Куколка-мяуколка• 23 августа 2024
Гидко заходити у квартиру
Привіт. Мама живе з бабусею, 3 кімнатна квартира. Я окремо. Я не зчулася, як квартира просто перетворилася у незрозуміло що. До бабусі претензій немає, але мама. У неї купа всього, якісь непотрібні взагалі речі. Постійно накуповує в магазинах судочки якісь, фігурки, косметики тьма, якою вона не користується. Купити щось для квартири — оновити скатертину, бо вже вхлам затерта — у неї такого немає, а якусь відверту фігню — вона перша. І балачки не допомагають, бо каже, що читаю моралі їй. Бабуся балакала — теж все одно. Я все розумію, що у кожного своє життя, але у квартиру вже неприємно заходити. Такий срач, що я гидую. Можливо, у когось родичі теж такі були — це можна якось вилікувати?
Все будет, но потом• 23 августа 2024
Оставьте в покое, имеет право жить так, как ей нравится.
Мамина квіточка• 23 августа 2024
В мене мама робить те саме, тільки іншими речами захламляє. Може в цього покоління є якийсь страх дефіциту, я хз.
Продавчиня кіз• 23 августа 2024
Бывает, это характер такой - если к зрелым годам не научилась порядку и чистоте то уже ничего не поможет. Моя такая же - пока я с ней жила то она не знала какой тряпкой унитаз мыть, пока я была маленькая то все делала бабушка. А потом был сюрприз что оказывается чистота сама не берется изниоткуда, каждый раз мне ноет что так тяжело убирать квартиру (однокомнатную, только за собой) намекает чтоб я ей помощницу по хозяйству нанимала или сама приезжала убирать
Трейдер кріпти• 23 августа 2024
а у мое мамы котики засцали ВСЮ квартиру, вот где гидко...
Анонимус Я• 23 августа 2024
Моя тоже копит хлам, все потихоньку превращается в ужас. То что я отдаю, то и новое у нее. А старое не выбрасывает всеравно. Ну это ее дело в принципе.
Нафаня Маня• 23 августа 2024
никак.
я с ужасом вспоминаю, как я в детстве убирала тщательно квартиру и она ходила с носовым платком, проверяла(
при том, что я очень педантичная к чистоте
а как я съехала в 19 лет, так у нее самой срач, какие-то мерзкие кульки сохнут и складываются. какие-то пакеты от молока моет и складирует.
к чайнику или плите страшно прикоснуться.
противно вспомнить, как строила из себя чистоплюйку
Манкоголік• 23 августа 2024
У моей матери так. Но я это считаю началом деменции. И кроме того у неё мышление нищенское всегда было. Про меня речи нет, она вообще меня не растила, а отдала на воспитание, алименты не платила, было жалко денег. Сейчас ей 71, ей жалко денег на еду, она берет у соседей кто что отдаст, живёт в коммуналке, ноет всем что нет на хлеб. Всех своих бывших мужиков обзвонил чтоб кинули на карточку, кроссовки купить при этом самые дешёвые, за 300 грн, мне звонит: ты одежду не выкидывай я заберу себе! Или: у тебя нет тёрки на выброс, досточки, ножика? Мне отдай.
Вся в секонде, на мои круглые даты 20 и 30 лет присылала мне ’ подарки’ тряпки из секонда растянутые. Дома сральник, лежат кульки со стиками сахара, которые она мимоходом забирает в новусе, там где кофе на вынос. Конфеты по всем углам, тоже ворованные.
При этом человек сдаёт 2 своих квартиры, имеет машину на которой не ездит, бриллиантовые серьги и кольца золотые, которые и сама не носила, а забрала у друзей своих за долги ( сама говорила) и мне не давала хотя б на свадьбу надеть.
ЧупакабраЗеБест• 23 августа 2024
Ответ дляНафаня Маня
никак.
а, так это за ваш счет все было.
Анонимус Я• 23 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
Все понимаю, но вы то чего убиваетесь за стариковскими серьгами?
Хлопаю ресницами• 23 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
Ну и радуйтесь что у вас мать економная, послее ее смерти все вам достанется.
Куколка-мяуколка
• 23 августа 2024
Ответ для75В
Обосрали воих мамочек ,вот это дочки!Нет,что-бы помочь .
Я своїй особисто допомагала, але вона все одно робить по-своєму.
75В• 23 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Купите ей скатерть,помогите,может она это не замечает.
Одяг та сумки• 23 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
мої не молоді але хлам не зберігають- тут мабуть розлад якийсь
ShkaFFchik• 23 августа 2024
Шопоголізм схожий на боротьбу з депресією. А ось безглуздий шопоголізм схожий на ознаки деменції.
Куколка-мяуколка
• 23 августа 2024
Ответ для75В
Ви думаєте, я це не робила? І купувала, і прибрати допомагала — діє це недовго.
Я такая наивная• 23 августа 2024
Не лікується((. У мене свекруха така. Будинок перетворився на величезний хламидник, у якому є стежки до ліжка і кухні. Не дозволяє нічого прибирати і викидувати не тільки мені, а і сестрі чоловіка. Багато разів передавала нові ковдри, постільну білизну, рушники, але спить на якомусь дранті з секонду, вкривається теж якимись огризками, про рушники вже мовчу(.
Вирішили не чіпати людину. Їй так зручно, хай доживає у зоні комфорту (їй 78).
Єслі шо, то знаю її 30 років. Завжди така була. Поки був живий 3 чоловік, то хоч він її примушував прибиратись. Після його смерті вже нічого не її не стримує.
Пупуговка• 23 августа 2024
Ха, косметика-судочки... 7моніторів, 5 системних блоків, два письмових стола повністю завалені заставлені чимось, на них же пьється чай, кришиться їжа, тут ще вздовж всіє стіни меблевий гарнітур завалений і зсередини і зовні паперами, книжками, коробками, скрізь якісь провода, залізячки, паяльники і інший мотлох, так, шо від дверей дістатись до ліжка можна по одній вузенькій доріжці. І це жила кімната тата, інша кімната ним так заставлена мотлохом, що дістатися до балкону не можна. Балкон там був завалений ще за мого дитинства, я і не памятаю, коли на нього виходили. Звичайно мотлох не закінчується на цих двох кімнатах, дісталося і коридору, ванні, кухні, але не в таких масштабах. Так що трохи зайвої косметики - це ще тєрпімо
Манкоголік• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Вообще не верю в это. Она косу угодно завещает за досмотр
Вот Она Я• 23 августа 2024
Змиритися. Це може бути симптомом психічного захворювання. Потім людина помирає, а родичі вивозять 2 машини речей на свалку, а сусіди видихають
Жерица ночи• 23 августа 2024
Я не бачу в цьому проблеми.
Тобто шопоголізм і заповнення порожнечі покупками є, щось вона цим компенсує.
Але я не побачила в дописі інформації про старий відвертий хлам, який шкода викинути/тягнуть з смітника.
Доросла людина має право купляти те, що вважає за потрібне, не маєте права втручатися.
Зайві речі викините після її смерті, я не бачу в цьому проблеми. А за життя вона отримає короткочасне задоволення від таких покупок.
Хочете допомогти - ну спробуйте оплатити псизолога чи психотерапевта, заповнить чимось іншим порожнечу, перестане купляти.
В мене самої захлемлено, але ж новими речима. Інтереси в мене різнобічні: всілякі лоточки-контейнери-органайзери, дрібний посуд, косметика, домашній текстиль, книги, матеріали для вишивки, кімнатні рослини і колекуія орхідей. Одяг і сумки теж.
Статуетки ненавиджу, а двоюрідна сестра їх обожнює. От як вона мені, дорослій людині, мала б моральне право сказати купляти статуетки замість, наприклад, косметики. А я їй - нащо тобі ті статуетки, краще косметику купи, тобі її не вистачає.
Кожен має право на маленькі слабкості на своїй території.
От якщо почну порожні пляшки, пакети упаковку і відверто старий хлам зберігати чи із смітника тягнути, то тут вже краще хай мене до психіатра відведуть. А поки тягну 15ту чашку чи 10ту помаду, то все ще ок.
Мамина квіточка• 23 августа 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Не хлам зі смітника, а просто захламлення. Посуда-різнобій, лотки пластикові черпаки з аврори, є кухоних фартухів (3), купляється четвертий. Дешеві продукти в усіх ничках: крупи, в яких заводиться міль, не знаю скільки кг солі... Олія, в,якій вже вийшли строки. Банки не викидаються, як і кришки. Продуктами забитий холодильник, бо акції були, у сира збігає термін придатності, лежить 8 пачок моцарели з атб, цибуля гніє, бо її стільки тупо не з´їдається.
Байрактара• 23 августа 2024
Ответ дляНафаня Маня
никак.
Моя тоже всегда засранкой была,но когда я на каникулах генералила то проверяла белой тканью
Хлопаю ресницами• 23 августа 2024
Ответ дляПупуговка
Це ви мого покійного тата описали. Після його смерті вже 3 роки не знаємо що з тим барахлом робити, викинути жаль, бо то все йому було таке дороге.