младокошкина• 23 августа 2024
Закодируватися від алкоголю - потрібні реальні відгуки
Тато згодний кодуватися. Вже до того допився, що тремор в руках.
Про цю тему не знаю взагалі нічого. Є знайомий, якого закодували- вводили якийсь препарат. Поки задоволений, працює. Дівчата, поділіться цим досвідом.
Аноним_• 23 августа 2024
Чому батько сам не довідається що до чого? Впевнена, що у нього багатенько знайомих пройшли через цю процедуру.
младокошкина
• 23 августа 2024
Ответ дляАноним_
Відповідь взагалі не по темі
Аноним_• 23 августа 2024
Ответ длямладокошкина
Відповідь взагалі не по темі
Чому ж? Абсолютно по темі. Відповідь в тому, що якби він хотів закодуватися, як доросла відповідальна людина, то вже знайшов би де і зробив би це. А то ви хочете. Ну, кодуйтеся.
Престидижитатор• 23 августа 2024
Могу рекомендовать Пёсика Я.С.
Раньше в Донецке работал. Погуглите.
Важно чтоб пациент хотел.
Мы перед посещением ещё детоксикации делали (капельницы). тьфу тьфу тьфу... 10 лет
Раньше в Донецке работал. Погуглите.
Важно чтоб пациент хотел.
Престидижитатор• 23 августа 2024
Ответ дляАноним_
Не знаете не говорите. Эти люди больны. Они беспомощны в этой болезни и им нужна помощь
Аноним_• 23 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Звичайно. В очах співзалежних.
Престидижитатор• 23 августа 2024
Ответ дляАноним_
Звичайно. В очах співзалежних.
Что вы делаете в этой теме? Есть что ответить автору по существу? Нет? До свидания
младокошкина
• 23 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Як що? Позловтішатися прийшла вона і ядом потруїти
Дівчина Бобула• 23 августа 2024
Вважаю вірним пост 4. Лікування від алкоголізму - важка праця. Кодування - як і інша цілюща пілюля - маячня
Бамбарбия! Кергуду.• 23 августа 2024
Ответ дляАноним_
Звичайно. В очах співзалежних.
Вы нарколог? Какая у вас интересная профессия. Расскажите смешные истории
Гуру троллинга• 23 августа 2024
Пока сам не захочет, толку не будет. Зять четыре раза кодировался и все без толку.
Душа компанії• 23 августа 2024
В подруги батько багато разів кодірувався, але вже років 10 зовсім не пє, кинув курити.Ну це більше не через кодіровку а через усвідомлення того що всі його собутильніки вже на тому світі, а він ще хоче пожити.
Свезло так свезло• 23 августа 2024
Ответ дляАноним_
Сказати що ви дивна-нічого не сказати. Тому що людина хвора на алкоголізм. Так зрозуміло?
15 років назад рідна тітка возила свого чоловіка кодуватись (бився, допивався до білочок) то до сих пір не пʼє. А от що йому там робили до сих пір не розповідає.
Я не дуже вірю в ці речі, але тут є факт.
Чоловік сестри кодувався, то поки їхав з кодування напився до всерачки.
Просто каралева• 23 августа 2024
Кодировка, це така собі відмазка для оточуючих. Щоб не запрошували випити. Бо якщо сам захоче, то ключик підбирається швидко.
Спочатку трохи погано буде, але пару днів, і можна знову пити.
Так що головне бажання не пити.
язззззь!!!• 23 августа 2024
Знайомий кодування, не пив 20 років. Зірвався. Знову закодувався, знову не п´є. Каже, що в душі він алкаш, але не п´є, як це працює-не знаю. Але працює, тільки не у всіх, думаю залежить від реального бажання.
Кокосиха• 23 августа 2024
Бывшего мужа за 10 лет раз 10 кодировали,пару раз подшивали и даже 1 раз гипнозом пробовали вылечить от алкоголизма.После гипноза вышел от врача и сразу пошел остограммился.Кодировки 1 раз хватило на 3 года,остальные разы -на несколько месяцев,а иногда и недель.Подшивки помогали на несколько месяцев.В общем,кучу денег,времени и нервов,а в итоге человек спился и умер в 44.
Впораюсь зі всим• 23 августа 2024
Знаю людей, які кодувались по 15 разів, і через тиждень вже в були в запої.
У мене є близька людина, яка закодувалась і не пʼє вже більше 10 років. Але кодування - це тільки поштовх, допомога на перший час. Головне щоб була внутрішня мотивація і готовність до змін. Про це йому і нарколог перед кодуванням казав. І до речі нарколог не рекомендував повторювати процедуру через рік чи колись там. Далі має бути утримання на своїй мотивації.
В ідеалі має бути психотерапія або 12 кроків, це ефективніше працює.
Обнимашкина• 23 августа 2024
Те заколированные от алкоголя которых я знала - после окончания действия кодировки (год, два, три) уходили в еще больший запой чем было раньше. И кодировались потом поновой. И так по кругу.
Психологічка• 23 августа 2024
Мій тато кодується вже багато років. Для нього це реальне спасіння стало. Він став повноцінним членом суспільства, почав заробляти і довів будинок до пуття. Кодування його реально працює, він кодується на 5 років і тримається до 7. Потім зривається, запій на тиждень і знову біжить на кодування. Я точно знаю, що метод дієвий.
Лікар який кодує тата, також допоміг багатьом знайомим, бо всі просили його контакти , коли побачили результат
Кидстаффовна• 23 августа 2024
Кодировалась в 2021м в Одессе у известного гипнолога, который очень многим помог, больше 30 лет стажа, и т.п., мне не помогло, только инфекцию в рот занёс, еле избавилась потом. Пшикает всем в рот какой то гадостью и очень спешит, дотрагивался до губ, языка и внёс заразу. Все очень быстро, на чела минуты 2-3 , народу тьма была, ,3 часа на жаре проторчал с бодуна, чуть кони не двинула. По отзывам, хороший, но по опыту.... , может из-за спешки урвать больше денег и не напрягался. Знакомый кодировался у него, 25 лет не пил. Все в голове, я значит не была готова.
А уколы, подшивки это на страхе будет, если выпьешь на препарат, то и умереть можно, знаю случаи.
В общем, если папа готов и горит желанием бросить, просто нужен костыль в виде кодировки, то кодируйтесь, если это нужно только вам, то не поможет.