Она такая же ответственная, как и вы. Нет разницы, не переводите стрелки
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Так и автор на должна, собаки не ее, за действия других людей она не отвечает. Капец, вы странная
Так, автор випускає свору собак на вулицю, а дивна я.
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Читаєш Ваші коментарі і диву даєшся.
Повірте, для нормальних людей, це не буде проблемою.
А от випустити на вулицю 40 тварин і вважати це нормою, це не від великого розуму
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Да, собаки не ее, заберите себе. В чем вопрос, я не пойму? Все такие умные здесь
А чому я повинна забирати?
Бо що? Бо у вас аргументів інших не має? Чи тому, що я іншої думки?
Чи може тому, що безвідповідальність в наших людей з народження виховується тому такі вчинки для вас, автора і вам подвоєних вважаються нормою?
Автор може щось намагалася зробити, щоб не гнати їх на вулицю, ні. Похер
Так і живемо.
Не дивуйтеся, що життя до вас буде повернене постійно жопою, бо ви на таке відношення повністю заслуговуєте.
Так і живемо.
Пез Году Неделя• 23 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Далі продовжувати?
Бла бла бла... собачек то есть не забираете, что и требовалось доказать
Пез Году Неделя• 23 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ну вы вся такая правильная, клеймите автора)) ей эти собаки тоже никто
Пез Году Неделя• 23 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Доказати кому? Самому собі?
З якого дива, я повинна взяти відповідальність автора на себе? Ви може похмелитися зранку забули?
Пез Году Неделя• 23 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Доказати кому? Самому собі?
Вы бухаете?) Проекции в ход пошли
Вишня на торті• 23 августа 2024
Як мінімум стерелізцвати. Тому що зараз ви знущаєтесь із 40, а в перспективі по вашій провині буде мучатись 140
всегдаДаДа• 23 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так, давайте підтримувати безвідповідальність!
Ви молодець, в вас гарно виходить!
сЛАдКОежКА• 23 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
А чому я повинна забирати?
Так і живемо.
Автор приїхала в хату до родича, виявила там купу сміття і тварин. Все, вона відповідальна?
За такою логікою якщо ви йтимете по вулиці і дасте злидню шматок хліба, то все, ви відповідальні, забирайте його додому і піклуйтеся.
Логічно ж?
Пез Году Неделя• 23 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ви молодець, в вас гарно виходить!
Ну так помогите, в чем проблема? Не поддерживайте безответственность
Женщинас• 23 августа 2024
Автор, а что значит ’выселили на улицу’? Выгнали из дома на участок? Или за пределы участка?