Маю декілька думок• 23 августа 2024
Форель - как засолить?
Купила сегодня по акции в Сильпо первый раз сырую форель, как правильно засолить, расскажите?
Пушкининиана• 23 августа 2024
Это та что по акции? Реально лучше суп сварить со сливками или киш сделать. Солить я б не рисковала, жара, отключения были
Квітка папороті• 23 августа 2024
Я беру на 2 частини солі 1 частину цукру, втираю в рибу, потім засипаю залишками суміші і в контейнері ніч в холодильнику тримаю. На ранок можна їсти.
Маю декілька думок
• 23 августа 2024
Ответ дляКвітка папороті
А вы из цельного куска вытаскиваете кости и шкуру или только кости а шкуру просто почистить от луски?
Квітка папороті• 23 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Зазвичай купую вже чищену, то залишаю на шкірі шматок філе. Кістки виймаю.
Маю декілька думок
• 23 августа 2024
Ответ дляКвітка папороті
Дякую.
тянитолкайка• 23 августа 2024
Я солю так: філе( шкіру не знімаю)1 кг,5 ст.л.сооі( бажано крупної,не саму дрібну принаймні),1-2 ст.л.цукру, свіжозмелений перець чорний( я обожнюю з ним, особливий смак),змішую це все, присипаю трохи дно форми сумішшю, кладу рибу шкірою вниз, зверху посипаю залишком, затягую плівкою і в холодильник на 12-16 годин, наступного дня зливаю рідину яка виділилась, зішкрібаю ножем залишки солі і можна їсти. Вона божественна)
Попихтю та й годі• 23 августа 2024
Не с форелью не рискуйте. там глисты могут быть. Лосось надо солить. А форель пожарить
Маю декілька думок
• 23 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Дякую!
Маю декілька думок
• 23 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Так она не целая рыба, а кусок на 1 кг. Чистая , хорошая.
Добрая свекровь• 23 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
так само роблю, тільки не затягую плівкою, а в судочку з кришкою. ще іноді укроп кладу великими гілочками.
Маю декілька думок
• 23 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Дякую, так і зробила! Правда солі трохи менше, десь 3 ложки бо дивлюсь що і так багато, чи треба щоб аж усипано сильно було?)
тянитолкайка• 23 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я кладу повну порцію,вона не виходить солоною, а навпаки малосоленою. Ви все одно завтра приберете залишки солі
Маю декілька думок
• 23 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Дякую.
Творческий типаж• 23 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Стандарт - це на 1 кг риби 2 ст.л. солі і 1 ст.л. цукру. Куди там 5 ст.л! Це ж ропа буде!
тянитолкайка• 23 августа 2024
Ответ дляТворческий типаж
Не буде там абсолютно ніякої ропи,вона солиться не 5 днів,щоб там була ропа. І сіль береться не дрібна, риба виходить на смак абсолютно малосоленою. Це говорить Вам людина, яка любить навіть злегка присиркуватий смак риби( це щоб розуміли, що я люблю мінімально просолену рибу)
Вмію заміряти найкраще• 23 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Багато. Я солю з 2 ложками на кіло 12 годин. Після 5 ложок ту рибу не можна буде їсти.
тянитолкайка• 23 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Добре, Вам і не пропонують)
Люди добрі, Ви не пробували з такою кількістю,але доказуєте,що неможливо їсти буде) готуйте як хочете. Я ж сказала, я сама люблю малосолену рибу,вона виходить МАЛО СОЛЕНА, ну їй-богу,чому я мушу щось доказувати?
Ви соліть як хочете. Вам багато, ок. Мені в самий раз.
Вкаблучках• 24 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Добре, Вам і не пропонують)
Я согласна с комментатором выше. Тоже солю где-то 1 ст ложка соли и 1 ч.л. сахара на 1 кг лосося, вот это действительно МАЛОсольная рыба.
Маю декілька думок
• 24 августа 2024
Ответ дляВкаблучках
Сколько по времени? Потом сколько она может лежать ещё?
Вкаблучках• 24 августа 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я делаю по-ленивому) сначала снимаю кожу и нарезаю на нужные мне слайсы, потом просто перемешиваю с 1 ст.л МЕЛКОЙ соли и 1-2 ч.л сахара и ставлю в холодильник, на ночь. Утром уже готово и можно есть. Я не люблю, когда очень соленая рыба, поэтому соли кладу мало.
зы А вообще, все постигается только практикой. Следайте несколько вариантов и только тогда поймете, как для вас вкуснее всего.