Куколка-мяуколка• 23 августа 2024

Гидко заходити у квартиру

Привіт. Мама живе з бабусею, 3 кімнатна квартира. Я окремо. Я не зчулася, як квартира просто перетворилася у незрозуміло що. До бабусі претензій немає, але мама. У неї купа всього, якісь непотрібні взагалі речі. Постійно накуповує в магазинах судочки якісь, фігурки, косметики тьма, якою вона не користується. Купити щось для квартири — оновити скатертину, бо вже вхлам затерта — у неї такого немає, а якусь відверту фігню — вона перша. І балачки не допомагають, бо каже, що читаю моралі їй. Бабуся балакала — теж все одно. Я все розумію, що у кожного своє життя, але у квартиру вже неприємно заходити. Такий срач, що я гидую. Можливо, у когось родичі теж такі були — це можна якось вилікувати?
Байрактара• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Це ви мого покійного тата описали. Після його смерті вже 3 роки не знаємо що з тим барахлом робити, викинути жаль, бо то все йому було таке дороге.
Так вы такая же
3 года🤦‍♀️

Хлопаю ресницами• 23 августа 2024
Ответ дляБайрактара
Так вы такая же
3 года🤦‍♀️
Ага, 3 года выбросить жалко, снесли все в подвал и гараж. А вы что с этим богатством делаете?
Байрактара• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
А если б не было подвала и гаража?
Вашим детям потом разгребать ваши вещи и вещи деда?
Хлопаю ресницами• 23 августа 2024
Ответ дляБайрактара
А если б не было подвала и гаража?
Удалено администрацией...
Байрактара• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Удалено администрацией...
Это публичный форум на котором вы сами обсудили свою семью)
Репетиторша• 24 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Переберіть. Щось викиньте, щось може кому треба то продайте чи роздайте. В мене свекруха теж всякий хлам зберігає. Сама вже не носить і носити не буде, але лежить шафи забиває. Лоточків, стаканчиків пластикових назбирала два мішки. Якісь еластичні бинти ще радянські, які розмотуєш і резинки від старості просто розсипаються і ті не викидає. Це хвороба вже мабуть. Щось старече.